Glavni meni

Èajna ADV

Započeo lord_oblivion, 27 Januar, 2018, 22:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

U meðuvremenu, nakon 2000+ km...

Ono zveckanje se i dalje èuje, istina ne¹to slabije. Ventili naknadno provereni i do¹telovani u prvih 500km, ulje promenjeno jednom ipo puta  :D
Pakne sam pred prvomajsku turu od 1000km lepio u Oblakovskoj i posle 700km, na kraju sveta ((c) by Laziæ) u Sijarinskoj banji doèeka me ovo  [rofl]



Hvala majstor Tori i majstor Micku iz Leskovca na pomoæi ! Sa Mickovim paknama koèi oèi ispadaju!

Levu plastiku rezervoara sam skinuo jer sam odluèio da ne krpim desnu i da vozim bez njih. Bolje se kaèim za rezervoar kolenima.
U meðuvremenu ugraðen LED u far, modifikovana papuèa zadnje koènice i ojaèane taèke kaèenja ¹uspleha, na koje æe iæi novi rolbar. Sanirano balavljenje ulja kod senzora brzina.











Povezani novi migavci, Tomos sa buvljaka, 300 dinara komad sa sijalicom. Jo¹ se nisu raspali, posle 1000km ¹ume i planine  [rofl]
Promenjeni i le¾ajevi zadnjeg toèka. Stari su ¾iveli taèno dve godine, dosta im je  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Taèno je vratio onih 5 konja ¹to mi falilo pred generalnu. Odlièno vuèe, odlièno koèi motorom.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Polozio test :) Odlicno :)

Boban_m

A taj suriken od zadnjeg lancanika si zadrzao?

lord_oblivion

Preeksponirana fotka (izgorela pozadina), lanèanik ima da tera jo¹ 7000 sa mojim neredovnim odr¾avanjem.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Preeksponirana ti glava, a ono je ¹uriken... ;D

lord_oblivion

©uriken tebi  :D
Nije, sasvim je dobar za vo¾nju. ©to ga ne bih zamenio kad ko¹ta 15e, nego jer nije jo¹ za zamenu.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

suriken a to preksponirano pricaj babi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

I ja mu ka¾em... ;D

lord_oblivion

Pa neka je  [flashing]  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Malo smo ga suzili, 5 levo 5 desno, èitavih 10cm  :D







Bord kompjuter (telefon) preme¹ten na sredinu guvernala, manje æe da se treska i centralizovana je masa:







https://www.aliexpress.com/item/Multi-functional-motorcycle-scooter-modified-handlebar-pressure-code-stent-decorative-accessories-lighting-stent-spirit-beast/32854329682.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3bef4c4dYee4BM
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini

Cekaj koliko kontam ti planiras da uzmes neki ozbiljan motor uskoro. Koji kurac onda vise bacas pare na raspalog kineza?

castor

Treba se zanimati sa neèim dok ne doðe druga makina...
It's the ride that matters, not the bike…

lord_oblivion

Planiram u sledeæih god-god ipo. I ¹to ka¾e Ðole...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Nika


El Jefe

Узео би све ко сви ми. Душа оће а дупе клокоће.
Друштво за заштиту од животиња

Nika

 Ma dobro, tu se apsolutno sla¾emo, i moja bulja i ja, ali - lepo je bar da prièamo, pustimo ma¹ti na volju...  ;D

Hurricane

...ovaj je za lorda ko stvoren


El Jefe

Па већ има једног Кинеза.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic