Glavni meni

kupih motor glavom,za nevjerovat!!

Započeo mali_zmaj, 31 Januar, 2018, 20:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

jin-jang

mi¹ko_kolo


Biker-Boy

Nek je sa srecom kolega Hondista :)
I feel the need..... the need for speed !!!

megaidiot


Hohštapler

Odma servis.
Ulje napolje i meæi drugo pa onda vo¾nja.

Ru¾an, gadan, pu pu pu ;) [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Charuga

Cestitam i da se lepo i bezbedno vozis....

mali_zmaj

hvala,hvala!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

VR 46

Нек је са срећом колега,ако бог да да залијемо по које пиво ове године у Требињу  [cheers] [thumb_up]
Twist of wrist!

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

stalker92


Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 02 April, 2018, 07:57
Odma servis.
Ulje napolje i meæi drugo pa onda vo¾nja.

Ru¾an, gadan, pu pu pu ;) [thumb_up]

Da, da, Nemci skoro nikad ne menjaju ulje a i tada sipaju neki kr¹ samo da ne zariba... ;D


@Danijel:
[yahoo] [yahoo] [yahoo] [srce] [srce] [andjeo]

mali_zmaj

Fala,fala mili moji manijaci..,ganjam ulje i to iz "inozemstvu",da nastavim sipanje ulja po EU standardima,ide mi koleza u Italiju za par dana,pa æe poku¹at zajebat ¾enu,i stati u neki moto ¹op da kupi ulje!!

Motor jutros pro¹ao tehnièki,èekam saobraæajnu,vlasnièku i table!!  Ostalo mi za¹arafiti nosaè vo table,¹to bi makedonci kazuvali,i to je to!!!!
jin-jang

Hurricane


mali_zmaj

Èim ga brate operem,i provo¾em se na neko lijepo brdo i uslikam ,zalila me ki¹a kad sam je dovozio za Banja Luku,a kako je crna,svako sranje se vidi..,al nema motora do crnog motora!!  ;)
jin-jang

castor

U sreæi i zdravlju joj gume ogulio.
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

U mom sluèaju bi bilo i migavce i fudastere i tegiæe kormana... :o ;D

mali_zmaj

  Laza na¹ Rossi na¹!!

Hvala Castore na lijepim ¾eljama!
jin-jang

mali_zmaj

#158
Neko je trazio jos fotki!!



















jin-jang

mali_zmaj

E pala prva voznja,napomena Panamera,nije moja,al uslikat sam je morao jbg!!  Mali osvrt!!
Motor je pravljen da se srodis sa njim,i da se ne patis dok ga vozis. Snage ima uvjek,bez obzira da li si u cetvrtoj ili sestoj brzini,s obzirom da mi je bila prva voznja ove sezone,i na ovom motoru,voznja prosla opusteno bez patnje,muke i straha. Koliko god zavrnes sve je linearno,nema nervoze.  Litra je litra..,i kako god da ga vozis,ispod stotke je tesko voziti,naravno magistralom. Potrosnja oko 4,5 mozda i 5 litara,nisam mogao tacno odrediti..,preko petice nije.. S tim da nisam gasao,nisam htjeo forsirati..,lagano..,nit je motor pravljen za to.  Ali moze to sigurno.  Udobnost,cvrstina,kocnice..,sve na nivou!!  Vjerujem kad bih mu vratio orginalne opruge,na Hondi su sad progresivne,da bi bila i udobnija..,ne pada mi napamet ne smeta mi to!!  Iznenadio sam se kako sam se brzo prilagodio,e sad tesko se na dobro priviknuti!!  He he,pokazivac brzina brlja malo pa sam par puta bio i u sedmoj brzini,koje nemam!!  MIslim i nije mi bitno!!  Zastita od vjetra solidna,razbija oko grudi,i salje vjetar oko kacige,ali nema turbulencija ni pri 140kmh.. Sa nekim aftermarketom bi se to sredilo,ali po meni i ne treba,ne umara se vrat,razbije se vjetar fino,od orginalnog vizira!!!  Zvucna kulisa.....,nema je!!  Fen i to kvalitetan!! Mjenjac sem pocetnog klanga u prvoj nekad ,radi perfektno!!   [srce]   :-[
Ima nekih sitnica,koje ce doci na red da se sredjuju,ipak je motor polovan,ali nista sto se ne bi podvelo pod redovno odrzavanje!!  Eto manijaci!!    Radi kao   :violina:  !
jin-jang