Glavni meni

Gde sedi¹ i pije¹ piæe.

Započeo Lone Wolf, 20 Januar, 2018, 14:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lone Wolf

Evo danas u Brèkom.
Jedemo pizzu.
Не може рај на земљи.

megaidiot

ima li sta zanimljivo od robe u arizoni?

mrle


Lone Wolf

Nisam danas do Arizone.
Po gradu Brèkom.
To je zato ¹to nisam na slavu kod roðaka i¹o.
Не може рај на земљи.

ЯЭВОЛУТИОН

jel kod onog sto te nije zvao, jer na slavu se ne zove ili bisi isao jer te zvao da ne dodjes na slavu....ja sam provalio da ni mene vise ne zovu....moracu da saljem pismeno obavestenje da necu da pojedem svo zito.....i necu da trazim rinflais i ren ako ne iznesu na sto....nemaju posle sta keru da daju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lone Wolf

Tako je bilo.
Stave oni sliku slave, mi kao èestitamo a oni hvala ajte.... e sad sam trebao onim lov kikom aha! da si zvao koji dan ranije pa da potegnem 250 km a ne kao zove¹ sad.
Ma nemam pojma.
Mora da je do mene.
Не може рај на земљи.

Lazic

Kuæi za kompom dok blenem u forum... Zimi...

Lone Wolf

Kasina bar Community
pijem pivo
Не може рај на земљи.

Hattrick


Dukags

A kad nisam u parku onda u Petrusu

mkt

Balkanski spijun u Vuka Karadzica
dzabe pivo pa smo tamo deo inventara

FANTOM

   Ja uvek kad imam priliku ja odem na Usce na pice. Kad sam bio mladji i nisam imao motor , a starije drustvo uvek islo tamo ili ako bih isap sa njima isao sa skuterom pa mi bilo glupo. I sad kad vozim veliki motor bas mi je gust da odem tamo na pice i uzivam ujedno i gledam i motore .  ;D

stilgar

I ja sam na Uscu iventar, svaki lep i suncan dan sam tamo na sat-dva, mada je sad tamo mahom stara garda. Ipak ko god kupi nov motor il promeni stari eto ga na pivu. Fale nam nove generacije ispod 30te. Jos ako sruse madmaxa i asteriksa kako je najavljeno sedecemo na zidicu ko 70tih.

FANTOM

   Ja imam ispod 30 godina [yahoo] . Zasto hoce da ruse ?

Lone Wolf

Vanila kafe Sarajevo.
Dve velike Kru¹ovice.
Не може рај на земљи.

stilgar

Citat: FANTOM poslato 07 Februar, 2018, 13:34
  Ja imam ispod 30 godina [yahoo] . Zasto hoce da ruse ?
nisi redovan posetilac, :) nemaju gradjevinske dozvole divlja gradnja, ne moze legalizacija. to sto je to mesto kultno za motocikliste boli ih paja. Valjda ce se neko setiti da organizuje neki protest kad do toga dodje, mada imamo toliko moto asocijacija al svaka gleda samo svoje interse. Moracemo sami da lezemo pred buldozere ko Artur Dent :)

FANTOM

    Pa ako imamo imalo mozga trebamo barem svi bajkeri iz beograda da se pojavimo a ima nas pa da vidimo sta ce da sruse . Lepo kad se sazna da ce biti dan sranja okaci se po forumima na viber grupama fejsu i ljudi se skupe . Pa kom obojci kom opanci .

Hurricane

..sta da ruse, ono dva coveka sklone za 10 min na ruke  [rofl]

Za vidjanje odlicno mesto, uz to je i kultno, za pijenje pica, nema gore.. U gradu celom

mrle

Citat: Hurricane poslato 20 Februar, 2018, 15:15
..sta da ruse, ono dva coveka sklone za 10 min na ruke  [rofl]

Za vidjanje odlicno mesto, uz to je i kultno, za pijenje pica, nema gore.. U gradu celom

cene kao da si u ok kafiæu, a nema¹ gde ni da se i¹ora¹. Mogao je za sve ove decenije postojanja wc da napravi.

Hurricane

..ma jok, sta ce nama wc kad smo mi stoka, uzmi nam pare, osisaj nas i da sevamo..