Glavni meni

KLX 650c A2

Započeo Gavrolini, 25 Mart, 2018, 14:39

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Kawasaki KLX650c 1993.godiste. Vozi se sa A2. Perfektno stanje u svakom smislu. Ono sto nije na slikama a ide uz njega. Set krampon guma od kojih je prednja  nova, nov ufo blatobran od kxf 2017., acerbis carape za viljuske, stitnici viljuski i racetech stitnici ruku. Cena:1800e.





































Lazic


Gavrolini


Lazic


MIGE


Lazic

Gavro, a ¹to pred proleæe prodaje¹ motor...? :) Mada je ova zima stvarno bila bajk frendli... :)

rboban

Pa na prolece se i prodaje....
Ride It Like You Stole It

Lazic

Valjda bi trebalo da se vozi... :)

mkt

promenice bar jos 7 komada u ovoj sezoni

ЯЭВОЛУТИОН

po sistemu

r-xr-r-ttr-r-wr-r-dr-r-.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Prodajem jer mi je dosadno i jer na ovu cenu imam nesto malo zarade nema nikakve tu tajne. Trenutno sam zaguzio sa kintom i nisam u mogucnosti ni da ga sad registrujem(leb te jebo dokle je doslo)

VR 46

Гавро,записујеш ли ти негде које си моторе све продао? ;D
Twist of wrist!

Lazic

Gavro ne¹to si pome¹ao, nikad nam bolje nije bilo, stabilan kurs 6 godina, cene padaju, registracija d¾abaka...

Glava Dole

Tako je, reko mi Vucic... tece med i mleko :)

stilgar

Citat: Gavrolini poslato 26 Mart, 2018, 21:18
Prodajem jer mi je dosadno i jer na ovu cenu imam nesto malo zarade nema nikakve tu tajne. Trenutno sam zaguzio sa kintom i nisam u mogucnosti ni da ga sad registrujem(leb te jebo dokle je doslo)
za njivu ti ne treba registracija :) ma ni tablica :)

Gavrolini

Pa za njivu mi ne treba ali ako cu da vozim samo po "njivi" onda cu da vozim nesto 50-60kg lakse.

Lazic

Èek, ¹ta bi sa cr250? :) Ili ¹ta god je bila cvaja za samoubistvo... :)

Gavrolini

Cr250 sam imao pre vise od 10godina...mozda mislis na kdx250?

Lazic


Gavrolini

Nije mi legao nikako. To jest ogibljenje je bilo bas bas premekano. Moglo je da se resava oprugama itd ali se nije isplatilo za tako mator motor. A i skontao sam da nemam skill da vozim cvaju na stazi i da mi je 250 4t prava mera za cross.