Glavni meni

Pozdravljam!

Započeo Ruske, 04 Januar, 2018, 17:14

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ruske

Pozdrav! Zovem se Ivan, 24god iz Novog Sada. Pratim ovaj forum vec vise godina ali reko sta ima da se prijavljujem kada ne vozim motor. Prosle godine umalo da kupim, medjutim, iskomplikovalo se nesto i evo sad je to definitivno!  ;D  Ne moze se reci da me podrzavaju moji, ali sam isterao svoje. Zaradio nesto para i sad je u planu KLE500. Koliko sam citao na ovom forumu KLE je najbolji za pocetak a i motor mi je top. Prvi i jedini motor koji trenutno imam je APN4(sa dodatnom 5tom brzinom  :D )
E sad, zanima me koliko je ustvari pamentno kupovati motor preko zime? (nisam nasao da se diskutuje o tome na forumu)
Trudio sam se da ne preteram sa tekstom za pocetak, bice tema i prilika...UZDRAVLJE  [thumb_up]
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.

mali_zmaj

Zimi su motori definitivno jeftiniji...,a posto snijega nema,moze se motor i probati..  Dobrodosao!!  Mislim da je samo bitno da nadjes uredno odrzavan motor,i nema da brigas!!
jin-jang

goranvojska


viper

Pozdrav, ima ovde jedan naopaki koji æe klepetalo da hvali do boga😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Mislim da ne moram ako prati forum godinama... ;D

Nego, koja zima bre? :D Vozim skoro svaki dan... ;D

Glava Dole

 [welcome] [welcome] [welcome]

Citat: viper poslato 04 Januar, 2018, 23:26
Pozdrav, ima ovde jedan naopaki koji æe klepetalo da hvali do boga😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Ma kako KLE nije najbolji kad izdrzava vec koliko godina naseg naopakog :) Samo dobio jednu radilicu i jedan agregat i i dalje je kao nov [rofl] Sad bez zezanja, stvarno za malo para dobijes sasvim okej motor koji malo trosi a i registracija mi je relativno jeftina(jer je u klasi do 500cc, primera radi da ima samo 50 kubika vise bila bi oko 8000din vise) :) Delova ima, odrzavanje jeftino, udoban i za grad i za dalja putovanja s obzirom na polozaj sedenja...

mi¹ko_kolo


Gavrolini


Hohštapler

Djes zemooo!!
Dobro do¹ao medju manijake!
Iskreno, KLE je dobra kupovina, ali ima tu jo¹ motora koje treba gledati.
Kolko s visok, sta nameravas raditi s motorom (putovanja, grad?!)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Ruske

Cim vozi KLE-a toliko mora da valja  ;)
Evo ovako: Visok 188, tezim oko 85kg(preko zime malo vise), a motor bi koristio najvise za putovanja. Aj sad i da se pohvalim. Radim sisteme za navodnjavanje(kap po kap) pa dosta cesto idem po njivama tako da bi mi ovakav motor bio idealan, bar mislim tako [ludak]
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.

Lazic

Realno bi jer do njive treba doæi putem... :D

mkt

dobrodosao
evo bas pre neki dan drugar uzeo KLEpetalo kao prvi motor, teraj i uzivaj

Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D

Ruske

Hvala svima! Ako znate nekog da prodaje dobrog KLE-a, po mogucnosti 2006 ili mladji, obavezno javljajte! Da se vidimo sto pre na putevima  [cheers]
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.

Lazic

Te¹ko da mo¾e da bude mnogo mlaði, do 2007-me su ih pravili... Ono ¹to nisam znao je da su se verzije preklapale, za¹to su to radili jebem li ga... v1 se pravila od 91-2001, v2 od 93-96, pa v2.1 od 97-2003, pa onda poslednji od 2005-2007...

Ruske

@Laziæ Koliko sam video po oglasima, 2004 godiste je to ,,preklopno''...ima par na oglasima, da ne stavljam sada ovde, ma da bi ja vise da uzmem od nekog sa foruma...
Mora da je dobar cim ga niko ovde ne prodaje  :P
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.

Lazic

Filter za ulje od kola, Interval zamene na 10k, filter vazduha se pere, prednje ploèice 800 dinara, traju veæ 20.000, lanac i lanèanike promenio pre okruglo 6 godina, ne planiram da menjam jo¹ bar 3, tada nabavio u Luisu na sni¾enju za 80e... Prednju gumu zamenio pre 5 godina, platio 40e polovnu, tj bila je nova ali stajala pre toga 3 godine...:D Zadnju poslednji put pre 2 godine platio 1500 dinara, Anakee 2 ko nova bila... :o :D
I da ga prodam, ¹ta onda? Sa bud¾etom kojim raspola¾em za motor, bilo ¹ta drugo ne bi mogao ni da registrujem...

UFF

znaci kle je cheep ass govno od motora? :D

Ruske

Citat: UFF poslato 07 Januar, 2018, 00:54
znaci kle je cheep ass govno od motora? :D
Znaci da covek dominira sa snalazenjem ;)
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.