Glavni meni

Uvoz VW bube

Započeo bucko, 21 Januar, 2018, 22:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Jeste i danas ko¾a... Mo¾da Boban zna, ima mesto u Bosni koje gaji krave samo za VW... :o ;D Naravno poznato je i po suvom mesu i kobajama... :D Ni¹ta se ne baca... :D

Kanarinac


UFF

koja ciganija spolja
a unutra karirana sedista da se slaze uz stoljnjak u kafani do koje u njemu ides kao glavni baja?

MIGE

Citat: UFF poslato 27 Januar, 2018, 13:50
koja ciganija spolja
a unutra karirana sedista da se slaze uz stoljnjak u kafani do koje u njemu ides kao glavni baja?
ne poznajes istoriju gti golfa

Zeljkamp

Citat: UFF poslato 27 Januar, 2018, 11:46
moje je 2005 ovaj je 2009 a vozila ga neka klinka, cerka od vlasnika

Ovu sesticu nije vozila nikakva klinka vec napaljeni klinac. Znas kada bi klinka iz Svacarske ugradila ovaj auspuh ? Nikad ! Ja sam pre neki dan kupio 207-cu od klinke i lagano sam otisao po nju ubedjen da je kilometraza izmedju 130-140hkm jer je tako pisalo u oglasu. Kada sam dosao tamo i video da je kilometraza ispod 110hkm, pitao sam je sta je ovo ? Rekla je da je prilikom postavljanja oglasa napisala kilometrazu koja joj je pala na pamet. Ne kazem da je i ova takva ali da klinka budzi auto tako sto mu menja izduv...
TwinZ Auto & Moto

megaidiot

Citat: Zeljkamp poslato 27 Januar, 2018, 23:48
Znas kada bi klinka iz Svacarske ugradila ovaj auspuh ?
bi turkinja

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Lazic

Citat: MIGE poslato 27 Januar, 2018, 14:08
Citat: UFF poslato 27 Januar, 2018, 13:50
koja ciganija spolja
a unutra karirana sedista da se slaze uz stoljnjak u kafani do koje u njemu ides kao glavni baja?
ne poznajes istoriju gti golfa
Ko zna ¹ta pomisli kad vidi lopticu za golf na menjaèu... ;D ;D ;D

Kanarinac

Ovaj auto sa oglasa nije taj uffov, sta ste napali auto :D

UFF

Citat: MIGE poslato 27 Januar, 2018, 14:08
Citat: UFF poslato 27 Januar, 2018, 13:50
koja ciganija spolja
a unutra karirana sedista da se slaze uz stoljnjak u kafani do koje u njemu ides kao glavni baja?
ne poznajes istoriju gti golfa

ne znam bogu hvala :D
mislis da bi vozio jebenog golfa da imam asfalt do kuce?

Citat: Zeljkamp poslato 27 Januar, 2018, 23:48
Citat: UFF poslato 27 Januar, 2018, 11:46
moje je 2005 ovaj je 2009 a vozila ga neka klinka, cerka od vlasnika

Ovu sesticu nije vozila nikakva klinka vec napaljeni klinac. Znas kada bi klinka iz Svacarske ugradila ovaj auspuh ? Nikad ! Ja sam pre neki dan kupio 207-cu od klinke i lagano sam otisao po nju ubedjen da je kilometraza izmedju 130-140hkm jer je tako pisalo u oglasu. Kada sam dosao tamo i video da je kilometraza ispod 110hkm, pitao sam je sta je ovo ? Rekla je da je prilikom postavljanja oglasa napisala kilometrazu koja joj je pala na pamet. Ne kazem da je i ova takva ali da klinka budzi auto tako sto mu menja izduv...

kao sto kanarinac napisa..

Citat: UFF poslato 27 Januar, 2018, 11:52
ma i ceru, mada je malo veeelika

auto je kao ovaj samo sa kozom


http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11680271/volkswagen-golf-6-14tsi-highline

Gavrolini

Dezen sedista kao kadetu suzi iz 89. :)

Glava Dole

Meni samo nije jasno zasto menjati peticu kad je lepsa i od sestice i sedmice (iako takodje imam averziju prema golfovima, ne zato sto su losi automobili nego zato sto su precenjeni al kad uporedim to je moje licno misljenje)? Petica ima mnogo lepsu liniju sto se mene tice a sa sesticom i sedmicom kao da su nazadovali tj ukockali ih da tako kazem :)

UFF

e pa meni je petica ko cetvorka odvratna okrugla, sestica vec lepsa ostrije linije a sedmica agresivna sva isecena

ali sto menjati? pa izgled nije glavni razlog, bar ne spolja, kod 5ice volan i instrument tabla odvratna, pozadinsko svetlo ko kod 4ke seljacko ljubicasto, kod 5ice komande na volanu, saltanje brzina na volanu, pozadinsko osvetljenje na tabli kulturno belo, fabricka navigacija i blutut povezivanje za mob itd (plus uvalim bulju u kozuru)

evo gore je fotka mog auta a dole tog za koji sutra treba da menjam

http://s18.postimg.org/71acwkjqx/2018-01-28_091141.jpg


Lazic

Menjam Golfa za Golfa, ¹ifra, govno za govno... ;D

UFF

istina ali bar nije citroen
uostalom uporedi berlingo sa kedijem  ;)

Lazic

Nisam vozio Berlingo, ali posle Kedija mislim da bih zaplako... :D

MIGE

Citat: UFF poslato 28 Januar, 2018, 12:11
istina ali bar nije citroen
uostalom uporedi berlingo sa kedijem  ;)
ako ces iskreno,pre bih vozio bilo kog francuza nego golfa..ne zato sto volim francuze,nego zato sto moram..cena delova,odrzavanja itd...iskljucivo benzince bez plina ..a i golf je toliko izvikan auto..petica i sestica mu dodje kao nekada dvojka i trojka  [rofl]

Glava Dole


milomir22

Drugar uzeo golfa 4, 1.4 16v, benzin, ocuvan auto na prvu, volan i rucica menjaca kao novi (dok sam na nekim pasatima i golfovima vidjao polu raspadnute volane, okrunjene i nagorele od sunca), dovezao ga kod mene posto ga je uzeo, da ga istestiramo.

Ja seo da ga probam, upalio svetla, vidim treperi osvetljenje instrument table kao lampioni za jelku. Dam gas na leru, malo podrigne, pre nego sto lepo primi gas, namotao volan s jedne strane na drugu, pun pokret, cvili servo. Golf je placen oko 3 hiljade evra, ulozeno je jos preko 300-400 u njega, crkla servo pumpa, crkao alternator, sad mu vuce negde struju, niko ne zna gde (a i nijedan majstor nece da se jebe s tim, svi elektricari odbili da ga rade), pa mora da skida klemu stalno,... Po meni je golf govno i to tesko, kvare se (ne znam ko im je dao titulu neunistivog, mozda golf 2, ovi noviji malo teze), ali ima neki smek kada se vozi, 4-ka je izuzetno lak auto za voznju, ja sam pored ovog, vozio i verziju 1.9 tdi-gti sa 150 konja i manuelnim menjacem, auto me je odusevio brzinom i stabilnoscu, zaista je pravi momacki auto, brz, stabilan, normalne potrosnje, ali se i dizeli kvare (ovaj je isto imao neki seks sa strujom, slab akumulator mu je nesto sjebao, pa se pregrevao motor i rslo je crevo od turbine jako brzo, iako je skoro stavljeno novo).
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Imao sam takav sluèaj nekad davno, mesecima sam skidao klemu èim se parkiram... Na kraju sam jedno veèe sluèajno video svetlo iz gepeka, bio propao prekidaè pa svetlelo stalno... A 5 elektrièara nije moglo da otkrije kvar...