Glavni meni

Audi A4 Allroad 4x4 DSG 2.0TFSi

Započeo Zeljkamp, 02 Mart, 2018, 02:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jefta

Jedina potrosnja koju gledam je trenutna na autoputu pri brzini od 120km/h. To me jedino i zanima. Ovako u gradskoj voznji, potrosi sve sto sipam.

FANTOM

    Pa taj fazon to i ja gledam sta vi ljudi pisete dali 6000 e za kola ili ova kola koja su u pitanju od 13000 e ej kakva crna potrosnja kakvi bakraci vi mene zezate ili sta. Pa ako imas toliko para da izdvojis da vozis takav auto a problem ti je i pet litara razlike u potrosnji onda kupi 1.3 Pandu pa se vozi sa malom potrosnjom ili kola sa plinom pa ce ti biti najjeftiniji prevoz kad odes na pumpu.  Taj ko da 13000 e taj bi trebao da ne razmislja kad ode na pumpu nego da kaze do vrha druze i ode provuce karticu uzme dva red bula za njega i silikonku na suvozackom sedistu i da mu se jebe za sve . Ili smo ipak onaj srpski fazon Imam Iphon najnoviji ali da li cu imati za pljesku veceras to vec ne znam ,  smesna prica.  [cheers]

UFF

fantom nemas pojma

prvo ja uvek sipam pun do vrha, ali nikad ne kujem red bull na pumpi jer nisu normalni sa cenama aj nisam budala
i malo je imati auto od 13k za dobru silikonku, a za losu mozes i bez auta
a drugo evo joker ima audia i mecku oba novija oba limuzine pa je kupio i punta malog za po gradu jer decko nije debil da baca pare uzalud

u pravu je zeljkamp da je servisna istorija najbitnija kao i stanje ali opet evo serpente je kupio audia quatrno benzinac ne znam kubikazu valjda 2000 i hoce da se rokne  [rofl]

nema za leba, sve ode na gorivo

a ti ljudi kojima potrosnja nije bitna nek mi se jave da im prodam jeftino u fenomenalnom stanju sa pravom malom kilometrazom odlicnog amerikanca limuzinu od 5.000ccm

Kanarinac

O cemu vi pricate,sta ako je dao 13000 evra mora sipa do cepa i da vozi silikonku. Ovo je auto star 9 godina. Neko sad ode i kupi novog megana za 12000 klot i mora da fura silikonku? [rofl] [rofl] [rofl]
Ovo je vrsta auta gde generalno ljudi ne gledaju potrosnju,ali pricati kako su 13000 evra ne znam koje pare je smesno

Hurricane

Citat: UFF poslato 02 Mart, 2018, 15:58
fantom nemas pojma

prvo ja uvek sipam pun do vrha, ali nikad ne kujem red bull na pumpi jer nisu normalni sa cenama aj nisam budala
i malo je imati auto od 13k za dobru silikonku, a za losu mozes i bez auta
a drugo evo joker ima audia i mecku oba novija oba limuzine pa je kupio i punta malog za po gradu jer decko nije debil da baca pare uzalud

u pravu je zeljkamp da je servisna istorija najbitnija kao i stanje ali opet evo serpente je kupio audia quatrno benzinac ne znam kubikazu valjda 2000 i hoce da se rokne  [rofl]

nema za leba, sve ode na gorivo

a ti ljudi kojima potrosnja nije bitna nek mi se jave da im prodam jeftino u fenomenalnom stanju sa pravom malom kilometrazom odlicnog amerikanca limuzinu od 5.000ccm


mo¾e, ako je na lasti¹  [rofl]



p.s. Zelja bratac izini, mi samo da bude aktuelno  ;D

FANTOM

    Moje misljenje je pruzis se koliko si sirok , ako imas toliko para za kola da izdvojis imas i da sipas , a ako si prodao 3 njive a pre toga nisi imao ni za pivo ispred dragstora pa sve pare dao za kola onda logicno da nemas da sipas ... Nisi imao ni pre prodaje njiva.  [cheers] Hteo sam reci ko ima sa strane 10 000 e za kola pa ima i da sipa valjda majku mu i jebe mu se da li je 6 ili je 12 litara. Ono jebeni Yugo 55 mi trosi 10 kila benzina pa sta sad il se vozim ako nemam parkiram , inace non stop se vozim , a jugo kosta par stotina evra. I sad vi meni pricate ko je dao tolike pare za kola problem mu je potrosnja a meni nije sta  [cheers] [rofl] [rofl] [rofl] Ma ne zajebavajte me  [clapp] .
     I da sto se tice kao 10 000 e nije puno  :o , pa za nekog ko zaradjuje 2000 e mesecno u Srbiji verujem da nije , ali vecina obicnih smrtnika radi u proseku za 250 e mesecno , pa im je 10 000 e misaona imenica a tek kupovina novog auta  :o , svako gleda iz svog ugla  [cheers]
    Sto se tice tih kola srednje klase ili u koju spadaju vec izvinite ako sam pogresio. Zena od drugara kupila BMW 320 d 2004. god karavana i kao jao koliko trosi drzi przi a pre toga vozila Citroen Saxa 1.1. 2001. koji trosi goriva ko upaljac . Pa veci auto tezi veca potrosnja sta tu nije jasno i sad prodaje i jedan i drugi auto pa kao koj pre ode... Naravucenije nigde nema da se vozis za dzabe neki trosi manje neki vise pa svako treba da kupi sta odg njegovom dzepu . [cheers]
    I da kakav crni Off oglas je na vrhu a i mi malo da caskamo dok se ovo belo sranje topi napolju , bolje nego da covek na nedelju dana pise Up ! Up ! ...  :)

slave74

Da se dogovorite da se testira na nasipu kod UFF-a ,pa ako ne ostanu branici kad se popne dogore, nije bitno sta trosi..
Cena mu je dobra, jest da ima dizel varijanta, al ako je ovaj ocuvan,a jeste vredi tih novaca.

freepartyman

 Ne znam odakle prica da moras da imas auto ne znam koji da bi imao ne znam kakvu devojku. Ko uzima skup auto da bi navatao takvu na kola je buzdovan najobicniji,ja trenutno ne vozim nista a i sepam pa mi nije lose uopste sa te strane ;) Elem 13000 eura nije neka para za lux auto ,sto kaze kanarinac kupis megana klotaru,a ovaj audi je bio blizu 50 000 sigurno kad je izasao tako da..Kolega kaze da je top znaci odlicna kupovina.
A sto se tice nov,polovni evo zanimljiv video  :D

! No longer available
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

Citat: FANTOM poslato 02 Mart, 2018, 16:51
ko ima sa strane 10 000 e za kola pa ima i da sipa valjda majku mu i jebe mu se da li je 6 ili je 12 litara.

pa evo ja imam i sta sad? hajde da kupim auto od 20.000e koji trosi 20l ko ga jebe moze mi se? pa moze, ali dokle? i cemu to?

ti i nemas BAS ZATO sto tako razmisljas, a neces ni imati dok pocnes da racionalizujes

npr meni je 7-8 po gradu ok i super je jer ne vozim nesto ko sto ti rece 1.1 sa 50hp

ajde moze i 10l ako je neki SUV (grand vitara 1.9d mi je trosila 9l) pa dobijas vecu sigurnost u slucaju sudara i offroad mogucnosti, luksuz i bebzbednost moraju da se plate ali ni o autu ni o motoru koji trose preko 10 necu ni da razmisljam ma koliko kostali jer hocu da se vozim kad hocu, koliko hocu a ne da mi prva misao (ako idem nedge dalje) bude koliko ce me ta voznja kostati

freepartyman

Bas tako. Obicno oni koji imaju razmisljaju o svakodnevnim troskovima. Niko se ne razbacuje sa parama osim ako ih nije lako stekao ili nasledio.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kanarinac

Fantom ja opet kazem 13000 nisu neke pare da bi ti pricao kao da je u pitanju 100000 evra i da je ne znam kakav auto u pitanju. Mislim generalno gledano, ko hoce benzinca 4x4 taj i ocekuje da je potrosnja veca ili je lozac i nema pojma. Ja npr nikad u zvotu ne bih kupio auto preko 2000 kubika, potrosnja do 10l mi je ok, sve preko toga je bacanje para, pogotovo kada prelazis vise od 100km dnevno. A sto se tice sipanja pun ili svaki dan po 1000 ti je isto, potrosices kad tad, samo u prvom slucaju moras svaki drugi dan da se cimas na pumpu...

jevta

Auto se plaæa do 6 meseènih zarada ,transportni tro¹kovi meseèno do 20% zarade.Ko to plaæa vi¹e ne radi ne¹to dobro.

CBRR1

Citat: Kanarinac poslato 02 Mart, 2018, 19:44
Fantom ja opet kazem 13000 nisu neke pare da bi ti pricao kao da je u pitanju 100000 evra i da je ne znam kakav auto u pitanju. Mislim generalno gledano, ko hoce benzinca 4x4 taj i ocekuje da je potrosnja veca ili je lozac i nema pojma. Ja npr nikad u zvotu ne bih kupio auto preko 2000 kubika, potrosnja do 10l mi je ok, sve preko toga je bacanje para, pogotovo kada prelazis vise od 100km dnevno. A sto se tice sipanja pun ili svaki dan po 1000 ti je isto, potrosices kad tad, samo u prvom slucaju moras svaki drugi dan da se cimas na pumpu...

a sta mislis koliko trose agregati 2.5 3.0d?  evo da se ne zamaras isto kao laguna 1.9d


UFF

kanarinac je verovatno mislio ne preko 2000 zbog poreza na budale pri registraciji
a sto se tice potrosnje 3.0 moze da trosi i manje od 2.0 ako vozis ko baba ali ako oba stisnes pun gas ovaj slabiji nema sanse manje da trosi

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Andjelo

Zar ne bi Audi 4x4 trebao da ima atomatski menjac S- tronik....a ostali automatski menjaci kod Audija je Multi-tronik

kepo

3.0 i 2.0 dizeli tesko da mogu u proseku da trose isto.

megaidiot

Citat: Kanarinac poslato 02 Mart, 2018, 19:44
Fantom ja opet kazem 13000 nisu neke pare da bi ti pricao kao da je u pitanju 100000 evra i da je ne znam kakav auto u pitanju.
ma dobar je auto i naci ce ozbiljnog kubca pa ce da mu trosi koliko trosi, a ovaj ce opet da bude srecan kad ga vozi.

sve je kod kupovine na kraju subjektivno, da imam viska toliko para kupio bi novu afriku.

Andjelo

Kod Audija 3.0 tdi  trosi isto kao i 2.0 tdi

FANTOM

     Iz mog ugla gledista i za mene licno 10 000 e je puno para , za nekog nisu svako ima svoj ugao gledista razlicita primanja itd. Meni je tu samo problem sto ko ima da da toliko para bilo to vama puno ili malo trebalo bi i da ima na pumpu da ode bez da kuka sto mu auto trosi 10 - 12 ili koliko god litara. Druze oces da budes baja : koza , klima , masazer , marka , onda sipaj lepo gorivo i vozi se a ne da mi se ciganises jao trosi mi ovoliko onoliko jao puno je pa sam biras kola ako ti puno prodas pa uzmes sta manje trosi i stvar resena . Pricam uopsteno ne mislim licno na tebe Uffe. Ko zeli malu potrosnju uzece manji auto manje zapremine koji manje trosi i gotovo.
    I ta prica ko ima ne rasipa se pametno trosi ko nema rasipa se je smesna. Nego nas seljacki mentalitet svi bi da vozite nadrkana kola po mogucstvu sto veca , a ako moze da vam trosi 4 litre i da budete baje e pa ne moze nazalost . Nego kad oces da budes baja sipas pa plati pa se klati.
    Primer jedan Dachmen vozi Jeep Grand Cheeroki 4.0 . Svaki dan je u gradu i u saobrajnoj guzvi trosi mu ko dajc 20 kila i sta , taj auto mu odgovara zavrsava mu i poslovne obaveze i covek sipa i ne zali se . Svako ima svoj ringispil u glavi i meni je to rasipanje para novca goriva ,ali njemu ocigledno nije i on ima da natoci i vozi se svaki dan i sto je najvaznije nema kuknjave oko goriva.