Glavni meni

Zidanje kuæe, dajem plac

Započeo mrle, 15 Januar, 2018, 16:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

friziderdzija pa to je bila pohvala, kosta ih je napravio i vaspitao najbolje moguce, mozda ih i ne poznajem licno ali slusao sam price kao sto i on rece za mene dali mi mama i tata kintu za sve sto imam[rofl] i nigde ja nisam rekao da su lose ispala, cim ih vidis jasno ti je da su  [thumb_up]

i jos dosao milos od 20 godina da drzi predavanje kako treba praviti decu i koji su sistemi vrednosti ispravni  [facepalm]

znaci kod nas su cigani najbogatiji, zive u kartonskim kutijama ali imaju po 10 dece koja prose za njih i eto ti bogatstva em emotivnog em finansijskog a sve sto si trebao da uradis je da ga ne vadis kad svrsavas, ionako ce zena da ih radja pere oblaci..

biker-boy nije ti pametno da se slazes sa mnom sad ce da razapnu na krs' a i sjebasmo mrletu temu posle moram sve da prebacujem u bullshit

megaidiot

lele de ode prica, a taj klip sa radmilovicem ni ne govori da je fora samo opraviti decu.
Citat: kosta66 poslato 22 Januar, 2018, 02:00
a ¹to se tièe sjebavanja potomaka, lak¹e æe¹ da ih sjebe¹ kad razjebe¹ imovinu, pare odu, oni odrastu i seæaju se ¹ta je tata imao. ako to ne dira¹, kad potomci odrastu, moæi æe da biraju, oæel da su ono ¹to jesu il æe da prodaju.
i to je istina. zbog slicnih akcija po familiji trenutno od imovine imam samo motor.
a opet nekad je takav potez i resenje problema.

Lazic

Ovde definitivno nema nikog ni odraslog nu normalnog... ;D

Kostiæ se iz samo njemu znanih razloga navrzao na Uffa k'o malo dete, Milo¹ev savet dvadesetogodi¹njaka uop¹te nije lo¹, neko voli decu neko ne... Ja sam od malih nogu ¾eleo da porastem i pravim decu... :D
Hteo sam vi¹e, al' jebiga nije ba¹ sve ispalo kako sam planirao... Nije mi ¾ao... Mo¾da malo ponekad kad mi se popnu na glavu... :D Ali ne ostajem im du¾an pa je ok... :D

Od kad znam Uffa prièam da bi bio super æale... :D Bio bi on æale do sada da je upoznao ¾enu sa kojom bi po¾eleo da se razmno¾i, da pomisli jedva èekam da vidim kakvi æe da ispadnu... Mada i za to èovek mora na prvom mestu sebe da voli, tj bar svoj genetski materijal... Govoreæi o imanjima, meni je ¾ao ¹to moj otac nije bio malo vredniji dok smo na placu imali ogroman voænjak i 200 oraha, odavno bi bili bogati...

Hurricane

..i ja jedva èekam da vidim, biæe to jedna interesantna prièa sasvim   ;D


al æe ga zajebavamo, ima na u¹i da mu se pu¹i  :P

mrle

prazan plac pored kom¹ija prodaje za ke¹ 250.000e.


Spojeno sa mojim delom (kvadrati pri zidanju) i delom kuæe kom¹ije (kvadrati pri zidanju) dobija se dobra parcela.