Glavni meni

Pozdrav manijaci

Započeo Blaza, 28 Decembar, 2017, 02:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Blaza

Zdravo manijaci, zovem se Blagoje, imam 21 godinu, iz Novog Sada sam,,, Do sada nisam vozio nista, a imam polozenu A1 kategoriju i nekih 600 evra budzet da pazarim nesto sa dva tocka pa sam se nadao da mi vi tu mozete malo pomoci... E sada prva ideja mi je bio piaggio liberty 125ccm, ali sada sam poceo da razmatram i keeway speed 125 ili sprint princ 125 kao neke od opcija koje bi mi se uklapale u budzet, problem je moja visina 195cm i nekih 80kg ne znam kako bih se ja uklopio na ove motore...  pa manijaci ako imate bilo kakav savet, predlog bio bih vam veoma zahvalan  [hello]

PECA BMW

Dobrodosao   [flashing]

Sa tom visinom sta god da uzmes bice ti malo . ja da imam tu visinu batalio bi motore i trenirao bi kosarku  ;)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Gavrolini

Nije tebi problem visina nego budzet :)

Biker-Boy

Za tu lovu eventualno mozes naci neki Kineski coper-kruzer ili enduric od 125ccm, a sto se tice visine, jbg, ne sekiraj se, sta je tu je, bitno je da se ti dobro osecas na motoru.
I feel the need..... the need for speed !!!

mkt

 [cheers] [cheers] [cheers]
ustekaj lovu jos malo jbga

megaidiot

 [welcome]

pa nema nekih opcija na oglasima za visljeg coveka i za te pare i da je a1.
ovako nesto, ali po normalnoj ceni mozda:
https://www.polovniautomobili.com/motori/11397554/suzuki-dr125

mali_zmaj

Dobrodo¹ao!!  Mali ti bud¾et!  Al ¹ta god da naðe¹,svakako æe¹ voziti kratko,dok ti se ne osladi,i ne bude¹ kupovao ne¹to jaèe!!
jin-jang

Blaza

danas sam se prijavio da ostanem duze na poslu, vidim da mi nema druge nego da podignem budzet malo