Glavni meni

Honda VFR 750 RC36

Započeo Quickie, 05 Decembar, 2017, 00:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Quickie

Dobro veèe.

Retko se ogla¹avam ovom javnom zboru visoko prekaljenih moto delikvenata, ali vas redovno èitam i pratim, ai posetim po koje okupljanje.
No ovaj put sam re¹io da sa vama, cenjeni auditorijume, podelim svaki korak onoga ¹to æu uraditi sa mojom Hondom. ®elja mi je da imam neki dnevnik, sebe radi, biæe mi veoma drago da imam sve zabele¾eno. Ko zna, mo¾da jednog dana ponovo sve proèitam, a mo¾da i jo¹ ponekom bude zanimljivo.

Na UFF-ovom okupljanju jesenas kr¹tena je u Marija. Po poznatoj umetnici i pobednici Eurosonga, iz estetckih razloga, jer je odlikuju isti pridevi.
Naime, ono ¹to treba da radi, radi odlièno, bez gre¹ke, ma sjajno... samo je ne mo¾e¹ oèima videti koliko je gadna.
[povracanje]

[facepalm]

Marija :















Meni je ova tamno teget, ljubièasto, crna boja ne¹to najgadnije ¹to sam video, i po mom mi¹ljenju pretvorilo je ovaj motor u staru batinu.
Totalno je ubila i prikrila njegov dizajn, o¹tre linije i oblik.

Ono ¹to sledi u sledeæih par meseci biæe iskljuèivo odraz mojeg ukusa i onako kako ja zami¹ljam da ovaj motor treba da izgleda.
Projekat æe trajati dugo, zbog posla i obaveza, sve ¹to budem radio biæe u slobodno vreme. Uz puno truda i du¹e, i biæe gotov do proleæa. Budite strpljivi  ;)

Otvoren sam za sve komentare, pljuvanja i zamerke, jer verujem da je svaka kritika konstruktivna.

Ho¹tapler me je veæ uverio u odabir boje u koji treba da ide, a ja njega u ¹ablon u koji treba da se farba.
Ne otkrivam ni¹ta u napred.  :-*

Biæe ovo zanimljiva zima,

Ostanite èarobni
Happiness real only when shared.

milomir22

Lep motor, ne znam sta mu fali estecki (ovaj termin sam video na jednom oglasu), ja bih ovo terao bez pipanja bilo cega sem zenskih dupeta na suvozackom  sedistu.

Laku noc.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot


Quickie

Moram priznati da je veoma fotogenièna... ko ju je video u¾ivo zna :)
Happiness real only when shared.

Andreja

Ovo æe biti odlièna tema, nadam se da neæe¹ odustati od pisanija. Sla¾em se u potpunosti ¹to se boje tièe, boja ga je sahranila potpuno. Sem toga, mnogo mi se vi¹e sviða dupli far od ovog single n'o dobro, to je ¹to je (a mo¾da mo¾e i on da se re¹i? :D ). Èekamoooo...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane

..i ovo sranje od nosaca kofera tj susilicu za ves  treba skinuti prvo..

Srecni radovi

Ziveli  [cheers]

Hohštapler

Priznajem samo sud svoje partije! :D

(su¹ilica za ve¹ je veæ skinuta) ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Farba za VFR RC36: Crvena, Crna, Bela.
Ili HRC kolor sema sa RC24 modela
I feel the need..... the need for speed !!!

Mil@n

#8
Bela mi je mjauuuuu....i obavezno dupli far


Hohštapler

Ne ne... ;)
Ja sam vec smislio, i barim budalu vec 2 meseca a on zapo za crveno (jebla vas crvena!).
Nek okaèi slike koje sam mu na¹ao na ¹ta ja ciljam i ¹ta ga je urazumilo da ne bude crveno ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

ima lepih sema za vfr









za entuzijaste :)

stilgar

Citat: Ho¹tapler poslato 05 Decembar, 2017, 13:52
Ne ne... ;)
Ja sam vec smislio, i barim budalu vec 2 meseca a on zapo za crveno (jebla vas crvena!).
Nek okaèi slike koje sam mu na¹ao na ¹ta ja ciljam i ¹ta ga je urazumilo da ne bude crveno ;)
si lood :) crvena je najbrza :)

mali_zmaj

motor nije ako nije crne boje!!
jin-jang

srbac


Biker-Boy

Jes da je gay do jaja, al na ovakav motor ce da se lepe ribe 100% :D  , moj je samo 1/3 ruzicast, i jedva ih rasteram od motora, dosadne bre :D
I feel the need..... the need for speed !!!

stilgar

Citat: Biker-Boy poslato 06 Decembar, 2017, 00:00
Jes da je gay do jaja, al na ovakav motor ce da se lepe ribe 100% :D  , moj je samo 1/3 ruzicast, i jedva ih rasteram od motora, dosadne bre :D
mozda je vlasnica ovako ofarbanog motora pa skuplja decake :)

Serpente

Be the change you want to see in the world!

Hohštapler

Uverili smo gazdaricu da joj je ¹upica uz gara¾u vi¹ak, i za vi¹e nego simboliènu meseènu nadoknadu nam je izdala  [thumb_up]
Priprema ¹upice u toku, polica, LED rasveta (jer tako smo u moguænosti), nova vrata, uskoro i tepih dole (jer volimo bahato)  ;D





Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

a da pregletujete/omalterisete bakici zidove i stavite dole plocice? :)