Glavni meni

Kotlic 29.04.2018 u Titelu

Započeo bigsheki, 21 Mart, 2018, 18:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

hahahahahha navukli te mangupi

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 30 April, 2018, 00:55
Ne znam da li matorim ili ¹ta, ali svake godine sve lep¹e i lep¹e dru¾enje... :o ;D [srce]

Jutros k'o vampir ustao u 6, jo¹ pijan od juèe, spavao4 sata, boli svaka ko¹èica, ali sama pomisao da uvredim domaæina nepojavljivanjem mi dala snagu da se pokrenem... :D

Epilog:
Dimitrije veæ organizovao ¹ljaku preko leta da plati svoj prvi motor... :o ;D DT80... ;D

@Gavra:
I ti si ba¹ morao da laje¹, jel da? :D :P :-*

















Citat: UFF poslato 30 April, 2018, 00:44
svi se igrali sa mini devojkom i nosali je okolo a posle ja najgori sto je trazila da je provozam ccc
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Da nam se Fantom junior ne uvredi, ali u Kanadi ima takmièenje u bacanju mini devojki/momaka u dalj... :o  [rofl] [rofl] [rofl]
Pa realno je zadnji rok da krene malisa da vozi. A i pravi je motoric za to a i seki vam dao do jaja uslove....joj sto volim kad napravim trgovinu, nema veze sto mene tu nema samo nek se okrece

UFF

Citat: Miki Mecava poslato 30 April, 2018, 01:11
Stvarno ste bre manijaci 😂 od sad cu morati sam na druzenja 😀

pa niko ne zeli tebe da gleda i nosa jbt  ;D

vodi je slobodno samo im zabrani da pipaju

viper

Manijaci da ne pipaju pa ti su lud :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hattrick

Citat: Gavrolini poslato 30 April, 2018, 01:42
....joj sto volim kad napravim trgovinu, nema veze sto mene tu nema samo nek se okrece

Prava stvar.  [thumb_up] :)

rboban

Ride It Like You Stole It

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Ljepota!! Svaka cast,morat cu jednom doci  i ja,jest daleko,al i niije!!     [kralj]     [thumb_up]    Samo da se poklope sunce i mjesec i eto me!! Citaj vrijeme i novac!!  
jin-jang

Grof

Zmaju skupi pare za gorivo za ostalo ne brini, kod mene ima¹ gde da spava¹ i da jede¹. ;)
P.S. Mo¾da ti i pare za gorivo da se vrati¹ kuæi skupimo 

Dragana friz

Hvala na divnom druzenju  :-*
Seki kao i uvek domacin na nivou  [srce]

mali_zmaj

Ma sad sam imao troskove za motor,kupovina,servis,pa ide mi servis za auto,i tu ce da iskrsne i neki kvar pride ..,kupio i biciklo..,ma sto k...ca!!! Ali bit ce bolje...
jin-jang

Hidraulic

Svaka èast za domaæina i dru¾enje 10+.

Andreja

Bilo do jaja, samo crni Cope, ¹to me ocrni, pa jesi mogao neke gore fotke da okaèi¹ :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


Black Adder


PECA BMW

Citat: Andreja poslato 30 April, 2018, 19:13
Bilo do jaja, samo crni Cope, ¹to me ocrni, pa jesi mogao neke gore fotke da okaèi¹ :D

ma ima i gorih nego reko ajd ne ide :D

Citat: mali_zmaj poslato 30 April, 2018, 10:50
Ljepota!! Svaka cast,morat cu jednom doci  i ja,jest daleko,al i niije!!     [kralj]     [thumb_up]    Samo da se poklope sunce i mjesec i eto me!! Citaj vrijeme i novac!! 

Ti u vojsku da dodjes , poneses sator i tri dana zabava .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Okinuo sam par fotki onako bzv ...




























Pogled u fazonu " bolje ja da se pomerim od nje"


















I jedna pred rastanak




Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

feelgod

Sve sjajno, hvala svima a tebi Seki najvise jer bez tebe ne bi bilo ovako fenomenalnog okupljanja.

Nika

Ove godine nije bilo realno, mada je malo falilo kolima da doðem. Daæe Bog - dogodine...
Dosta ljudi bilo... U¾ivancija!  [thumb_up]

Gavrolini

Pukao bih kad ovo ne bih napisao.....
Neke sam prvi put upoznao i na zalost bolje da nisam. Mnogi znaju na sta mislim.