Glavni meni

Nekad prelep fighter sad krs

Započeo Mladjan.han, 28 Decembar, 2017, 21:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mladjan.han










Bio mnogo lep motor ulozeno mnogo rada i truda za lovu da ne pricam a jbg. Idemo dalje.





I tako dalje da ne smaram vise. To je sto se tice motora sto se tice mene polomljena ruka cetri rebra cetri konca na usni. Posle svega sad se skuplja kinta za sledeci

Ivicat

'Ajd' sto polomi motor, al' sto se ti polomi. Ako je to bilo letos, jesi li se oporavio?

mali_zmaj

Ajd samo da ti nemas neke povrede koje su nepopravljive,a motor ce se srediti!!
jin-jang

Mladjan.han

Ma ja sam super al izgubih volju za taj motor pa je za sledecu sezonu u planu neki drugi na primer K4  na njega sam bacio pik pa videcemo

Mladjan.han

Posle mesec dana sam seo na motor od druga i boga mi sa njim sam je bilo nekoliko dobrih tura letos nekih 700-800 km presao. A evo i tog motora od mog druga






Mladjan.han

Inace nikad ne vozim tudji motor al sa ovim drugom smo ko braca tako da kod nas vazi pravilo sto je moje to je i njegovo i obrnuto. PS. Naravno sem zena ha ha

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

A meni pricali neki ljudi odavde da je sasvim normalno cak i po 3 muskarca na jednu zenu :)

Inace...  [welcome]

UFF

ma ovde je normalno i jedna zena na 3 muskarca
ta jedna zena je kamerman  [rofl]

Mladjan.han

Ma samo da motor nisam sjebo a zena najmanji problem bolestan sam bez njega al dace bog bice valjda do leta nesto

Lazic


Mladjan.han

E drugari ako nekom nesto treba od uljare javite se a ja cu otvoriti temu u oglasima da ne kvarim ovu temu.