Glavni meni

Prodajem Sprint Pulser

Započeo Miki Mecava, 29 Decembar, 2017, 15:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Miki Mecava

E pa manijaci doslo je vreme da se rastanem od Sprinta na moju veliku zalost (srecu). Jedino sto je ispalo dobro od njega je sto sam moze se reci naucio da vozim  ;D Motor je 2011,presao 14 000. Menjan je lanac i ulje cemu je vecina vas prisustvovala na druzenju. Radio je taj dan i onda je uvece stao. Posto ja vise nemam snage ni zivaca sa njim da se zezam ide na dobos. Lanac majstor kaze da je dobar, a lancanici da mogu jos da izdrze, ali motor iz nekog razloga proklizava, sta je u pitanju vise me ne zanima, naci ce se valjda neki drugi covek sa viskom vremena da se zeza sa tim. Cena neka opsta je 500e, ali tu sam za bilo kakvu vrstu dogovara. Uzdravlje  [cheers]






















viper

Pa ¹ta mu bi, ¹ta proklizava ne razumem.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Miki Mecava

Citat: viper poslato 29 Decembar, 2017, 15:22
Pa ¹ta mu bi, ¹ta proklizava ne razumem.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Jebem li ga, na mali gas ide sve super, kad se da veci gas proklizava, odsluzio je svoje, sad da vidimo dal nekom drugom treba ovakva zanimacija. Ja sam svakako hteo da ga menjam za nesto jace :D

Glava Dole

A da ti usnimis kako se ponasa u voznji da strucni MM tim da misljenje? :)

viper

Ako proklizava onda su lamele oti¹le.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

misa-pei

Lamela... Sajla kvaèila... Nema ¹ta drugo ako proklizava. Ako radi trrrrrrrrrr - pojeden lanèanik i ne ulazi u lanac (preskaèe).
Država je najveći neprijatelj naroda

viper

Proveri dihtung izmeðu cilindra i karburatora da se niko pokidao, hoæe tu da se gu¹i jer vuèe fal¹ vazduh.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Kakve veze ima fals sa proklizavanjem? Znaci pojasni sta je problem, guta knedle kad se doda pun gas i nece da povuce ili ima snage, nabija obrtaje a ne "vuce" motor?

Miki Mecava

Drugari uz duzno postovanje svima nisam trazio strucno misljenje oko popravke, motor me vise ne zanima i ide na prodaju zbog kupovine drugog, koga zanima da ga kupi doci ce sesce probace i oterati ako mu odgovara. ;D

SrpskiDzedaj011

Срећна продаја!  [thumb_up]
I have to return some video tapes....

viper

Ba¹ mi ¾ao ¹to je ovako ispalo i sretna prodaja.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

megaidiot

sto ti je bre zao, da hoce covek jos da ga vozi, okrpio bi ga. ovako ce da uzme nesto drugo, neko ce da uzme kineza, zameni lamele ili sajlu i tera dalje, svi srecni.

Bori¹a

moze da bude da su se obrijali zupcanici u menjacu... to je mene jebalo na onom drljavom sranju od 50 kubika

FANTOM

    Majstor trazi 100 e da otvori masinu , pa kad utvrdi sta je da mu se jos donese deo na noge , tipa ala serviser , a ne majstor. Da ne kazem da smo motor do sad terali kod jedno 4 majstora svi beze ko da je gubav ustvari kinez, niko nece da radi ,mozda je zato ovaj i bupnuo toliku cenu da odbije musteriju , bilo mu glupo da kaze ne radim . Pa me i ne cudi sto je mali izgoreo i oce da ga proda .
    Inace ja i dalje nisam nasao majstora u Bg koji moze kvalitetno nesto da mi opravi na motoru da ne razmisljam i da postoji mogucnost da i on nabavi deo nov polovan nebitno sta treba. Sve neki filozofi i prevaranti ( kvalitet uzluge 0 ) . Ako neko zna krstenog majstora ( da mozes da oteras motor i da znas da ce srediti i potruditi se oko motora ) moje pitanje i dalje stoji nek mi javi .
    Jedino za koga sam ja cuo da su svi zadovoljni je Bokilic . Al njega sam cekao letos jedno mesec dana pa na kraju nista od silnih dogovora preko telefona , na kraju sam odustao . 

viper

Sad vam je jasno za¹to sam ja sam rasturio ma¹inu i popravio menjaè.
Da nisam operisan uzeo bih ja da ga uradim ba¹ me kopka u èemu je problem.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

FANTOM

Citat: viper poslato 29 Decembar, 2017, 23:27
Sad vam je jasno za¹to sam ja sam rasturio ma¹inu i popravio menjaè.
Da nisam operisan uzeo bih ja da ga uradim ba¹ me kopka u èemu je problem.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Pa ti ga uzmi dobices ga povoljnije nego sto si ga prodao :D pa kad se oporavis od operacije imas zanimaciju . Ionako na Sv nemas vise sta da cackas ;)

Hattrick

Citat: FANTOM poslato 29 Decembar, 2017, 22:41
    Majstor trazi 100 e da otvori masinu , pa kad utvrdi sta je da mu se jos donese deo na noge.

Pitaj ga jel mu odgovara da mu posaljes 100€ post-netom i da ne dovozis motor bez veze.

viper

Fantom prvo moram da vidim kako ce teæi oporavak pa ako krene dobro, razmislicu o kupovini.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

FANTOM

     Viper: ajde bre oporavljaj se pa da se Lesi vrati kuci .

     Hattrick : Ne znam sta je sa ljudima tj. majstorima. Ja kukam ovde po forumu od septembra mislim, da neko preporuci majstora koji zna svoj posao i radi ga kako treba. A ne one varijante jao to su karburatori u mom slucaju . Pa nisam ti doterao druze vremensku masinu , nego motor sa karburatorima. Ako znas da radis rasklopis pogledas loncice dizne , prekontroilises jos sta sve treba. Ako znas posao vidis gde skripi . Narucimo set za repariranje 21 vek . Ok stigne za 15 - 20 dana. Ja cu biti bez motora, sredimo namestis ustelujes radi gas . Al normalno posto vecina nisu majstori nego se samo nazivaju tako onda ne znaju da rade i ismisljaju da je to komplikovano, da nema delova ,da ne moze da se naplati ( nebuloza cista ) . Imam utisak da su ono u fazonu do juce sam bio moler aj da budem malo mehanicar kupio 3 kompleta gedori na bubnju. Pa nije ni cudo sto ne zna posao onda .  [ludak] [facepalm]

Glava Dole

A meni oci da iskopate kad nisam hteo da cujem za majstora kad ono moje sokocalo nije htelo dupali :)