Glavni meni

Usvojen zakon za periodicne registracije motora?

Započeo Gavrolini, 28 Mart, 2018, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Biker-Boy

Mene ovo najvise brine:
"Ostalo je da ministarstvo finansija prilagodi namete novom zakonu o bezbednosti u saobraæaju."  
jer ne verujem da ce tako lako da se odreknu nasih para...
I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Ако нам неко дође главе, то су идиоти из наших редова. Који ће ми курац периодична регистрација, мени треба упола јефтинија регистрација јел се возим периодично.
Друштво за заштиту од животиња

stilgar

trebace im 3 godine dok smisle kako da naplacuju, a do tad po starom

Hattrick

I sad bude lepo 6 meseci po ceni pune registracije, i divota.  :)
Jebote dodje mi da osnujem KontraMAS, i da mi jedini program bude samo suprotno od svih odluka MAS-a. Dovoljno da nigde ne pogresis.

El Jefe

Давних дана могао си да региструјеш превозно средство на шест месеци. Али се испоставило да цена те егзибиције није половина годишње регистрације него око 80%. Зато није ни заживело.
Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

Pa to kazem, ludi su MAS-ovci ako im veruju da ce upola da nam pojeftine registraciju, sad cemo za skoro iste pare da vozimo upola manje
I feel the need..... the need for speed !!!

MIGE

Citat: Hattrick poslato 28 Mart, 2018, 18:48
I sad bude lepo 6 meseci po ceni pune registracije, i divota.  :)
Jebote dodje mi da osnujem KontraMAS, i da mi jedini program bude samo suprotno od svih odluka MAS-a. Dovoljno da nigde ne pogresis.
tooo burazeru,evo ja se javljam da budem blagajnik za clanarine  ;D

mali_zmaj

Evo da vam prenesem moje iskustvo,mada je to za temu sta vas je navelo na samoubistvo!!  Ali ajd,svaka ljubav je slijepa i skupa!!  Registracija za moj motoric od 1000 ccm,ce da kosta 490 maraka,podjelite na pola i dobit cete u evrima,vise manje par maraka..,e sad moze i na pola godine,al ne lezi vraze,nije pola para,vec samo sto maraka manje,tj. 390 maraka!!   [zena]   [ludak]

E sad nadam se da ovi vasi nece prepisivati od ovih nasih!!   [panic]
jin-jang

Hohštapler

A jok i neæe.
Ne rade to oni zbog nas nego zbog njih.
I ¹ta je MAS? Ko je njih ovlastio da nas predstavlja?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick

Citat: MIGE poslato 28 Mart, 2018, 19:32
tooo burazeru,evo ja se javljam da budem blagajnik za clanarine  ;D

I sve pare da spizdimo na pivo i kurve  [rofl]

Gavrolini

A da prvo sacekamo da vidimo sta ce biti pa onda da kenjamo. Pazi da se razumemo ja niti postujem mas niti me interesuje ali ako se pitate zasto oni a ne vi...pa prosto je. Oni su nesto pokusavali a vi niste. E sad sta su izboksovali to ce se tek videti. Mozda bude isplativo a mozda i ne ali je bzv unapred kukati kako ce biti ovako ili onako. Kako nam to nije ni trebalo i bla bla bla a svi godinama jaucu kako to ima svuda u svetu samo kod nas nema itd.

MIGE

Citat: Hattrick poslato 28 Mart, 2018, 21:11
Citat: MIGE poslato 28 Mart, 2018, 19:32
tooo burazeru,evo ja se javljam da budem blagajnik za clanarine  ;D

I sve pare da spizdimo na pivo i kurve  [rofl]
kojim redosledom? [rofl]

slave74

Mislim da je bila mogucnost za putnicka motorna vozila odn automobile da se osiguranje uplati period u zavisnosti od potrebe, a da se ostali troskovi vezani za regu plate za godinu.
Trebalo bi da bude srazmerno jeftinije,jer je osiguranje najskuplje.
Ali, u ovoj drzavi nece uvesti nijednu promenu, koja ce biti povoljnija za potrebe gradjana.
Ali ako ovo ne bude srazmerno povoljnije, opet treba neki protest i akciju-mada posto su svi neslozni od toga nece nista biti.

niki64

Citat: Ho¹tapler poslato 28 Mart, 2018, 20:58
A jok i neæe.
Ne rade to oni zbog nas nego zbog njih.
I ¹ta je MAS? Ko je njih ovlastio da nas predstavlja?
Ti isti ljudi koji po forumima, kafanama, druzenjima pitaju zasto nema periodicne registracije.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lone Wolf

#15
 :Niko nije rekao da æe biti jeftinije, samo nova opcija registrovanja na meseci koliko ¾eli¹.
Dr¾ava: "To ste tra¾ili.
©ta vi ste mislili da bude jeftinije?!"
[yahoo] :P 8) :drka: [rofl] [clapp]
Не може рај на земљи.

Gavrolini

Ako mi je za motor godisnja registracija 30k a mesecna bude tipa 3k...ja sam zadovoljan

niki64

Nece bas tako biti  iako bi voleo ali nacekacemo se dok ova nasa drzava donese propise oko toga.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Kanarinac

Ako za recimo registraciju od 30000 godisnje bude 3000 mesecno, to ce biti taman, ali ako recimo bude 4000, onda cu da registrujem godinu dana svakako jer me pola godine izadje skoro ko cela godina. E sad da li ce ovi nasi imati sluha za to ili ne videcemo.

rboban

Morace onda da promene i zakon o tablicama zar ne? Koliko se secam sad je ako ne registrujes mesec dana od isteka moras da menjas tablice???
Ride It Like You Stole It