Glavni meni

Vlog pomoc u slucaju kradje motora

Započeo TEEfqd, 29 Decembar, 2017, 15:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Neki me znaju sa foruma vise od pet godina, neki sa mojih vlogova https://www.youtube.com/crnodete neki me uopste ne znaju.
Nekada kada sam tek ulazio u moto svet dobio sam dosta informacija od raznih ljudi sa foruma (i od onih prema kojim imam i lose i dobro misljenje) tako da
osecam potrebu da vratim tu uslugu za uslugu na neki nacin. Naime od prosle godine od kako sam krenuo da snimam moto vlogove i kako sam nabio
odredjen broj subscribera (trenutno preko 10 000, prva godina a odredjeni klipovi imaju preko 130 000 pregleda, prilicno impresivno za Srbiju slozicete se)  
krenule su da mi stizu poruke po instagramu, konkretno sa slikama mog motora parkiranog gde god da sam stao.
(brate video sam te ovde video onde itd itd neretko sa slikom uz sve to).
S obzirom da cu nastaviti sa vlogovima sledece godine (doduse u drugoj drzavi) publika ce mi ostati Srpska i broj ce stalno ici na gore.

Uzimajuci u obzir celu ovu pricu gore koju sam napisao dosao sam na ideju da pruzim pomoc ljudima koji budu zrtve kradje motora, hit and run situacija i slicno.
moj email na koji mozete da me kontaktirate sa svojom situacijom je: [email protected] ili instagram poruka https://www.instagram.com/Crnodete600/
Konkretno sam u kontaktu sa svim vlogerima iz Srbije, zajedno imamo preko 30 000 i vise pratilaca, instagram stranice i ostalo, i mozemo drasticno da vam povecamo
sanse da resite odredjeni problem tako sto cemo obavestiti veliki broj ljudi o tome, ako niko od njih onda ja sa ovim sto imam.
Prisao sam kao covek bar ovde, zadrzite svoje licno misljenje o meni za sebe kao sto sam i ja to uradio. Zivi bili  [cheers]

Ivicat

Za tebe bese 'tamo' pisali da si manijak i da vozis brzo :D

Jefta

#2
Nisam imao pojma da si ti Crno Dete... Super je sto pravis vlogove, ali mnogo si pljuvao po svakome ko ne vozi eRa, prozivao ljude za chicken stirps, mislis da je gsxr najbolji motor za po gradu, a i na svetu i da su sve ostalo poljoprivredne masine.

Pogledao sam ti par videa koje si izbacio i nije mi se uopste svidelo kako se ophodis prema drugim motoristima. Delis lose savete u vezi voznje motora, a opet kapiram da te klinci prate, klinci koji bi jednog dana vozili motor.

Ubaci neki video sa nekog putovanja, a da to putovanje nije od sajma do slavije...

Za ideju oko pomaganja kada se nekome ukrade motor podrzavam. U vecini slucajeva se motori i nadju kada ih neko od prijatelja spazi, a ne preko policije




milomir22

Sto se tice moto-vlogova, pokusao sam da pratim nekoliko vlogera, ali mi je tezak smor (jjedan, sone san, turn & burn, 27 s.j. i tebe izmedju ostalih), iskreno o motorima volim da slusam od onih kojima je brada seda, a ne od mladjih od sebe ili vrsnjaka (bez uvrede, imate kvalitet cim vas toliki broj ljudi prati, ali meni licno je smor). Kit Kod i okret zgloba sam gledao 3 minuta i ugasio, knjigu nisam citao, ne kazem da nema sta da se nauci, ali sam na 2 tocka od svoje 11 i sve sto sam naucio, naucio sam na drumu, a ne u knjizi, jbg, bilo bi mnogo bolje kada bi motociklizam bio kao istorija ili biologija, da oni vredni najbolje voze, ali nije tako.


Opet kontam da klinci vole da prate voznju i pricu istovremeno, narocito oni koji jos ne mogu da voze jace motore, a zuje po gradu skuterima. Takvih ima dosta i definitivno mogu da opaze ukraden motor koji jos nije otisao u delove ili preko grane.


Odlican gest u svakom slucaju, iskoristiti drustvene mreze na najbolji moguci nacin, + i hvala od mene.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

FANTOM

     Pogledao sam klip drzavni posao 2 . Interesantno prica razgledanje grada dobra kamera. Al voznja u koloni ijaooo iskljucio sam se u Kneza Milosa.  Da mi je ova kamera jednom da snimim voznju kroz grad sa par drugara pun gas pa da bude interesantno za gledanje. Ovako mu dodje monotono. Inace mislim da je ovo prvi moto vlog da sam pogledao .Interesantna stvar , samo da se malo zustrije vozi ovako je ko da se ide kolima. I da ne prze se vise ribe kao od 2000. - 2007. godine na motore tad ih nije bilo i bilo je pojava pojaviti se u gradu sa R-om . Pa je veca i bila lovina od 18 - do 35 svim ribama se svidjao motor adrenalin svasta je moglo da se pokupi. Sada je motor postao svakodnevica nebitno da li je GSXR - CBR - ZXR . Sad se na R-ove loze uglavnom srednjoskolke . Moje iskustvo ove godine ja vozim antiku moji drugari vozije novije R-ove  . 4 motora parkirano svaka devojka gleda u moj jer je Roze boje nebitno sto su ovi po 10 do 15 godina mladji motori pored mog lepsi itd. Obicnom laiku privuce paznju eto boja motora i lepsi im nego neki dosta skuplji . Tako da nema pravila . Inace svaka cast za inicijativu snimanja itd . nesvakidasnje samo napred . [cheers]

TEEfqd

#5
Vlog ne pravim da se svidi Jefti Marku i Janku
Vlog pravim da izrazim svoje misljenje u tom trenutku koje je iskreno. Da putujem sa Rom ne hvala. Hvala i na komentaru i savetu. Ako modovi nalaze shodno molim da se preimenuje tema u : pomoc u slucaju kradje i sticky, zato smo ovde

megaidiot

lepo to za pomoc u sirenju vesti, svaka cast.

Citat: FANTOM poslato 29 Decembar, 2017, 23:28
nesvakidasnje samo napred . [cheers]
pun internet ovoga, cak ljudi poceli da kupuju motore i kamere da postanu slavni, pa onda pola sata stoje na semaforu i pricaju o porezu na promet i pravima crnaca u amerikama, al dobro, sve ima svoju publiku.

Citat: Jefta poslato 29 Decembar, 2017, 17:52
Nisam imao pojma da si ti Crno Dete...
[rofl][rofl][rofl]

eclipse4

jednom sam u zivotu pokusao da pogledam vlog,neznam ciji pa sam uspeo da izdrzim 3 minuta....drugi put sam jedva 2 minuta....i to je to.... :)

Kanarinac

Citat: redshadow poslato 29 Decembar, 2017, 23:29
Vlog ne pravim da se svidi Jefti Marku i Janku
Vlog pravim da izrazim svoje misljenje u tom trenutku koje je iskreno. Da putujem sa Rom ne hvala. Hvala i na komentaru i savetu. Ako modovi nalaze shodno molim da se preimenuje tema u : pomoc u slucaju kradje i sticky, zato smo ovde
Pa brate bolje da putujes, nego da przis jaja po gradu. Ja sam voznju po gradu sveo na minimum. Od mene do kosutnjaka upali ventilator, a ovako bar se provozas ko covek i vidis nesto

Ivicat

Citat: Jefta poslato 29 Decembar, 2017, 17:52
...ali mnogo si pljuvao po svakome ko ne vozi eRa, prozivao ljude za chicken stirps, mislis da je gsxr najbolji motor za po gradu, a i na svetu i da su sve ostalo poljoprivredne masine. ...
Jefto,
Ovde ima onih koji ne podnose vozace R-ova. Imas druge koji nemaju postovanja prema coperima. Naravno, vecinu koji skutere ne ubrajaju u motore. Imas one koji smatraju da su stritfajteri uzas a njihovi vlasnici bogohulnici sto posekose motor. A sve je to samo gomila gvozdja...
Covek izrazava svoje misljenje. Samo sto koristi nacin da ga mnogo vise ljudi cuje.

megaidiot

Citat: eclipse4 poslato 30 Decembar, 2017, 01:35
jednom sam u zivotu pokusao da pogledam vlog,neznam ciji pa sam uspeo da izdrzim 3 minuta....drugi put sam jedva 2 minuta....i to je to.... :)
meni je najbolje kad rade "review" motora - 'evo sad sam ga kupio vozim ga dva dana ne da je dobar najbolji je' [rofl]

mkt

ko kad jebes pa se zaljubis

Gavrolini

Zanimljivo koliko i ona zoranah.

idanijel


Jefta

Citat: Ivicat poslato 30 Decembar, 2017, 09:27
Citat: Jefta poslato 29 Decembar, 2017, 17:52
...ali mnogo si pljuvao po svakome ko ne vozi eRa, prozivao ljude za chicken stirps, mislis da je gsxr najbolji motor za po gradu, a i na svetu i da su sve ostalo poljoprivredne masine. ...
Jefto,
Ovde ima onih koji ne podnose vozace R-ova. Imas druge koji nemaju postovanja prema coperima. Naravno, vecinu koji skutere ne ubrajaju u motore. Imas one koji smatraju da su stritfajteri uzas a njihovi vlasnici bogohulnici sto posekose motor. A sve je to samo gomila gvozdja...
Covek izrazava svoje misljenje. Samo sto koristi nacin da ga mnogo vise ljudi cuje.
Nisi me razumeo. On u jednom od videa proziva ljude koji imaju chicken strips na zadnjim gumama kako ti ljudi nemaju pojma da voze, bla bla bla ne mogu da se setim svega, ali mi ne pada mi napamet da ponovo gledam to. Mozes da predjes 5000km po Alpima i da i dalje imas chicken strips, to nista ne govori kakav si ti vozac.
Kada vec pravis moto vlog u Srbiji gde je ionako populacija motorista mala, ne mozes da dopustis sebi da vredjas i jednu grupu ljudi, bilo to da su endurasi, eRasi, Skuterasi...
Pogledaj mu malo ono sto je izbacio pa ces videti i sam.

Lazic


megaidiot

Citat: Ivicat poslato 30 Decembar, 2017, 09:27
Covek izrazava svoje misljenje.
a jefti se to misljenje ne svidja.[rofl]
a ni meni, ali me zabole i ne smeta mi.

glavni problem je sto ljudi smatraju da neko ko govori nesto na jutubu zapravo ima pojma o cemu govori i smatra sebe za nekakav autoritet po tom pitanju, to naravno uglavnom nije tako. jutub nije tv (nekada je svako ko 'izadje na televizoru' morao da zna o cemu govori), nego servis gde svako moze da okaci skoro pa bilo sta. i ljudi i kace bilo sta zarad popularnosti slave i zarade od reklama ili uzimanja nekog sponzorstva za plasiranje proizvoda.

sad jebiga, zavisi i koji uzrast gleda, neko ce da se lozi na ovo, neko nece.

generalno je super da se ljudi voze i snimaju i da to podele sa svima odjednom, a ne da moraju da se skupljaju da gledaju CD sa slikama i videom ko nekad, evo preko ove teme sam video onog lika sa cafe racerom sto putuje, nisam pregledao mnogo sta ima, ali to deluje zanimljivo.

TEEfqd

#17
Citat: Jefta poslato 31 Decembar, 2017, 00:11
Citat: Ivicat poslato 30 Decembar, 2017, 09:27
Citat: Jefta poslato 29 Decembar, 2017, 17:52
...ali mnogo si pljuvao po svakome ko ne vozi eRa, prozivao ljude za chicken stirps, mislis da je gsxr najbolji motor za po gradu, a i na svetu i da su sve ostalo poljoprivredne masine. ...
Jefto,
Ovde ima onih koji ne podnose vozace R-ova. Imas druge koji nemaju postovanja prema coperima. Naravno, vecinu koji skutere ne ubrajaju u motore. Imas one koji smatraju da su stritfajteri uzas a njihovi vlasnici bogohulnici sto posekose motor. A sve je to samo gomila gvozdja...
Covek izrazava svoje misljenje. Samo sto koristi nacin da ga mnogo vise ljudi cuje.
Nisi me razumeo. On u jednom od videa proziva ljude koji imaju chicken strips na zadnjim gumama kako ti ljudi nemaju pojma da voze, bla bla bla ne mogu da se setim svega, ali mi ne pada mi napamet da ponovo gledam to. Mozes da predjes 5000km po Alpima i da i dalje imas chicken strips, to nista ne govori kakav si ti vozac.
Kada vec pravis moto vlog u Srbiji gde je ionako populacija motorista mala, ne mozes da dopustis sebi da vredjas i jednu grupu ljudi, bilo to da su endurasi, eRasi, Skuterasi...
Pogledaj mu malo ono sto je izbacio pa ces videti i sam.
Ne, prozivam ljude koji pricaju da su vozaci a kad pogledas zadnju gumu imas sta da vidis, piletinu, toliko o tome.
Piletina ne govori kakav si vozac ali govori koliko obaras motor kada je pritisak gume odgovarajuc, svidelo se to ljudima sa piletinom ili ne.

Sto se tice prozivke ljudi koji voze poljoprivredne masine kako sam ih nazvao tu nemam sta da objasnjavam, vozaci Rova su za 80% blowjob bikersa i za bar
50% motomanijaka pozeri, kad malo vratis recima radi zajebancije dobijes odgovor kao ovaj od tebe. Ne mogu da priustim da vredjam ljude?

Ne vredjam ljude. Druze covek si od krvi i mesa svaka ti cast i svima ostalima koji vozite te endurace, za mene su to sve tarabe, ako ces da se nadjes uvredjenim
zbog mog misljenja u 30 i kusur godina koliko god da imas onda ne znam sta da ti kazem.

Sto se tice voznje motora u Srbiji ja kao neko ko je na dva tocka (skuterima, Rom i drugim) za prelazio po 200 km dnevno 6 dana u nedelji 10 do 11 meseci godisnje
kad vidim kakva se SRANJA promovisu i guraju kao istinita (citaj DEFANZIVNA BJB VOZNJA) dodje mi da se ispovracam. Ko god ima jednu cuku u glavi zna da je jedini nacin da se prezivi
u saobracaju i da se ima bilo kakva kontrola je preuzimanje inicijative i ofanzivna voznja, sve ostalo je sviranje kurcu.

Razumem da iz mnogih uglova ja nisam upravu, isto tako iz MOG ugla dosta njih nije upravu al aj da budemo ljudi i da se tolerisemo, vi svoje ja svoje pa ce vreme pokazati sta i kako.

U medjuvremenu svidela se nekom vlog prica ili ne, moze nesto dobro da se napravi za sve.
Parkiram se na vozdovcu, stize mi slika na instagram mog motora gde sam ga ostavio.
Odem u batajnicu, stize slika motora, odem ovde onde, ljudi se javljaju. Kad se stavis u poziciju coveka kom je dignut motor svaka pomoc je dobrodosla siguran sam
A kada skupis sve vlogere zajedno pokrivenost je ogromna kada se uzme u obzir da smo u Srbiji.

Gavrolini

Kad ti ozbiljna ekipa digne motor moze biti vas vlogera koliko hocete taj motor necete vise videti.

TEEfqd

#19
Stoji. Isto tako stoji da je mnogo motora nadjeno tako sto ih je neki prijatelj poznanik forumas video.
Oko toga uopste necu ni da polemisem. U mom mozgu ima mnogo vise pozitivnog od negativnog sto se tice te price.