Glavni meni

Uvoz VW bube

Započeo bucko, 21 Januar, 2018, 22:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Kom¹o, nije ovo fijaker. Ovo su takmièarska kola za trke zaprega i vrlo su zanimljive a umeju da budu i prilièno opasne. Sastoje se od puno o¹trih skretanja pa zato i imaju diskove na toèkovima.
! No longer available

castor

Al su konji uvje¾bani...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic


Andreja

Kol'ko je ovo do jaja :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mi¹ko_kolo

Oooooouuuuu jjeeeeaaa!!!

megaidiot

el sme da se ubudzi diferencijal?

bucko

Citat: Laziæ poslato 14 Februar, 2018, 00:42
Istu takvu klimu sam imao na Kediju iz 2007-me... :D Odlièna je, razboljevali se putnici samo tako... ;D


Na kediju imam savremeniju,ocigledno je  razlog tehnicke prirode

https://postimg.org/image/xbe7uatd9/][/url

UFF

a sto na kediju i transporteru uvek zamene mesta klimi i muzici?

mrle

Citat: UFF poslato 15 Februar, 2018, 10:58
a sto na kediju i transporteru uvek zamene mesta klimi i muzici?
da se razlikuju.

Lazic

@Bucko:
Iskreno ne kapiram za¹to, digitalna bi trebalo bolje da raèuna gde i koliko jako da hladi, mehanièku zavrne¹ na maksimum i to je to...

bobangsxr

Najverovatnije da je standarno isla analogna Klima a uz doplatu digitalna... Ima takve Bube i SA digitalnom tako da nije sigurno Radi kabrio verzije takva klima

gox

Ako je buba bila recimo namenjena za severnu evropu,ne treba klima.
Bila svedjanka iz Geteborga u Novom Sadu. Zacudila se i pita sta su te kutije nakicene po zgradama? Ja joj objasnjavam da su to klime i pitam nju kako vi to resavate? Ona kaze otvorimo prozor :)

bucko

evo je na sajmu u detroitu i to sajamski eksponat sa manuelnom,jebem li ga zasto

! No longer available

Hurricane

..stvarno ne znam sta fali manuelnoj klimi, radi isto a izgleda jednostavnije?

Bucko, opusteno, meni se svidja sto je manuelna..


megaidiot

Citat: gox poslato 15 Februar, 2018, 20:38
Zacudila se i pita sta su te kutije nakicene po zgradama? Ja joj objasnjavam da su to klime i pitam nju kako vi to resavate? Ona kaze otvorimo prozor :)
u becu neces nigde videti klime na zgradama osim ako nisu jako nove i jako kockaste i moderne. ako si vlasnik stana treba mnogo da se namucis da dobijes odobrenje svih vlasnika svih stanova i od grada jer sa svojom klimom narusavas izgleda zgrade i to je nemoguce zavrsiti. a ako rentiras onda je jos nemogucije. zato je ovde ona mobilna klima na tockice (pingvin) od 400e pa navise. i kupuju ljudi, a neki bogami i kriju od komsija da imaju, zavisi kakav im je ugovor.
da nije tako svaka gajba bi kao i kod nas imala ugradjenu klimu, kakvo otvaranje prozora. ;D

Glava Dole

Ja ne kapiram kakve veze ima to sto je kabriolet? Pa zasto bi iko spustio krov i upalio klimu? [neampojma] Do toga sigurno nije nego verovatno paket opreme... a slazem se sa mihajlom... isti andrak, a to sto ima tockice ne mora da znaci da je manualna, sa tockicima postoje i klasicne manualne(samo on/off), automatske(koje same regulisu zadatu temperaturu, brzinu ventilatora u zavisnosti od temperature u vozilu, takva je bila kod mene i sad na caletovom), a te na pipkanje su digitalne. Razlika izmedju digitalne i automatske je bukvalno samo u estetici. A ni klasicnoj manualnoj ne fali nista sto se mene tice, bitno samo da ladi kad upece zvezda, svakako ce vecinu vremena i raditi odvrnuta do kraja na vecim temperaturama(a na manjim i prijatijim bih malo sutra palio klimu pored kabrioleta) :)

Hurricane

Verovatno da brljavi u praksi, mozda ljudi ostave na kisi pa displejcici crkavaju..

  :)

UFF

a ovaj mali displejcic od navigacije je "woterpruf" ?

Boban_m