Glavni meni

Uvoz VW bube

Započeo bucko, 21 Januar, 2018, 22:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bucko

Ima li neko iskustvo oko uvoza bube?
Zvanicni zastupnik je ne prodaje,kazu da zbog carine cena ide u nebo i nece.
Ove nove se prave u Meksiku
Zna li iko sta se placa ako se kupi u Nemackoj i ko ima dobru firmu za uvoz?

ЯЭВОЛУТИОН

mozes da je uvezes ali ne mozes da je registrujes...ne pravi se po euro normama ....bolje kupi restauriranu matoru bubu iz nemacke izvuci potvrdu kod brace petkovica i uvezi kao oldtimer...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Boban_m

Ako se ne varam, misli na novu bubu.

bucko

Naleteo na ovu i zaljubio se









Gavrolini

Covek misli na najnoviju bubu...ne na oldtimera ili onu kantu prvu novu.

bucko

Hvala Jefto al ova ima dsg a ja omatorio pa numem da ¹altam

bucko

Zaljubio sa ko tetreb ,bio i u banci i u lizingu,hoce da me prate ,isao u autokomerc ,dva dana mi igraju leptirici

jevta

Ima ovde i takvih samo je pitanje kad æe iskoèiti na prodaju

aæimo

Mator èovek, a da se tako zaljubi.   ;D

UFF

DSG je keva
ja bi sad da menjam ovu 5icu za 6icu ili za tuarega ali takodje sa sestostepenim dsgom, sedmostepeni su previse kvarljivi, pricao sa serviserom koji samo automatike radi, kaze crkavaju i na 30.000km a popravka 2.000e

bucko

#11
1.4 tfsi ima sedmostepeni a 2.0  sestostepeni
Ja mislio da je bolji sto vise prenosa ima kad cvrc , nije tako
Moram onda da gledam neku R al to je verovatno tvrdo ko djavo,nosi tocak 19 -20’

acimo ete ga i brka se zaljubio,kaze cvon und cvancik ps ;D
! No longer available

UFF

koliko znam samo 2.0tdi 140hp su sestostepeni

nisam ulazio u tematiku mokro vs suvo kvacilo samo sam otisao direktno kod lika koji ih servisira i eto sta mi je covek rekao (dok smo pricali na stolu mu stajao nov sedmostepeni dsg sa predjenih 30.000km)

bucko

ovi 2.0 tfsi takodje sest

Hurricane

Ne znam sta te konkretno zanima oko carinjenja, uvozio bi novu bas novu ili jedva polovnu?

ЯЭВОЛУТИОН

pa to nije buba....nema vazdusno hladjen motor nazad od 4 cilindra....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Januar, 2018, 09:01
pa to nije buba....nema vazdusno hladjen motor nazad od 4 cilindra....

Ne gotivim te moderne bas zbog stare, pokusana je modernizacija stare koja je imala dusu, ova je manje/vise kao i sve sto se sortira. Mada, s druge strane, ova s njom deli jedino naziv tako da i nije preterano strasno, moze da prodje kao auto koji se zove buba(ali nije prava buba) :)

Bishke

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Januar, 2018, 09:01
pa to nije buba....nema vazdusno hladjen motor nazad od 4 cilindra....

I ne razdvaja se sasija od karoserije kao kod amera
You should do one thing every day that scares you

bucko

#18
Citat: Hurricane poslato 22 Januar, 2018, 03:30
Ne znam sta te konkretno zanima oko carinjenja, uvozio bi novu bas novu ili jedva polovnu?
Nesto jedva polovno,iskustvo mi govori da autokuæe daju svoja demo vozila za 2/3 cene


Rev potpuno se slazem da je ostalo samo ime ali pored raznih ml ova,glova clova i raznih cnn-ova deluje kao cista ekskluziva
Ova R verzija je u stvari golf gti samo jajast
Autenticnih srvari nemas vise ni u pekari,samo mozda burek i to ponegde.Pa kilo leba ima 700 grama!

mrle

Citat: bucko poslato 22 Januar, 2018, 09:33

Autenticnih srvari nemas vise ni u pekari,samo mozda burek i to ponegde.Pa kilo leba ima 700 grama!
[/b]

uaaa pekari!!!