Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 [2] 3 4
Štampaj
Autor Tema: Gde sediš i piješ piće.  (Pročitano 11773 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
stilgar
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Piaggio X7 300ie EVO
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +952 (20%)
Zahvalnice: 68

Odgovor #20 - 20 Februar, 2018, 16:32 Ocena: 0
Ignoriši

koliko sam ja shvatio osim ona dva kioska iliti mad maxa sklanjaju i onaj bicikl servis i asteriksa.
UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CRF250L '13
Honda CB1000RA '09

Kvalitet: +12169 (27%)
Zahvalnice: 1021

Odgovor #21 - 21 Februar, 2018, 15:08 Ocena: +1

i treba
FANTOM
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Piaggio Repsol Free 50 Honda CBR 600 F-1 Street Fighter  Suzuki GSXR 750 1994.  Yamaha YZF 1000 ThundrRace 1997.
Kvalitet: +399 (18%)
Zahvalnice: 25

Odgovor #22 - 22 Februar, 2018, 00:11 Ocena: 0
Ignoriši

A sto treba ? Ono bas citam komentare i ne verujem skupo pice itd. Pa koliko mesta ima po gradu gde je pice da se smrznes verovatno tamo ni ne idete pa ne znate. Sto je neko napisao i kultno mesto i pogledas malo motore podruzis se sa ljudi. Pa sad ako toliko imas slabu petlju da ti se i pripisa odes iza pa pisas , niste svi rodjeni u zlatnim cesmama i plocicama. Meni bi licno bilo krivo da pociste taj cosak tu , mada verujem da bi ljudi nastavili da dolaze tu pa taman noslili limenke sa sobom jer se ljudi tu skupljaju fazon vise od 40 godina tj. bajkeri . A vlast oce da pocisti to tu jer eto digo im se da ociste oce da preve gondolu ili vec neku drugu nebulozu da bi je naplatili 30 puta skuplje pa podelili lovu posle izmedju sebe.
castor
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZeRcov 3/4 litre
Kvalitet: +895 (25%)
Zahvalnice: 79

Odgovor #23 - 22 Februar, 2018, 00:55 Ocena: +3
Ignoriši

Pa, ako je tebi ok da u 21. vijeku na malo manje od km linije od suvog centra grada ti pišaš u žbunju, meni nije. Nisam rođen na Terazijama, bogu hvala daleko od istih, i nije mi strano pišati uz drvo, jer sam i uz "vjetar pišao i kad je trebalo i kad nije trebalo", ali za cijene koje su u MadMax-u, za ovih 10 godina koliko ja samo dolazim tamo (a drugi dolaze i doooosta duže), ništa osim onih par krpa nije bilo od WC-a. Da se barem neko sjeti da pokosi kad izraste trava. Barem. A da idem u Asterix ili negdje drugdje kad mi se prikenja, pa ni oni nisu javni WC.

Da je mjesto ok za okupljanje, jeste i više nego ok. I lokacija i ljudi i atmosfera, sve. Ali jebeš ga mogli su do sad barem ToiToi organizovati i održavati.

It's the ride that matters, not the bike…
stilgar
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Piaggio X7 300ie EVO

Odgovor #24 - 22 Februar, 2018, 09:19 Ocena: +1
Ignoriši

Pa, ako je tebi ok da u 21. vijeku na malo manje od km linije od suvog centra grada ti pišaš u žbunju, meni nije. Nisam rođen na Terazijama, bogu hvala daleko od istih, i nije mi strano pišati uz drvo, jer sam i uz "vjetar pišao i kad je trebalo i kad nije trebalo", ali za cijene koje su u MadMax-u, za ovih 10 godina koliko ja samo dolazim tamo (a drugi dolaze i doooosta duže), ništa osim onih par krpa nije bilo od WC-a. Da se barem neko sjeti da pokosi kad izraste trava. Barem. A da idem u Asterix ili negdje drugdje kad mi se prikenja, pa ni oni nisu javni WC.

Da je mjesto ok za okupljanje, jeste i više nego ok. I lokacija i ljudi i atmosfera, sve. Ali jebeš ga mogli su do sad barem ToiToi organizovati i održavati.
To ti je dodir lahora i veza sa prirodom kad pisas u zbunju 😀 slazem se s tobom u vezi wc-a, al ko sto rekoh tamo idem zbog druzenja i ljudi. Cene i politiku vlasnika ne bih komentarisao jer i tu si u pravu. Al usce je usce, mesto za koje su mnogi sentimentalno vezani. Kad sam 1975 te dolazio sa tomosom T12 nije bilo ni madmaxa ni asteriksa ni splavova. pisali smo preko zida u reku. Al imo sam 15 godina tad i kad dodje neko sa suzukijem 750 il neka Kawa ne mozes oci da odvojis od motora, ko da misli na uslove za pisanje i gde ima wc 😀
« Poslednja izmena: 22 Februar, 2018, 09:53 stilgar »
mkt
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
dignuti branici i rogljaste gume
Kvalitet: +10220 (53%)
Zahvalnice: 159

Odgovor #25 - 22 Februar, 2018, 21:59 Ocena: 0
Ignoriši

prvi put cujem za to mesto  wtf
castor
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZeRcov 3/4 litre
Kvalitet: +895 (25%)
Zahvalnice: 79

Odgovor #26 - 22 Februar, 2018, 22:03 Ocena: +1
Ignoriši

Pa to ti kažem, nije više 1975. godina. Tad na Ušće vjerovatno nije dolazilo hiljade ljudi dnevno, bilo je malo, zavučeno, ne pretjerano popularno i dostupno mjesto, na kome si mogao slobodno da izvadiš paju i opušteno da šoraš sa zidića u Dunav. Danas je sve kontra. Onda si bio tamo možda par sati, a danas se tamo provodi prije/poslije podne cijelo i dobar dio večeri tamo.

It's the ride that matters, not the bike…
stilgar
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Piaggio X7 300ie EVO

Odgovor #27 - 22 Februar, 2018, 22:55 Ocena: 0
Ignoriši

Pa to ti kažem, nije više 1975. godina. Tad na Ušće vjerovatno nije dolazilo hiljade ljudi dnevno, bilo je malo, zavučeno, ne pretjerano popularno i dostupno mjesto, na kome si mogao slobodno da izvadiš paju i opušteno da šoraš sa zidića u Dunav. Danas je sve kontra. Onda si bio tamo možda par sati, a danas se tamo provodi prije/poslije podne cijelo i dobar dio večeri tamo.
mozda se nisam dobro izrazio, mesto je bilo popularno moto populaciji, vozili smo levi krug divljali dok ne dodje milicija pa nas najuri. nije bilo parkinga za automobile, a dve bandere po sredini su komplikovale i cinile voznju zanimljivijom. Smiley moze rev, misa pei, motoklasik da ti kaze gde je bilo zborno mesto i dogovori za voznje tada a i sad je tako, osim divljanja levim krugom. Znalo se po zvuku na brankovom mostu ko dolazi. Ta atmosvera i taj duh je ono cega volim da se podsetim kad odem tamo i zbog tog secanja trpim i zatvaram oci na uslove i cene u mad maxu.

p.s. ima jedan lep tekst mise-pei na forumu UMS-a pa ako mu nije tesko moze da copy/pastuje i ovde da bude jasnije mladjima.
« Poslednja izmena: 22 Februar, 2018, 23:06 stilgar »
mkt
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
dignuti branici i rogljaste gume
Kvalitet: +10220 (53%)
Zahvalnice: 159

Odgovor #28 - 22 Februar, 2018, 23:19 Ocena: 0
Ignoriši

mozze
da procitamo
misa-pei
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CBR 1000 f- Bedevija
Kvalitet: +1506 (48%)
Zahvalnice: 103

Odgovor #29 - 22 Februar, 2018, 23:26 Ocena: +3
Ignoriši

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,19805.msg658093.html#msg658093

Država je najveći neprijatelj naroda
Lone Wolf
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha TDM
Kvalitet: +355 (45%)
Zahvalnice: 18

Odgovor #30 - 10 Mart, 2018, 13:59 Ocena: 0
Ignoriši

Caffe Intermezzo Loznica.
Na Štiri.

Za jedno satak odoh motorom do kluba Blackdragons.

Не може рај на земљи.
Lone Wolf
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha TDM

Odgovor #31 - 14 April, 2018, 10:29 Ocena: 0
Ignoriši

Planinsko odmaralište Gučevo.
Kafa.
Gučevo je raj!  Raj kazah.

Не може рај на земљи.
Lazić
GayLord
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +8520 (18%)
Zahvalnice: 369

Odgovor #32 - 14 April, 2018, 10:30 Ocena: 0
Ignoriši

Slika? Smiley

Lone Wolf
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha TDM

Odgovor #33 - 14 April, 2018, 10:34 Ocena: 0
Ignoriši

Pokušavam sa tel kaže nema dovoljno memorije za upload.
Kad dođem kući postaviću.
Možda i napišem koji redak.

Не може рај на земљи.
Lazić
GayLord
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +8520 (18%)
Zahvalnice: 369

Odgovor #34 - 14 April, 2018, 10:44 Ocena: 0
Ignoriši

Pih Smiley

Lone Wolf
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha TDM

Odgovor #35 - 14 April, 2018, 14:25 Ocena: 0
Ignoriši

Не може рај на земљи.
Lone Wolf
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha TDM

Odgovor #36 - 14 April, 2018, 14:36 Ocena: 0
Ignoriši

[wtf]A evo i kafe u planinskom odmaralištu:
(neće da se rotira kako god da učinim, ali neće se prosuti)

Не може рај на земљи.
Lone Wolf
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha TDM

Odgovor #37 - 14 April, 2018, 15:18 Ocena: +2
Ignoriši

A htedoh nešto napisati, ali blede reči, taj osećaj jutros se povlači sve dublje u mene i izgleda, ne mogu ga podeliti.
Počelo je noćas, sanjao sam nešto. Obično ne smaram ljude snovima, moji su, meni govore, a jutros... sanjam sve životinje po oborima, štalama, zoo vrtovima, obijaju se i lome ograde, izlaze, beže, čak se i povrede ali odlaze, u kolonama. Odlaze od ljudi, ja gledam za njima, pomislim kako je to sve strašno. I neka gorila, uhvati me za ruku i povlači sa sobom preko ograde, ja mislim - neću, idite kad ste već odlučili, ne branim. I pogledam u oči te životinje i tek danas, na Gučevu shvatim - zvala me sa sobom, da idem s njima da ne ostajem s ljudima. Ali to je samo san.
A jutros počnem dan u pekari na centru Banje Koviljače. Burek sa sirom i jogurt. Pa na motor, pa onih mojih 10 km uz Gučevo, novog asfalta, prelepog proleća. I ni jedan auto ne bi usput, ni čovek. I gore, kod spomenika poginulim u I sv.ratu sedim sam. Saaam. Nigde nikog. Sat vremena. Zahvaljujem ovom prilikom svim 7-8 milijardi ljudi što su imali drugog posla i nisu bili jutros sa mnom kod spomenika na Gučevu jer sam pun sat sedio, gledao, slušao ptice, pa opet sedio, gledao, ćutao.
Jeste, tako je bilo.

Не може рај на земљи.
Lone Wolf
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha TDM

Odgovor #38 - 14 April, 2018, 15:19 Ocena: 0
Ignoriši

Na putu za Gučevo.

Не може рај на земљи.
Lone Wolf
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha TDM

Odgovor #39 - 14 April, 2018, 15:26 Ocena: +1
Ignoriši

A posle sam otišao niže do odmarališta na kafu. I javio se Lazić.  hello
I bi dobro.
A onda u Loznicu na otvaranje sezone.
I bi defile.
A tamo u kafiću sedi drug moj, jer ne sme na sunce. Bori se sa najtežom bolešću.
tek 40. Bori se i veseo je. Nada se i nadamo se najboljem!
Šta je život.
A ovaj dan pamtiće se kao dan kad je zvanično počeo 3.sv rat.
Nadamo se najboljem.
 uzdravlje

Не може рај на земљи.
Stranice: 1 [2] 3 4
Štampaj
Moto Manijaci  |  Putovanja, izleti, skupovi, klubovi  |  MotoManijaci - vožnje i druženja  |  Tema: Gde sediš i piješ piće.