Glavni meni

Kotlic 29.04.2018 u Titelu

Započeo bigsheki, 21 Mart, 2018, 18:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigsheki

Pozdrav carevi/ce, u NEDELJU 29.04 u Titelu kuvacu gula¹ ili paprika¹ za nas sa mm,svi su dobro do¹li i niko nema nikakve obaveze sem da se malo dru¾imo uz klopu  A biæe valjda i nesto piva ,vreme okupljanja mo¾e biti oko podne ili kasnije,to je najmanja stvar.dajte predloge kad kome odgovara da se skupljamo pa da znam da se pristavi kotliæ ranije malo.skup æe biti u titelu ispred hotela tisa,mada vecina zna gde zivim pa moze direktno da dodje.samo recite u koje vreme kome odgovara pa da se uklopimo prema veæini.hvala u napred svima na odzivu   [welcome]

Andreja

©eki, batali prilagoðavanje, svetu se ne mo¾e udovoljiti.

28.4., poèetak okupljanja neka bude u 12:00 i æao zdravo :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigsheki

vraceno :) kontao da je nedelja bolja,ali ipak neki zele nedeljom da odmore malo.tako da subota ostaje 28 :) tomos 1 i tomos 2 spremni za tebe i filipa :) derbi rivala pocinje,kamere su spremne

MIGE


Andreja

Citat: bigsheki poslato 21 Mart, 2018, 18:40
vraceno :) kontao da je nedelja bolja,ali ipak neki zele nedeljom da odmore malo.tako da subota ostaje 28 :) tomos 1 i tomos 2 spremni za tebe i filipa :) derbi rivala pocinje,kamere su spremne

Woooohooooooo!!! Mislio sam da si ih prodao :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

feelgod


feelgod


bigsheki

tezina motora je izmerena,sipacu po 0.75l benzina sipamo i komisija mora da ima 3 clana. :)

feelgod

Pa Andjera pobedjue sigurno jer ja cim sednem on potrosi pola litra :)

feelgod

#9
E da, Andreja i Ja doniramo cvajol :)

MIGE


Lazic

©ta bre 12, va¾i... Vidimo se oko 11... ;D

castor

Vidim ja da æe svako po svom planu i nahoðenju. Jedni u 10, drugi u 11, treæi u 12, a ostatak kad hoæe... [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Hurricane

znaèi izmedju 9-10 na Zmaj puNpi da se naðemo  ;D

rboban

Ride It Like You Stole It

Gavrolini

Na zalost nista od mene...sve subote su mi od skoro radne.

viper

Ne verujem da æu doæi, treba da poènem sa fizikalnom terapijom onda.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Gavro, razboli se bre... :) Radoslave, posle godinu dana ba¹ za 36 dana u subotu ti poèinje terapija... :o ??? :D Doði posle terapije... :D :-*

lawyer

Za 36 dana... Laziæu, taman ima¹ vremena da premeri¹ nivo ulja u ma¹ini. Da ne bude posle kah kah. 😗😁😎

Lazic

Vidi¹, dobro me podseti, mogao bih da zamenim ulje... :D Samo da stane ovo belo govno... ;D