Glavni meni

KLX 650c A2

Započeo Gavrolini, 25 Mart, 2018, 14:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Ne znam ba sta se odnosi ali moj motor nije prodat niti sam u pergovorima sa nekim

Hurricane

..proveri ti ipak u gara¾i da ga nisu odneli   :o

lord_oblivion

Citat: Hurricane poslato 02 April, 2018, 13:59
Kupljeno, prodato?
...mistièno...
:D

Nego Gavro, o koliki lasti¹ mo¾e da se okaèi moped? (pp)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Boban_m

Nije valjda lorde... :o

Gavrolini

Proverio sam...motor u garazi. Lastis moze do kapije :) salu na stranu Lorde nisam bas siguran za sta konkretno pitas. Ako imas neku ponudu ne ustrucavaj se da je izneses pa da razmotrim. (Pp)

PECA BMW

Koja verovatnoca , moj gazda je u nedelju identican takav kupio jos kaze da prodavac sa nekog foruma.
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Iz ove perpsektive verovatnoæa je bila 100%... ;D

Gavrolini

Identican moze biti samo model i nista vise. Smem da se kladim da taj nije cak ni iste boje.

PECA BMW

Mogu ti reci da ovaj je perfektan i bez i jedne tacke , gume su kao tvoje e jedinu razliku koju sam nasao je nalepnica na zadnjoj viljusci i ova plastika koja ide preko auspuha ima br15 nalepnicu .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

lord_oblivion

To meni sve sumnjivo  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini

Gotovo da smem da se kladim da nije iste boje kao moj ali dobro kako god. Ako kazes da je isti onda je isti. Na motor su namontirani acerbis carape za viljusku, plasticni stitnici viljuske i prednji blatobran ufo original od kx450f 2017. Napre glanc nova cross kramponka i pozadi osrednja c02. Naravno i ove gume sa slika idu uz motor koje su odlicnom stanju. Plan je jos samo prednja maska sa farom da se stavi modernija da se lepse uklopi na blatobranom. Slike cim stignem

ЯЭВОЛУТИОН

vidi  ovaj lambordzini naradzaste boje....moj fico isti takav ali zelen.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigsheki

Citat: PECA BMW poslato 02 April, 2018, 18:30
Koja verovatnoca , moj gazda je u nedelju identican takav kupio jos kaze da prodavac sa nekog foruma.

pitaj gazdu da proveri dal mu je jos u garazi :)

Nika

I Peca i Gavraizgleda u kafani, èa¹æavaju, nemaju vremena za forum... :)

Gavrolini

Ja cekam lorda da dodje po motor :)

viper

A njega ces da se nacekas, taj ima tri kade :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gavrolini

Danas mi dunulo sledece...moguca zamena za perfektnu superteneru (afrika ne!) ili nesto kao xj600, bandit600 i slicno pogodno za prepravku u CR
..ne pitajte me nista :)

lord_oblivion

Ma ne zvah te, upadoh u gu¾vu na poslu (i sutra sam) a i setih se da je nazad 17 pa sam se malo pokolebao.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

PECA BMW

Danas bas stavih sliku pored onog i ono jes slicni motori , razlikuju se detalji ali na slici tu su negde ... jbg meni sve to isto :D

bas cu da slikam neki dan da vidite
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Gavrolini

Razumem te...za vecinu ljudi su to kroserice i sve su iste i ako nemaju veze sa cross motorima(mada tako obicno pricaju ljudi koji nikad nisu imali kontakt sa motorima)