Glavni meni

Gold Wing

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 04 Mart, 2011, 13:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

ja ti rekoh da farba¹ èetkom,a on zabrazdio,il kreèko il ni¹ta..

ЯЭВОЛУТИОН

IPAK JE OVO 21 VEK, ZNAS ONO VISOKE TEHNOLOGIJE MICRO FIBER
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Flojd

Alja, alal vera za posao! Èuo sam da si se ponovio a nikako da ga vidim u¾ivo...Ovako, sa slike - izgleda nenadjebivo! Dobrodo¹ao ponovo u classic bikes klub! [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Flojd poslato 23 April, 2011, 16:49
Alja, alal vera za posao! Èuo sam da si se ponovio a nikako da ga vidim u¾ivo...Ovako, sa slike - izgleda nenadjebivo! Dobrodo¹ao ponovo u classic bikes klub! [cheers]
Pa kad nisi hteo da mi onomad prodas svoju kawu za 500 evra....moram da se snalazim
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CrvenBan

Motor je stvarno prelep. Svaka cast na strpljenu i umecu da ga dovedes u ovakvo stanje.

Flojd

Citat: revolution poslato 23 April, 2011, 21:53
Pa kad nisi hteo da mi onomad prodas svoju kawu za 500 evra....moram da se snalazim

Suvi¹e sam dobar sa tobom da bih te skratio za èitavih 5 glava... :) Nisam imao srca da te oderem.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Pre par dana, jedan crno crveni prodje pored moje zgrade, bas deluje veliko, prvo je bilo iz daljine, sta je bre ovo... Moram da ga vidim izbliza...