Glavni meni

Gold Wing

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 04 Mart, 2011, 13:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Ne neradi se o novom Goldwingu  sa sest cilindara  vec o starom sa cetri,..I to onom prvom. Tamo neke 1975 godine Honda je zelela da se malko kurci....zapravo ideja sa Gl serijom nije bila da se neparavi touring motor, posto takav do tada nije ni postojao, vec da naprave super sport motor i da pokazu koliko su superiorni, Do tada nije postojao veci, jaci i superiorniji motorcikl. Dobro, mozda je KAWA Z1 900  bila bolja na ubrzanju, ali ovo je bio vrhunac hondine tehnologije. Dakle 1000 ccm, vodeno hladjen, flat four sa tri diska, sa superbike performansama, kardanskim pogonom, rezervoarom ispod sedista zbog spustanja tezista.....
Legenda je rodjena.
E sad moja prica. Pre oko sest meseci naletim na jedan prilicno tuzan primerak u podrumu mog drugara....lego kockice mu nisu ravne...sitna crevca. Posto nedostaje gomila delica , uzimamo jos jednog u sitnim delicima, da se nadje.
evo kako je to izgledalo kada sam ga doterao


ovako izgleda motor kada se sklopi


a evo kako izgleda sko gotov...ceka se samo sediste i sajle kvacila i obrtomera...i jadna znacka i par retrovizora...samo


samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

kawasaki zxr


rboban

Ride It Like You Stole It

pit


Dzigi Boy

Odlican bravo.............

mkt

uuuuuuu fenomenalno izgleda
SVIDZA MI SE BAS  [balavi] [balavi] [balavi]

Vlajko

Uzivo jos bolje izgleda.. pali i na dugme i na kurblu..
a sto ima zvuk...
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Sandokan

vozi i uzivaj

Kengur

Bravo!

P.S. Nisam siguran da li je od pokojnog Baneta divljaka prvi model, ili model posle... Znam da je ova plava boja... Covek se kleo u taj  motor.

zmiya

jesi ga valjkom farbao?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 04 Mart, 2011, 15:51
Bravo!

P.S. Nisam siguran da li je od pokojnog Baneta divljaka prvi model, ili model posle... Znam da je ova plava boja... Covek se kleo u taj  motor.
Nije taj motor. Bane je na svakog svog winga selio volancinu koju je sam napravio tamo neke godine. Njegov je prodat nekom momku tu u BGD-u ali ja ga ne znam.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

markodjurovic

Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Kengur

Citat: revolution poslato 04 Mart, 2011, 16:07
Citat: Kengur poslato 04 Mart, 2011, 15:51
Bravo!

P.S. Nisam siguran da li je od pokojnog Baneta divljaka prvi model, ili model posle... Znam da je ova plava boja... Covek se kleo u taj  motor.
Nije taj motor. Bane je na svakog svog winga selio volancinu koju je sam napravio tamo neke godine. Njegov je prodat nekom momku tu u BGD-u ali ja ga ne znam.

Upravo sam za volan hteo da kazem... Ne verujem da je prodat, nesto malo pre nego sto je preminuo sam ga video da ga vozi... Rekao bih da ga je ostavio Vladi(sinu), mada nisam dugo video Vladu, a i glupo mi je da pricamo na tu temu...

zmiya

Citat: revolution poslato 04 Mart, 2011, 16:07
Citat: zmiya poslato 04 Mart, 2011, 15:58
jesi ga valjkom farbao?
super kreckom

pa pretpostavio sam,stvarno nema nigde curke.. a perlu si pretpostavljam bacao jezom za fasadu..

ninja66

Bravo !
Mogao si okaciti vise slika .

ЯЭВОЛУТИОН

vise slika, vise slika..pa nisam ja ni fotograf ni zaludjenik u komjutere...imam bre posla....
evo jos par



samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

prpa_zr

Svaka èast..
prelepa makina

Atirudra

zaista super izgleda, svaka cast svima sto su ucestvovali u krajnji rezultat
-------------- -_- ---------------

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Atirudra poslato 25 Mart, 2011, 22:08
zaista super izgleda, svaka cast svima sto su ucestvovali u krajnji rezultat
Ja bih samo da se zahvalim Ljubi bajkeru koji ga je lickao i polirao dok sam ja imao druga posla i Banetu sa Miljakovca za sediste....njega smo stvarno namucili. Farbar se nije proslavio pa ce motor verovatno kod Saleta iz Ostruznice na popravni....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11