Glavni meni

Vlog pomoc u slucaju kradje motora

Započeo TEEfqd, 29 Decembar, 2017, 15:30

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Ja kad zalegnem, ja obièno i zaspem!!
jin-jang

Bori¹a

kad uletim u krivinu ja uopste ne obaram nego se odbijem od ograde i nastavim

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: FANTOM poslato 06 Januar, 2018, 01:14
    Realno ja solidno teram nije da ne teram pogotovo po gradu. Al prosle godine kad smo se vracali iz Titela kuku majko Hurikan i zena mu , pa ono ne mozes ispratiti za njima UFF . I izvinjavam se bilo je tu jos ljudi al moja memorija je slaba od kad sam udario glavom sa 120 km/h u auto direktno iz suprotnog smera bez kacige  [pop] :violina: . Nego da se vratimo ja sam terao po liniji 160 km/h - 180 km/h . I nisam mogao ispratiti ocigledno su oni bili preko 200 km/h non stop . Kad sam video da ne ide i to sam usporio i nastavio nekim svojim tempom ka Bg , bez da uletim u neku njivu  [zvizdi] . Tako da ono skoz je cool doci na druzenje pogotovo provozati se sa ekipom svasta se vidi . Ako mislis da si brz oprobas se sa nekim ,neko moze i da ti objasni gde su tvoje granice u slucaju da objasnjava sa voznjom .Ali i iskustvo vise a i lepo druzenje . Pozz MotoManijaci  [cheers]
put od titela do beograda je poznat po mnostvu krivina....zovu ga i veliki dragontali ili niski pikes peak....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zagadjenje

Koliko je samo glupo i prièati o nekom "teranju" po gradu. Stani kreni semafori ulje pe¹aci linije saobraæaj gu¾ve ¹kole.... i onda kao ja ga teram.
Sem kad su noæni provodi u pitanju, tad je teranje u gradu skroz ok!  :P
Tjuning bud¾ing

Hurricane

Citat: FANTOM poslato 06 Januar, 2018, 01:14
    Realno ja solidno teram nije da ne teram pogotovo po gradu. Al prosle godine kad smo se vracali iz Titela kuku majko Hurikan i zena mu , pa ono ne mozes ispratiti za njima UFF . I izvinjavam se bilo je tu jos ljudi al moja memorija je slaba od kad sam udario glavom sa 120 km/h u auto direktno iz suprotnog smera bez kacige  [pop] :violina: . Nego da se vratimo ja sam terao po liniji 160 km/h - 180 km/h . I nisam mogao ispratiti ocigledno su oni bili preko 200 km/h non stop . Kad sam video da ne ide i to sam usporio i nastavio nekim svojim tempom ka Bg , bez da uletim u neku njivu  [zvizdi] . Tako da ono skoz je cool doci na druzenje pogotovo provozati se sa ekipom svasta se vidi . Ako mislis da si brz oprobas se sa nekim ,neko moze i da ti objasni gde su tvoje granice u slucaju da objasnjava sa voznjom .Ali i iskustvo vise a i lepo druzenje . Pozz MotoManijaci  [cheers]

:-*

Eto a kazu 600ka slaba, jos SuzAki..

O tome je pisem, takve price da snima, to ljudi traze..



clutch&brake

Nije bitno o cemu pise... bitan je nastup ka populaciji koju cilja
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

pustanje magle, kenjanje gurabija, drobljenje u valov, zvakanje zvake....i onako tu niko nema pojma o cemu se prica...ni onaj ko prica ni onaj ko slusa.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

sve je banalizovano, svaki segment drustva, kulture, znanja, iskustva...

SSZGO

e smor ti je blog, a sto ne pravis nesto zanimjivo

eto ti ga onaj rrrasko sto snima dupeta to moze da se gleda i nista ne pricas


sto se tice chajken strips, sto meni zvuci kao meni u mekdonaldu, sta mi da radimo ovde kad imamo samo pravac

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hohštapler

Citat: SSZGO poslato 07 Januar, 2018, 06:33
sto se tice chajken strips, sto meni zvuci kao meni u mekdonaldu, sta mi da radimo ovde kad imamo samo pravac

...kako da ti objasnim, mi banaæani oduvek imamo taj problem, vremenom nauèili da ¾ivimo s tim :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 05 Januar, 2018, 22:09
Sto mu to treba pa da ga Lazic baba odere sa KLE
:-*

Kad smo prvi put i¹li na Zmajevac 2011-te, ko su be¹e prvi stigli po onim rupama...? :D


@Bo¾o:
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* [srce]

Gavrolini


sremac

Citat: SSZGO poslato 07 Januar, 2018, 06:33

eto ti ga onaj rrrasko sto snima dupeta to moze da se gleda i nista ne pricas


nema ni¹ta od RR Marqueza veæ godinu dana, recite èoveku ko ga zna da se uozbilji
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Kengur

Za pomoc preko vloga + moze da pomogne a tesko da odmogne...

Sto se tice tvog vloga, stvar ukusa, mene to nesto ne drzi al ajde... Ne tvoj vlog nego retko koji ako nije neko srafljenje ozbiljno i sklapanje budalastina...

No elem, kakvih sam se gluposti sve nacitao kad sam morao da napisem poruku a joj...

Ko god  misli da je brz, nek se proba recimo na Avala ringu sa recimo Lovricem... Dachom bordo ne daj boze... Do duse nije ni buljavi ripanjac bio los dok se nije penzionisao  :P :P :P
Nek se proba po gradu sa recimo Lazicem ludom, ili sa Pedjom dugackim koji vozi super tenere kobilu... A joj boze kakav je to ludak... Nek udje u sumu sa nekim klincima sto rendaju po avali svaki drugi dan... nek ide na duzi put sa neshom iz arhangela...
Uvek ima neko ko je brzi i ludji, a oni koji preteknu uglavnom se umire i popuste gas prosto da bi preziveli jer se ovaj jebeni saobracaj menja samo na gore iz godinu u godinu...

Sto se tice plastikanera, ja sam prvi ljubitelj istih, ali to se vremenom uglavnom preraste, proradi ti malo mozak gde si i koliko si vozio, pa pocne da te boli svaka kost...

Zadnje dve godine zx10 2005 koji mi je non stop na raspolaganju nije upaljen 3 puta... Prosto 5km se vozi normalno, a posle toga normalno ti postane 150kmh+... Neka nije to vise za mene....
Sve je stvar ukusa....

Hristos se rodi, srecan Bozic :)


mali_zmaj

 I ja razmisljam da je tesko voziti te motore polako,kad su usprajcani i napravljeni  da se voze brzo!!  I ja imam osjecaj da bih za par dana vozio kao neman!! A ne znam da vozim ko neman,pa bih pizdeknuo!! Volim da ih gledam i slusam,kad me prodju u kanjonu Vrbasa,pa ih barem par krivina ispratim..,al ja..,mislim da se ne vidim u tome,da ne kazem da nemam muda za to!! Zvuci malo kenjavo,al tako je..,mozda da sam ih vozio kao mladji..
jin-jang

mrle

Citat: mali_zmaj poslato 07 Januar, 2018, 21:06
I ja razmisljam da je tesko voziti te motore polako,kad su usprajcani i napravljeni  da se voze brzo!!  I ja imam osjecaj da bih za par dana vozio kao neman!! A ne znam da vozim ko neman,pa bih pizdeknuo!! Volim da ih gledam i slusam,kad me prodju u kanjonu Vrbasa,pa ih barem par krivina ispratim..,al ja..,mislim da se ne vidim u tome,da ne kazem da nemam muda za to!! Zvuci malo kenjavo,al tako je..,mozda da sam ih vozio kao mladji..
nekoristim ni pola od motora koji vozim, ali u trenucima te ba¹ povuèe, jutros uz Drajzerovu, nigde nikoga, uzbrdo ga raspièim 140km/h, bio na vrhu za 30 sekundi. Pre jedno mesec dana krenem ibarskom ka Vraniæu, od orlovaèe do skretanja za Ripanj sve 160-180. I ne treba ne¹to posebno da se trudim, samo zavrnem gas, prilagoðavam se trenutnom saobraæaju.

mali_zmaj

Eto,greota je voziti to polako!!
jin-jang

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 07 Januar, 2018, 14:21
Pa ko je prvi stigao?
Ti, pa ja pa 10 minuta niko... ;D A pri tom ja ne znam da vozim, al' umem da pratim... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 09 Januar, 2018, 01:36
Citat: Gavrolini poslato 07 Januar, 2018, 14:21
Pa ko je prvi stigao?
Ti, pa ja pa 10 minuta niko... ;D A pri tom ja ne znam da vozim, al' umem da pratim... ;D
ljudi stali na pola sata da popiju kafu....p posle laganeze....a ti zapeo ko na trkama....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11