Glavni meni

WW Pasat B6 - 2005 god , 2.0 tdi

Započeo Darko, 30 Januar, 2018, 21:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

idanijel

Nemci obicno kazu auto se kupuje oko 6 plata vrednosti.

jevta

#41
Citat: dzimika poslato 10 Februar, 2018, 23:39
Iskreno, jeste VW govno, mada generalno sva novija kola su govna u smislu kvaliteta, jer nemaju ni k od kvaliteta
ja bi najradije kupio auto sa pocetka devedesetih, bez elektronike, sto jednostavniji i sto manje pokretnih tj kvarljivih delova ali nema nista iz tih godina da je ocuvano
124
Audi 8 jaje
Peugeot 405
Vektra
Pocinkovana piksla ako nije lupan nad¾iveæe svakog novog uz menje tro¹kove odr¾avanja i zaèudo manju potro¹nju
Citat: idanijel poslato 11 Februar, 2018, 00:09
Nemci obicno kazu auto se kupuje oko 6 plata vrednosti.

Auto 6 zarada
Motor 3 zarade
Mobilni telefon 2 dana
Ja bar to tako

Hurricane

Kako je 405 tako dobar, svi su u pokretu i dalje i dobro se drze, gledao sam bas po oglasima..

Koji motor je najbolji?

jevta

405 u klasi prodat u najvi¹e primeraka u svetu

dzimika

Mil@ne nisi totalno u pravu, kod novih kola crkavaju delovi koji ne bi trebali da crknu na 10000km, kad sam radio u rentacaru jedno vreme, 3 fieste sam licmo ja oterao u servis zbog raznih ozbiljnih kvarova, jednoj je cak komp crkao, imala je ja mislim oko 16000, par meseci star auto, druge isto nesto crklo I auto nece da ide, slicna kilometraza pa cak I manja
Jednog turana par meseci starog 2puta terali u servis u nedelju dana, nece auto da primi gas
A to je bilo samo u 2 meseca I vec kraj sezone gde je vec 400 vozila vraceno nazad dilerima

dzimika


jevta


Mil@n

Citat: dzimika poslato 11 Februar, 2018, 09:31
Mil@ne nisi totalno u pravu, kod novih kola crkavaju delovi koji ne bi trebali da crknu na 10000km, kad sam radio u rentacaru jedno vreme, 3 fieste sam licmo ja oterao u servis zbog raznih ozbiljnih kvarova, jednoj je cak komp crkao, imala je ja mislim oko 16000, par meseci star auto, druge isto nesto crklo I auto nece da ide, slicna kilometraza pa cak I manja
Jednog turana par meseci starog 2puta terali u servis u nedelju dana, nece auto da primi gas
A to je bilo samo u 2 meseca I vec kraj sezone gde je vec 400 vozila vraceno nazad dilerima
Logièno je da imaju vi¹e bubica i gre¹aka nego starija vozila koja su imala mnogo mnogo manje kvarljivijih delova, pogotovo elektronike, koja uglavnom pravi probleme.
Tehnika ide dalje i dalje, kupci to hoæe i ¾ele.Tako je u svemu, ne samo u sferi vozila.
Ovde sam hteo da naglasim drugu stvar, a to je da svi ¾ude da auto leti, da ima 150 ks, da ima 156 vazd.jastuka, da mu se krov otvara, trte mrte i to je tako. A onda kad se pokvari panorama, ili rikne abs pumpa onda lomi prste. Znaèi kupuj ono ¹to mo¾e¹ da odr¾ava¹. Kupe auto, a sutra nema da kupi kilo mesa.

Apropo fiste, kupili V novu 2009, 135000 km do sada, od kvarova zamenjena posuda rash.tecnosti i 10 sijalica. Sve ostalo, samo redovno odr¾avanje.
Mislio sam da forda voze samo cigani, medjutim dobro se pokazala :)


Lazic

Posuda rashladne teènosti?

Na Hondi iz '94-te mi je pukla 2011-te...

Mil@n

Kod tebe posuda izdr¾ala, al zato retko koji agregat po¾ivi :)


mali_zmaj

Ja na mom Fiatu Idei nisam htjeo da idem na diagnostiku,da se ne razocaram,pise da je presao 190 hiljada kad sam ga kupio,e jest malo morgen!!  Bolje zivjeti u neznanju!!  Mada radi, ide,lanac ne zvrlji za sada,turbina radi...,ulja potrosio za osam mjeseci  nesto minimalno,nisam jos dolijevao,posto cu za jedno mjesec ,dva na zamjenu.. ,jbg,koliko malo dizela trosi,extra autic!! A konstantna je gradska voznja,i hladni startovi.... Ja zadovoljan!
jin-jang

Poljanac92

Taj 1.3 je odlican motor, na fiatu je jos bolje jer nema plivajuci kao na opelu...cale uspevao da spusti potrosnju na 3.8, meni oko 4 i to ne obracam paznju, a imam tesku nogu :D  i 4.5 da trosi ja sam zadovoljan :D a dosta je elastican za tu kubikazu
Preticao sam i kad nisam morao :D

ZEKA

Ima i na fijatu plivajuci ona verzija od 90ks. 1.3mjet sa 75ks nema

Darko


Lazic


mrle

Citat: andrijadragan poslato 10 Februar, 2018, 15:43
koliko  para  toliko  muzike.........

ti æe¹ Darku da objasni¹ koliko para toliko muzike.
On je doktor za to. :)

andrijadragan

golf  1   1.8   benzin  uvezen  89   u Srbiju   tada je  imao  3  god  ,bio  pojam,   isao  dve  glave  dok  je  vecio  deo  vozila  bio  graviran  180......  joj  uvek  se  vozi  ,,jos  uvek  ide  2  glave...motor  neotvaran  ne  trosi  gram  ulja  ,,,,  okrenuo  cajger  po  ko  zna  koji  put  .jesu  godine  uzele  svoje  sto  se  tice
enterijera  i  limarije,,ali  kvara  nema,,,gorivo  ,,svecice  ,platine   ,,,slusss..ko   neveruje  moze  da  se   uveri  licno..
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

Kanarinac


Glava Dole

Carski snimak, kacio ga i ja vise puta ranije, najbolji u celom serijalu prvog servisa [rofl]

Hattrick

Citat: mali_zmaj poslato 11 Februar, 2018, 21:31
Ja na mom Fiatu Idei nisam htjeo da idem na diagnostiku,da se ne razocaram...

Ne brini, ako su ga profesionalci odradili na svim cipovima gde treba, nece ni u Fiatu u Torinu moci da odrede da li je prava ili ne, a ne kod nas.