Glavni meni

Dva ludaka, 50ccm i za poèetak Evropa...a mo¾da i svet

Započeo Gašpar, 20 Mart, 2018, 12:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Strpaju po jednu masinu rezerve u ruksak i na kraj svijeta!!  Svaka cast,treba imati muda,ja licno se ne bih usudio!!  Nadam se putopisu!!
jin-jang

Lazic

©to se ne bi usudio? Jo¹ da si lud kao njih dvojica...

mali_zmaj

Ne znam ljude,ne bih rekao da su ludi,vec hrabri i imaju zivaca!!  Ja sumnjam da bih imao!!  Iznervirao bih se brzo!!
jin-jang

Lazic

Iznerviraæe se i oni... Ako se u nekom trenutku otrezne.. ;D

megaidiot

Citat: Ho¹tapler poslato 20 Mart, 2018, 19:46
"Advanture" motor ne èini natpis Adventure. Ne èini ni broj kubika ni broj konja. Niko drugi do onog ko ga vozi. Ono ¹to si re¹io s njim da uradi¹.
A u APN znaci "adventure".
Citat
Rumunija, Cluj Napoka, jako lud grad, a ima i èuvni zabavni park u starom rudniku soli.
imaju rumuni bar jos jedan tako sredjen rudnik, dosta juznije od kluza, takoreci usput.

bigbad86

 Dobra stvar kod ovakvog puta je ako ti rikne motor da ne moze da se popravi, samo ga bacis u sanac i sednes na bus kuci :D
I kad vec idete na zapad, stvarno bi bilo greota da ne predjete bar jedan prevoj Alpa. Vidite koji je najbanje strm uzbrdo.

Glava Dole

A sta kod automatika pa moze da se pokvari sto ne moze da se sredi i na sred puta? Rezervne platine, bobinu, kondenzator, klip s karikama za svaki slucaj(sto staje u dzep a menja se za 10ak minuta na njemu, sve je otvoreno i na dohvat ruke) i teraj :) Naravno, podrazumeva se da su radilica i menjac okej i provereni pre puta :)

zorebre

Ideja je do jajca,podrzavam svakako. Nego proverite dal moze sa cvajama na zapad zbog ekologije,jebemliga? Ako ne moze,rezervna varijanta je istok,Rumunija,Bugarska,mozda Grcka,pa Makedonija...malo brdovito,pa sta. Ne pravite planove i rezervacije nego dokle stignete,stigli ste.

Andreja

Jebi se Ga¹pare, ovo mi je bio plan za sledeæu godinu, Filip i jo¹ neki znaju kako trubim o tome veæ neko vreme :)

Prvo odvojte jedan vikend za probnu vo¾nju, 300-400km èisto da bi znali ¹ta taèno treba da se prepravi zbog udobnosti, tovarnog kapaciteta itd.

@Hattric, po mom mi¹ljenju, gubi se cela su¹tina, lako je sa podr¹kom, isti ðavo onda i da voze R1200GS :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

...jedino ¹to je za ovakve poduhvate Liberty 125 mo¾da bolja opcija... ©to nisi  napravio Liberty super cup?? ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Nije zanimljivo sa Libertijem (¹to ne znaèi da to neæu d'uradim kad je veæ tu, Matic bih morao da naðem solidan, da ima papire itd itd), Tomos æe da se kvari, privlaèiæe pa¾nju, mo¾e da se napravi ozbiljno dobar dokumentarac, privuèe gomiletina sponzora...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

#51
mobilni u d¾ep i neki ke¹ u èarapu za voznu kartu do kuæe i dokle stignete stigli ste ¹to dalje to luðe i naravno obiðite sve kafane kakvi kurac elementi i  kurèeve pomodarske spoznaje dru¹tvenih bogatstava susednih zemalja i nipo¹to trezni na put inaèe ni¹ta od ugoðaja jer ako æete da jebete jebite kako treba

Gašpar

Citat: kosta66 poslato 21 Mart, 2018, 08:14
mobilni u d¾ep i neki ke¹ u èarapu za voznu kartu do kuæe i dokle stignete stigli ste ¹to dalje to luðe i naravno obiðite sve kafane kakvi kurac elementi i  kurèeve pomodarske spoznaje dru¹tvenih bogatstava susednih zemalja i nipo¹to trezni na put inaèe ni¹ta od ugoðaja jer ako æete da jebete jebite kako treba

[rofl] [rofl] [rofl]


Citat: Andreja poslato 21 Mart, 2018, 00:24
Jebi se Ga¹pare, ovo mi je bio plan za sledeæu godinu, Filip i jo¹ neki znaju kako trubim o tome veæ neko vreme :)

Prvo odvojte jedan vikend za probnu vo¾nju, 300-400km èisto da bi znali ¹ta taèno treba da se prepravi zbog udobnosti, tovarnog kapaciteta itd.

@Hattric, po mom mi¹ljenju, gubi se cela su¹tina, lako je sa podr¹kom, isti ðavo onda i da voze R1200GS :)

Aj sa nama  ;D


Citat: Ho¹tapler poslato 21 Mart, 2018, 00:26
...jedino ¹to je za ovakve poduhvate Liberty 125 mo¾da bolja opcija... ©to nisi  napravio Liberty super cup?? ;)

Mogao sam i sa Grand Dickom, ali to nije to, to su ljudi veæ radili :)

El Jefe

Био је тамо седамдесетих година неки тип који је обилазио Европу на Пони експресу. А прошле године онај деда из Сомбора оде на аутоматику у Рим да обиђе света места.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: Ga¹par poslato 21 Mart, 2018, 11:18
Mogao sam i sa Grand Dickom, ali to nije to, to su ljudi veæ radili :)
Nekad je bio broj, a danas prevozno sredstvo... :o ;D





Citat: kosta66 poslato 21 Mart, 2018, 08:14
mobilni u d¾ep i neki ke¹ u èarapu za voznu kartu do kuæe i dokle stignete stigli ste ¹to dalje to luðe i naravno obiðite sve kafane kakvi kurac elementi i  kurèeve pomodarske spoznaje dru¹tvenih bogatstava susednih zemalja i nipo¹to trezni na put inaèe ni¹ta od ugoðaja jer ako æete da jebete jebite kako treba
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Znam ljude, neæe im biti te¹ko da te poslu¹aju... ;D

Kostić

#55
Citat: El Jefe poslato 21 Mart, 2018, 11:44
Био је тамо седамдесетих година неки тип који је обилазио Европу на Пони експресу. А прошле године онај деда из Сомбора оде на аутоматику у Рим да обиђе света места.

у последњих сто и кусур година много њих је урадило исто и ништа ново не може да се деси осим да неко проведе живот у пешачењу око планете и да обилази сваку кућу која постоји од дана кад прохода до дана кад умре и да се означи као неко ко је урадио нешто што неко још није мада је и то питање јер на свету постоји много више људи који нешто ураде али не западну у књиге штампу и икој облик јавности и одавно су људи са тим аутоматицима и сличним бициклама ишли којекуда а да нико никад неће да сазна што не значи да ове будале не требају квалитетно да потроше 16 дана живота кад су већ такви


ники, јок бабин џем је. пингвин ради да знаш

niki64

Citat: kosta66 poslato 21 Mart, 2018, 08:14
mobilni u d¾ep i neki ke¹ u èarapu za voznu kartu do kuæe i dokle stignete stigli ste ¹to dalje to luðe i naravno obiðite sve kafane kakvi kurac elementi i  kurèeve pomodarske spoznaje dru¹tvenih bogatstava susednih zemalja i nipo¹to trezni na put inaèe ni¹ta od ugoðaja jer ako æete da jebete jebite kako treba
Tozo, ti li si?
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Mil@n

Citat: El Jefe poslato 21 Mart, 2018, 11:44
А прошле године онај деда из Сомбора оде на аутоматику у Рим да обиђе света места.
Deda pro¹ao kroz pakao ?!?!
! No longer available

mrle


UFF