Glavni meni

MOTO GP 2018.

Započeo Hurricane, 17 Januar, 2018, 14:18

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar

Nije stvorio sport, ali je stvorio medijsku famu i napravio cirkus od svega.
Ne znam da su tribine bile u bojama jednog vozaca pre njega.
Covek je klasican cirkuzant. Harizmatican i lud, a ume da iskoristi svaki momenat paznje medija. To je ono sto ostali nemaju, a Dorna se trudi da usadi Marquezu u navike i ponasanje. Doktor prokleto oseti da je u kadru i uvek odreaguje, dok neki poput Lorenza znaju da su u kadru i ne promene ni izraz lica.
Takodje, covek je skandal majstor. Sa svakim rivalom je bio u nekoj raspravi, svadji, gurkanju, pa je bilo i batina.
Deda je stvorio navijacke majice, boje, kult navijanja. Sve ono sto donosi novac organizatoru, stvorio je on. I Dorna je vrlo svesna toga, zato i zrtvuju jedno mesto u Yamahi. Znaju da od titule nista i da tu Yamahu zasluzuje neko mladji, al pare su pare.

Alja, pre potpisivanja ovog ugovora ja sam predvideo - vozacki ugovor dve godine pa ulazak SKY VR46 u MotoGP, posto je i VR sam izjavio da pre 2021 tim nece uci u GP. Tako se upravo i pokazalo da sam bio u pravu :)
Nece prestati prodaja zutih majica, samo ce se smanjiti, a razliku ce nadomestiti crno-plave SKY VR46 majice.

zVuk

...sve to sto si nabrojao je tacno, ali to je prateci sadrzaj sporta, a sport je ono kad se ugase crvena svetla na startu, pa do sahovnice na cilju....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lone Wolf

Formula 1 pada po popularnosti, nema vatre, ¾ivota.
Zato MotoGP sve vi¹e popularan, i definitivno ga èine vozaèi, zvezde, sve je danas rijaliti.
Ja lièno ne volim R motore, ali ceo vikend ispratim, delom zbog motora kao motocikla, delom zbog vozaèa i njihovog rivaliteta, frka, tenzija.
Не може рај на земљи.

zVuk

..ispratim treninge i trke, ali mene taj rijaliti deo apsolutno ne interesuje, ko se nasmesio u kameru ili nije i ko ima vise navijaca na tribinama i sta ti ja znam....uzivam gledajuci trke....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lone Wolf

MotoGP i vozaèi doprinose jednoj novoj dimenziji pogleda na svet bajkera, motord¾ija, motocikala.
Nije samo kao nekad prljavi masni bajker.
Svaka promocija je dobra, pa i taj kult liènosti.
Не може рај на земљи.

Hurricane

neki stream ne¹to?

Gašpar

Citat: Lone Wolf poslato 16 Mart, 2018, 12:19
...pogleda na svet bajkera, motord¾ija, motocikala...


To su dva razlièita sveta.

jowica


stilgar

Kazu ovi da Cal ima fabricku hondu, istu ko MM i pedrosa...

mi¹ko_kolo

Najavili na SK, za one koji imaju EON aplikaciju, da æe od sutra poèeti sa prikazivanjem SK 7, 8, 9 i 10, na kojima æe biti signali sa kamera koje se nalaze na repu motora, helikopteru, kacigi vozaèa i iz bokseva, odnosno razlièitih uglova sa staze.

stilgar

Na velikom normalno ide na sk8 vr46 ekipa sa motora 😀
Na kamrama na sk 7 i 9 je pogled ispod auspuha ka pratiocima , na sk8 prednja kamera a na sk 10 za sad nista.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Zanimljivo razmi¹ljanje....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Nika

Dukati i cela Italija odavno sanjaju da Italijanski vozaè uzme titulu na italijanskom motoru, a u ovom tekstu pi¹e pi¹e da ga mo¾da puste da ide u Suzuki ili nazad u Hondu...

zVuk

...s' obzirom da u ugovor istice na kraju sezone, slobodan je da ide gde misli da mu je bolje, nego, licno mislim da bi za njega najbolje bilo da ostane tu gde jeste...dukati je extremno zainteresovan da ga zadrzi, samo je pitanje da li je u stanju da ga plati s' obzirom da mu je cena naglo skocila....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

ako ne moze da pokrije ostatak zarade italijanskim sponzorima, treba da ide u superbike....
zamisljam:
-dovizioso
-dainese kombinezon
-agv kaciga
-sidi cizme
-fox rukavice

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti


Hohštapler

Dalo se predpostaviti...
Ne bi me èudilo da se vrati na yamahu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.