Glavni meni

Vlog pomoc u slucaju kradje motora

Započeo TEEfqd, 29 Decembar, 2017, 15:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: Gavrolini poslato 05 Januar, 2018, 08:51
Ja jednom ogulio i falc felne

ja i plastike odrao. morao Brka da ih krpi.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 05 Januar, 2018, 08:51
Ja jednom ogulio i falc felne
ja sam ranije par puta i korman ogulio....doduse tad sam pao....jel se to racuna....ili nesmes nikad da padnes ako si baja do jaja...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

Citat: zagadjenje poslato 04 Januar, 2018, 19:57
©to se tièe te zarade od vloga i recenzija kaciga i opreme po forumima.... Nisu to kacige i oprema od 300-500-700e. Veæina toga se kreæe oko 200e. I ¹ta sad, neko da mu da 5% od kacige od 200e, a Red potro¹i samo na dolazak da uradi recenziju 5e?!
nista nije malo, ako je na kraju tog truda makar i jedan osmeh novog subskrajbera sto moramo svi priznati nema cenu ni vrednost.
moze i sa hashtagovima/kuponima da radi, kao i svi na zapadu. recimo da saradjuje sa gavrom, ko se javi sa sifrom #taraba dobije popust na gume.
isto i za prodaju motora, kratak klip, voznja, 360 snimak, prodavac izlozio motor pred 10000 ljudi za dz, a ovaj ima novi video bez upotrebe mozga da izmisli temu + vozio motor.
ali tu onda krecu velike oralnoeticke dileme, sta ako ga mozda neko svrsta u klub onih koji drugima zavaljuju ortacke lomine?
a i kako sad da snimi gs ili multistradu kad su to tarabe i poljoprivredne masine?
jasno je da nije lako nasim vlogerima, crn je to lebac, a drzava ih uopste ne pomaze nit nekim subvencijama, niti bonovima za gorivo, iako im ovi bezuslovno pomazu u obrazovanju omladine.

a moze i da se prilagodi uzrastu publike, koliko znam i imlek i frikom jos uvek rade i otvoreni su za saradnju.

zagadjenje

Citat: megaidiot poslato 05 Januar, 2018, 11:55

jasno je da nije lako nasim vlogerima, crn je to lebac, a drzava ih uopste ne pomaze nit nekim subvencijama, niti bonovima za gorivo, iako im ovi bezuslovno pomazu u obrazovanju omladine.


Nisi valjda ozbiljan kad je ova izjava u pitanju?
Tjuning bud¾ing


megaidiot

Citat: zagadjenje poslato 05 Januar, 2018, 12:38
Nisi valjda ozbiljan kad je ova izjava u pitanju?
ja ne znam jednog vlogera da je dobio od drzave bonove za gorivo.
a realno ih omladina gleda vise nego poljoprivrednike koji stalno dobijaju bonove i jos se i bune.

Gavrolini

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Januar, 2018, 10:36
Citat: Gavrolini poslato 05 Januar, 2018, 08:51
Ja jednom ogulio i falc felne
ja sam ranije par puta i korman ogulio....doduse tad sam pao....jel se to racuna....ili nesmes nikad da padnes ako si baja do jaja...
Ne racuna se. Pravi bajkeri nikad ne padaju. Meni je falc felne ogulio vulkanizer kad je menjao gumu. Ali nisam pao tako da se to racuna.

zagadjenje

Citat: megaidiot poslato 05 Januar, 2018, 12:48
Citat: zagadjenje poslato 05 Januar, 2018, 12:38
Nisi valjda ozbiljan kad je ova izjava u pitanju?
ja ne znam jednog vlogera da je dobio od drzave bonove za gorivo.
a realno ih omladina gleda vise nego poljoprivrednike koji stalno dobijaju bonove i jos se i bune.

Brate stani dok jo¹ nije kasno!!  [rofl] [rofl] [rofl]

[clapp]
Tjuning bud¾ing

mrle

Citat: megaidiot poslato 05 Januar, 2018, 12:48
Citat: zagadjenje poslato 05 Januar, 2018, 12:38
Nisi valjda ozbiljan kad je ova izjava u pitanju?
ja ne znam jednog vlogera da je dobio od drzave bonove za gorivo.
a realno ih omladina gleda vise nego poljoprivrednike koji stalno dobijaju bonove i jos se i bune.
i ode¹ na pumpu u lipovicu sa kantom od 25l i bonom od 30litara, i pumpad¾ija uspe da natoèi svih 30!!!

UFF

Citat: Gavrolini poslato 05 Januar, 2018, 13:45
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Januar, 2018, 10:36
Citat: Gavrolini poslato 05 Januar, 2018, 08:51
Ja jednom ogulio i falc felne
ja sam ranije par puta i korman ogulio....doduse tad sam pao....jel se to racuna....ili nesmes nikad da padnes ako si baja do jaja...
Ne racuna se. Pravi bajkeri nikad ne padaju. Meni je falc felne ogulio vulkanizer kad je menjao gumu. Ali nisam pao tako da se to racuna.

a ja mislio da si imao prednju gumu montiranu na zadnji tocak :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

a to se tako radi? koliko dobar chicken stripes majstor to moze da naplati? realno, cini se da potraznje ima.
Citat: mrle poslato 05 Januar, 2018, 13:49
i ode¹ na pumpu u lipovicu sa kantom od 25l i bonom od 30litara, i pumpad¾ija uspe da natoèi svih 30!!!
pojela inflacija do pumpe?

Hurricane

...ja imam predlog jedan

Kad otopli mogao si malo sa nama u voznjicu negde na druzenje, nevezano sa samom voznjom i tehnikama voznje, nego cisto druzenja radi, nisi nikad ni bio sa ekipom..

Usput snimaj i napravi pricu pratiocima kako se moze lepo druziti i provesti sa kolegama motorasima..

Mislim da ce im to biti korisno kad je zivot u pitanju generalno..

[cheers]

Gavrolini

Sto mu to treba pa da ga Lazic baba odere sa KLE

Hurricane

..pa i iz toga se nesto pametno moze nauciti i izvuci neki zakljucak, nesto sto nema u udzbenicima, tutorijalima i na trkama

Jos uvek :)


Kad bolje razmislim na svakom druzenju MM ima materijala i inspiracije koliko god pozeli, postalo bi viralno iz momenta

clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Januar, 2018, 10:36
Citat: Gavrolini poslato 05 Januar, 2018, 08:51
Ja jednom ogulio i falc felne
ja sam ranije par puta i korman ogulio....doduse tad sam pao....jel se to racuna....ili nesmes nikad da padnes ako si baja do jaja...
Neko pominje padanje i oranje? 😳
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Biker-Boy

pffffff amateri, ja sam jednom prilikom koleno ogulio, skoro do koske  ;D  i to na neukrotivoj besnoj masini BT-50  [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

mrle

Citat: Hurricane poslato 05 Januar, 2018, 22:17
..pa i iz toga se nesto pametno moze nauciti i izvuci neki zakljucak, nesto sto nema u udzbenicima, tutorijalima i na trkama

Jos uvek :)


Kad bolje razmislim na svakom druzenju MM ima materijala i inspiracije koliko god pozeli, postalo bi viralno iz momenta
secas li se kada smo se sreli kod,uffa?

FANTOM

    Realno ja solidno teram nije da ne teram pogotovo po gradu. Al prosle godine kad smo se vracali iz Titela kuku majko Hurikan i zena mu , pa ono ne mozes ispratiti za njima UFF . I izvinjavam se bilo je tu jos ljudi al moja memorija je slaba od kad sam udario glavom sa 120 km/h u auto direktno iz suprotnog smera bez kacige  [pop] :violina: . Nego da se vratimo ja sam terao po liniji 160 km/h - 180 km/h . I nisam mogao ispratiti ocigledno su oni bili preko 200 km/h non stop . Kad sam video da ne ide i to sam usporio i nastavio nekim svojim tempom ka Bg , bez da uletim u neku njivu  [zvizdi] . Tako da ono skoz je cool doci na druzenje pogotovo provozati se sa ekipom svasta se vidi . Ako mislis da si brz oprobas se sa nekim ,neko moze i da ti objasni gde su tvoje granice u slucaju da objasnjava sa voznjom .Ali i iskustvo vise a i lepo druzenje . Pozz MotoManijaci  [cheers]

eclipse4

slabi ste,ja kad zalgnem u desnu krivinu skidam cikenstrips i sa leve strane gume......to retko ko ume