Glavni meni

Castrol u srbiji?

Započeo Gavrolini, 29 Novembar, 2017, 06:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Da li neko zna koja prodavnica ili neko u privatnoj reziji prodaje castrol ulja? Konkretno treba mi tts(mislim da sad ima novi naziv) i ne mogu nigde kod nas da ga nadjem. Ili ako neko donosi od preko.

ninja66

Pa Sekula .
Sta bi sa Manolom ?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 29 Novembar, 2017, 06:28
Da li neko zna koja prodavnica ili neko u privatnoj reziji prodaje castrol ulja? Konkretno treba mi tts(mislim da sad ima novi naziv) i ne mogu nigde kod nas da ga nadjem. Ili ako neko donosi od preko.
power 1 racing tts ili RS TTS 2t...si loooood da menjaju naziv
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Mo¾da Farbaè ima u nekom ¹teku... ;D

Hurricane

na Petrol pumpi ima neke 2-3 vrste Castrola za motore..

jedino da bacim pogled kad proðem pored pa da ti javim

Gavrolini

Citat: Hurricane poslato 29 Novembar, 2017, 10:33
na Petrol pumpi ima neke 2-3 vrste Castrola za motore..

jedino da bacim pogled kad proðem pored pa da ti javim
Ako ti nije problem

Gavrolini


ninja66

Citat: Gavrolini poslato 29 Novembar, 2017, 13:41
Citat: ninja66 poslato 29 Novembar, 2017, 10:00
Pa Sekula .
Sta bi sa Manolom ?
Kojim Manolom?
Svi stariji se kunu u Manol, ranije je to bilo istocno nemacko ulje. Pitaj Dzosu.


MIGE

Citat: Gavrolini poslato 29 Novembar, 2017, 13:40
Citat: Hurricane poslato 29 Novembar, 2017, 10:33
na Petrol pumpi ima neke 2-3 vrste Castrola za motore..

jedino da bacim pogled kad proðem pored pa da ti javim
Ako ti nije problem

baci Popu poruku,radi na petrolu

El Jefe

Манол је од скора Адинол је од пре рата.
Друштво за заштиту од животиња

Gavrolini

Ja sad zavrsavam Adinol. Imam jos za nekih 9-10l goriva. Jedino ulje koje sam proizvodjac preporucuje da se pravi sa 1% mesavina. Mada nemam srce za to pa pravim nesto manje od 2%. Ulje je odlicno ali nema onaj miris kao tts :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 29 Novembar, 2017, 21:44
Ja sad zavrsavam Adinol. Imam jos za nekih 9-10l goriva. Jedino ulje koje sam proizvodjac preporucuje da se pravi sa 1% mesavina. Mada nemam srce za to pa pravim nesto manje od 2%. Ulje je odlicno ali nema onaj miris kao tts :)
ako je zbog mirisa kupi u apoteci ricinus i pomesaj sa adinolom
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Nasao tts za nekih 1450din po litri samo da se proveri jel ima stanju. A i pop ce sutra proveriti jel ima kod njih na pumpi

Glava Dole

Pazi sto se tts-a tice, previse ga kopiraju... to bese za cvajku full sintetika? Ja sam 2 litra slistio i bio uzasno zadovoljan, koju god sam provozao zalila se da sam je usmrdeo... kad sam presao na motul 710 druga prica... perfomanse nesto bolje, dima duplo manje kad je hladan, smrada i nema... na castrol tts nisam nikad vise ni pomislio :) Znam da je inace odlicna firma al ko ce ga znati, vrlo moguce da su valjali u toj prodavnici neki fals :) Motul posle uzeo u drugoj proverenoj i nikakvih problema, kad se glavna nalepnica odlepi ispod je druga bela, dakle original 100% i motor bukvalno bio drugi :) Znam da si ti to znao dok sam ja gurao nosu da upali ali bez obzira, ako tebe ne interesuje ti nemoj da citas, neko drugi mozda hoce :)

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Andreja

Ne znam za vas ali ja obo¾avam (stvarno, najstvarnije) kad se usmrdim na cvaju. A mo¾da sam lud... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Porediti motul i tts je u najmanju ruku smesno. Da si rekao motorex crosspower ili ipone stroke2r pa ajde ali budjavi motul... Inace ne vozim nikog na motoru a i moj motor nije predvidjen za to tako da me zabole. A i to nije smrad vec miris.

Glava Dole

Budjav je ako nabasas na kopiju kao sto sam mozda i ja na kopiju castrola pa ga zato i kudim... ne tvrdim da je los sa cvrstim uverenjima, vec nagadjam da je gori od motula jer sam, vrlo verovatno, nabasao na neki fals a platio po punoj ceni sto sam i napisao a u slucaju da nisam onda i jeste sranje na kvadrat kod kojeg kosta samo ime :) A to sto tebi nije smrad vec miris... slazem se, volim i ja cvajke, ali da mi motor dimi ko parna lokomotiva ladan dok sa motulom samo malo puhne i prestaje totalno cim se malo zagreje... pa tu necega ima, hvala ali ne hvala :) Hoces i svedoke iz srednje skole s obzirom da pesice nisam u srednju otisao ni leti ni zimi, ni po snegu ni po kisi sve dok nisam dobio B pa se tek tad malo kao smirio iskljucivo opet samo po uzasnom vremenu :) A nije ni poenta da li nekog vozis ili ne vec da li je kvalitetnije ulje koje dimi i smrdi na 3 kilometra od onog koje je neutralno i daje cak i bolje perfomanse? Pa sipaj onda mineralno za tomose il preradjeno jos bolje da ti jos vise smrdi, zabole me pisolino vise :)

Gavrolini

Klinac ajde vise odjebi od mene i ne kaci se na moje teme. Istripovao si se da nesto znas i da si od neke koristi a ustvari sluzis ljudima za sprdnju. Odjebi bar od mene ako vec u svakoj temi moras da pametujes.  Ok motul je najbolji. Ja ne volim najbolje i sad vise odjebi.