Glavni meni

El testera Einhel

Započeo viper, 23 Decembar, 2017, 12:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot

Citat: viper poslato 24 Decembar, 2017, 21:27
Prvo sam na viberu objavio da je poklanjam i nakon toga na forumu razlika je nekih pola sata
tu si se zajebao, da si okacio na jednom ili drugom mestu, a ne na oba, ova tema bi imala 2 ili 3 posta. ;D

UFF

viperu nemoj molim te vise nista da poklanjas
prosli put oglasi na blowjobu pa ovde a sad oglasi na viberu pa ovde


pokloni bre tamo gde si prvo oglasio i ne oglasavaj vise nigde

Boban_m

Citat: andrijadragan poslato 24 Decembar, 2017, 20:07
gosn  advokat  jedino  ako  nisi  dobio  punomocje  za  dalje  gonjenje  ili  cepas  po  sluzbenoj  duznosti........
A koga vi zastupate kolega? ;D

viper

Citat: UFF poslato 24 Decembar, 2017, 23:50
viperu nemoj molim te vise nista da poklanjas
prosli put oglasi na blowjobu pa ovde a sad oglasi na viberu pa ovde


pokloni bre tamo gde si prvo oglasio i ne oglasavaj vise nigde
E ba¹ neæu 😋

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

andrijadragan

#24
A u  ziv  se  pojede bas  za  vase  minuse.......
BOBANE  M    ...... JA   ne zastupam  nikoga  niti  se  kome  trpam  u  dupe,  to  sto  se  poklanja  je  svojina  i  vlasnistvo  toga  koji  poklanja   i  moze  da  radi  sa  svojom  stvari  sta  hoce  i  oglasava  gde  hoce  i  sto  je  najvaznije pokloni  kome  hoce...... 
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

UFF

moze naravno
ali ne na ovom forumu :)

bar ne vise

cekam sledecu slicnu temu pa da vidis gde ce da zavrsi

andrijadragan

#26
CEKAS?????? DA  VIDIM  GDE  CU  DA  ZAVRSIM???DA  NE PRETIS  TI  TO  MENI..ILI  MERIS  K....  PREKO  TASTATURE......
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

andrijadragan

Nerazumem  cemu  ovo  sta  demonstriras  silu  neku  ....... nije  problem...
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

UFF

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


pa cek bre da li si sam rekao da on moze sa svojom stvari da radi sta hoce??

andrijadragan

E  onda  se  izvinjavam  ,,mislio  sam  da  se  radi  o  meni  posto  nisi  naglasio,,  jeste  rekao  sam,   sa  svojim  STVARIMAAA    ,,a  sa  svojom  stvari  on  verovatno  radi  sta  hoce    HAHAHAHAHAAHAH
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

megaidiot

a testera cak ni ne radi

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm]




Citat: Boban_m poslato 24 Decembar, 2017, 19:51
Posteno je da sva komunikacija u vezi poklanjanja bude javno na temi gdje je i poceta. Gdje je Jevta mogao da procita da je stvar vec dogovorena?
Pa na MM grupi na Viberu, logièno... :D

UFF

Citat: andrijadragan poslato 25 Decembar, 2017, 11:21
E  onda  se  izvinjavam  ,,mislio  sam  da  se  radi  o  meni  posto  nisi  naglasio,,  jeste  rekao  sam,   sa  svojim  STVARIMAAA    ,,a  sa  svojom  stvari  on  verovatno  radi  sta  hoce    HAHAHAHAHAAHAH


a forum je cija stvar? :)

andrijadragan

Moje  misljenje  je  da  nije  pogresio  covek  nista  ,  stavio  je  temu  gde  treba     poklonio,,covek  pitao  on  mu   odgovorio  da  je  vec  otislo  niko  ljut    ,,  sto  se  tice  foruma  nije  pogresio  nista  a  na  druga  mesta  je  mogao  da  stavi  i  da  trAzi  500e  za  nju  to  nije  niciji  problem  niti  ko moze  da  mu  odredi  hoce  li  postaviti    ili  ne  I  NA  KOLIKO  DRUGIH  MESTA,,STO  SE  TICE  FORUMA  ISPRAVAN  JE...

  ISTO  POSTAVIS  MOTOR  NA  POLOVNE  AUTOMOBILE  I  NA  FORUM  PRODAS  NA  POLOVNIM  NEKO  TE  ZOVE NA  FORUMU  TI  KAZES  PRODAO  PA  BUDE  A STO SI  TAMO  OGLASIO  MOGO  SI  OVDE  DA  CEKAS  5  GOD  ILI  OBRNUTO  PRODAS  OVDE  A  TAMO  TE  CEKAJU,,JBG  NIJE  ISPRAVNO
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

Hurricane


viper

E da obavestim auditorijum da je testera poslata 😁😁

Послато са GT-P5110 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

Citat: andrijadragan poslato 25 Decembar, 2017, 14:24
Moje  misljenje  je  da  nije  pogresio  covek  nista  ,  stavio  je  temu  gde  treba     poklonio,,covek  pitao  on  mu   odgovorio  da  je  vec  otislo  niko  ljut    ,,  sto  se  tice  foruma  nije  pogresio  nista  a  na  druga  mesta  je  mogao  da  stavi  i  da  trAzi  500e  za  nju  to  nije  niciji  problem  niti  ko moze  da  mu  odredi  hoce  li  postaviti    ili  ne  I  NA  KOLIKO  DRUGIH  MESTA,,STO  SE  TICE  FORUMA  ISPRAVAN  JE...

  ISTO  POSTAVIS  MOTOR  NA  POLOVNE  AUTOMOBILE  I  NA  FORUM  PRODAS  NA  POLOVNIM  NEKO  TE  ZOVE NA  FORUMU  TI  KAZES  PRODAO  PA  BUDE  A STO SI  TAMO  OGLASIO  MOGO  SI  OVDE  DA  CEKAS  5  GOD  ILI  OBRNUTO  PRODAS  OVDE  A  TAMO  TE  CEKAJU,,JBG  NIJE  ISPRAVNO

nisi mi odgovorio na pitanje iznad


i jel mu to dodje isto kao na primer ja poklonim drugaru nesto i onda se setim da to oglasim na forum cisto da svi vide kako sam dobar i nesto poklanjam pa kad se neko javi da uzme poklon ja mu kazem :

mooooosa vec sam poklonio jebi ga

Boban_m

Ja mislim da se kolega samo pozicionira za sledecu donaciju od Vipera.

viper

Cek da se setim sta ima sledece da poklanjam i da pod obavezno da mi dajete pluseve nemo vas sanjam posle😁

Послато са GT-P5110 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

andrijadragan

VIPER  OCES  TI  DA  POSALJES  NESTO  ILI  DA SE  I  JA  OKRENEM  PROTIV  TEBE...  gde  je  taj  produzni  kabal  od  testere  nemoguce  da  nemas  nisi  seko  drva  u  dnevnoj  sobi  sigurno............. [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......