Glavni meni

Kofer na poklon

Započeo JovanaDjo, 03 Januar, 2018, 15:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazza

O cemu se ovdr radi, i dalje cekam kofer 😀
I may be dumb, but I'm not stupid.

Hohštapler

Citat: Milos96 poslato 22 Februar, 2018, 23:52
Nemam niti mi treba, suvozacevo sediste ce biti ujedno i ploca kad ga nadjem :)



Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

megaidiot

Citat: Milos96 poslato 22 Februar, 2018, 23:52
suvozacevo sediste ce biti ujedno i ploca kad ga nadjem :)
sta ti je zgresio suvozac kad mu plocu pravis?

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Februar, 2018, 21:45
Citat: Milos96 poslato 22 Februar, 2018, 23:52
Nemam niti mi treba, suvozacevo sediste ce biti ujedno i ploca kad ga nadjem :)




[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj]  [srce]






Citat: megaidiot poslato 23 Februar, 2018, 22:20
sta ti je zgresio suvozac kad mu plocu pravis?
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se] [srce]

Hohštapler

Ja sam u glavi èak i isprojektovao sliku kako æe to da izgleda.. Kosta je amater za ovog potomka.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

1. ni jedan kofer nije lep
2. ni jedan kofer nije lep na R (F) motoru.
3.
4.
5. da, imam kofer na motoru. Jer bez njega je stvarno glupo. ;D [rofl] [facepalm]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Citat: megaidiot poslato 23 Februar, 2018, 22:20
Citat: Milos96 poslato 22 Februar, 2018, 23:52
suvozacevo sediste ce biti ujedno i ploca kad ga nadjem :)
sta ti je zgresio suvozac kad mu plocu pravis?

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Februar, 2018, 22:52
Ja sam u glavi èak i isprojektovao sliku kako æe to da izgleda.. Kosta je amater za ovog potomka.

UFFe gde bese slika one honde sa tako resenim koferom? Kacio si je ranije cini mi se kad sam bio ubedjen da sam se ja prvi toga setio :)

Nasao inace sediste najzad bas za moju verziju(a ima ih vise, sarka pozadi, sarka napred, sediste iz jednog dela itd, ovo je jedino u oglasima bas za mog, upravo video, zvao, salje u ponedeljak... dve crvene) :)

https://www.kupujemprodajem.com/zadnje-sediste-yamaha-fzr600-52585117-oglas.htm?filter_id=178769879

EDIT: Preduhitrio me andreja... eto, a tako je... pri vecim brzinama ce sigurno biti motor stabilniji tako... a hostaplerov sledeci post "nijedan nije lep na R-u"... e pa bas zato i hocu da napravim ovaj cik-cak sistem,s vakako nisam lud da se odreknem sedista za suvozacice :) Naruceno drugo sediste, ono ce biti trajno pricvrsceno za kofer a ovo koje je sad na motoru ne skrnavim i plus nema nikakvih nosaca :) Samo kljuc u bravicu, klik-klak i sa koferom il bez njega po potrebi :) To je zamisao :)

Lazic

Nikad nemam potrebu da budem bez kofera, èak naprotiv... :D

UFF


Glava Dole

 [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Bas zato narucio drugo... u utorak bi trebalo da stigne... gej crveno, njega cu da kasapim :)

bigbad86

A koja ploca ide za taj kofer sto si uzeo, jel moze neka slika?

Glava Dole

Nisam siguran ni koji kofer je uopste u pitanju. Evo slike, ovako sam ga zamislio. A s obzirom da ce celo sediste da se skida mislim da je ploca nepotrebna. Samo da se iznutra obavezno ubace flahovi da bi veca povrsina drzala(da ne pukne dno kofera) i bice to ja msm okej :)




Lazic


Grof

Kappa K35 monolock. Ploèa je dolazila standardno uz kofer. ;) Mislim  da je nova oko 3000din ima je Motoland.... mada ako bud¾i¹ skini tapacirung sa sedi¹ta i kroz pod kofera i osnovu sedi¹ta kroz 2 flaha proteraj 4 ¹rafa (2 ¹rafa kroz svaki flah) i to je to ;) za nivelaciju kofera izmedju osnove sedi¹ta (po¹to verovatno nije ravna) mo¾e¹ staviti du¾e ¹rafove i podlo¹ke .....

mali_zmaj



Ja to ovako...   :P   He he,kenjam ga i ja malo...,nije jos motor ni dosao...,al stvarno mi je zafalio kofer na putovanjima par puta.  Na Zephyru je kofer stvarno bio svetogrdje pa ga jebi!!  Dodjem u Pulu u grad,ajd kacigu svezem za motor,al sta sa jaknom,ruksakom,nista sve na ledja,jaknu u ruke,i na plus beskonacno nosam to po gradu!! Otpadnu mi ruke.....  
jin-jang

lord_oblivion

Kofer direkt na ploèu sedi¹ta. Unutra alu ploèa, sa donje strane dva flaha, 4 imbusa. Veoma osetna razlika u svim re¾imima vo¾nje.



Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 25 Februar, 2018, 17:01


Ja to ovako...   :P   He he,kenjam ga i ja malo...,nije jos motor ni dosao...,al stvarno mi je zafalio kofer na putovanjima par puta.  Na Zephyru je kofer stvarno bio svetogrdje pa ga jebi!!  Dodjem u Pulu u grad,ajd kacigu svezem za motor,al sta sa jaknom,ruksakom,nista sve na ledja,jaknu u ruke,i na plus beskonacno nosam to po gradu!! Otpadnu mi ruke.....   

Ja da kupim Zefira, bez kofera i ¹oferke ga ne bih ni gledao... :D

mali_zmaj

Ma soferku ima,al brate kofer ga naruzi do zla boga,vidjeo jednog na moto skupu u Trebinju,propas brate!! 
jin-jang

Lazic

Bre volim kofer na motorima, bre... :D