Glavni meni

Castrol u srbiji?

Započeo Gavrolini, 29 Novembar, 2017, 06:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot


Gavrolini

Degeneriku maloumni poslednji put ti kazem da odjebes od mene. Nisam ti ja neki tvoj balavac da samnom tako razgovaras. Odjebi vise idiote i onako si sam sebe vec duboko zakopao. Tvoji saveti kao i video snimci mi apsolutno nisu potrebni. Znam da si mlad i da mislis da si najpametniji...ali istina je nesto drugo. Zato se sad vec ustvari molim da mi se skines sa kurca jer mi je zadnje u zivotu sto treba da ja prevaspitavam nekog balavca.

Glava Dole

Citat: Gavrolini poslato 30 Novembar, 2017, 21:29
Degeneriku maloumni poslednji put ti kazem da odjebes od mene. Nisam ti ja neki tvoj balavac da samnom tako razgovaras. Odjebi vise idiote i onako si sam sebe vec duboko zakopao. Tvoji saveti kao i video snimci mi apsolutno nisu potrebni. Znam da si mlad i da mislis da si najpametniji...ali istina je nesto drugo. Zato se sad vec ustvari molim da mi se skines sa kurca jer mi je zadnje u zivotu sto treba da ja prevaspitavam nekog balavca.

Ti nekog da vaspitavas? Prvo prevaspitaj sebe! Kako mi se to obracas? Ja tebe nisam vredjao, a ovo tvoje je vec uvreda. Ako pravilo vazi za Kostu onda vazi i za tebe. Molim admine da reaguju.

Lazic

©to se toga tièe Uff je i dalje glavni pandur, al' ja i dalje mislim da vas dvojica treba d'izmerite èiji je du¾i i da popijete pivo... Ne mogu na Gavru da se ljutim ¹to ima kratak fitilj, a sigurno ne mogu ni na tebe jer osim ¹to si lajavi krelac nisi ni¹ta drugo kriv... ;D Ajde polako... :D

Gavrolini

Pa neko ce morati jer si nevaspitano retardirano deriste. Ali se svom snagom trudim da to ne budem ja. Lepo sam te iskulirao ali ne vredi ti si opet kacis. A sve sto treba je da odjebes od mene.

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Gavrolini


Hohštapler

...a nije jo¹ ni decembar.

On topic:
Sto se tièe kastrola, ja sam se jedino usudio da sipam onaj koji sam nabavljao iz Luisa, kad neko od mojih ide onda ga iscimam da mi kupi, ovo kod nas - aj ga jebi ako neko mo¾e da zna.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 30 Novembar, 2017, 22:10
Upravo odradjena...
I Milo¹ ti se zahvalio, ka¾e da je tako najbolje... :o [rofl]

Kad se setim kako sam trolovao Mi¹ka, ignorisao je debelog zmaja a ja ga obavezno citirao jer onda mora da vidi poruku... ;D

mrle

Citat: Hattrick poslato 30 Novembar, 2017, 21:23
Citat: megaidiot poslato 30 Novembar, 2017, 20:41
Citat: Bori¹a poslato 30 Novembar, 2017, 20:32
sta su manijaci... od castrol dvotaktola dodjosmo do mermera iz okoline bihaca i kuce od dasaka... [rofl]
retko kad pogledam forum, a da se ne obradujem.

Nego te daske, jel si mislio na camove ili neka nadrkana tikovina ?
procitajte bajku o tri praseta.

Lazic

Znaèi samo cigla... ;D


2T cigla naravno... ;D

Glava Dole

Citat: Ho¹tapler poslato 30 Novembar, 2017, 22:38
...a nije jo¹ ni decembar.

On topic:
Sto se tièe kastrola, ja sam se jedino usudio da sipam onaj koji sam nabavljao iz Luisa, kad neko od mojih ide onda ga iscimam da mi kupi, ovo kod nas - aj ga jebi ako neko mo¾e da zna.

A to sam upravo i pricao :) Mogu sad da prdim na miru, ucinio mi je uslugu i stavio na ignore listu :) Oko toga se apsolutno svi koji su u toj prici slazu, da se castrol kod nas mnogo kopira, i ja sam licno imao negativnih iskustva sa TTSom i zato sam i pokrenuo tu pricu... kaze motul bi kupio jedino sa proverenog mesta a za castrol pita gde moze da se nabavi jer mu je svejedno a on se kopira(O) jos vise... boli me kurac, nek sipa sta hoce, ako je neko toliko govedo da se ljuti kad neko pokusa da mu da dobronameran savet(pa sve i da taj neko nije u pravu diskusija tome i sluzi, ne treba odma da preraste u pljuvanje i vredjanje, ovo je forum).

Ahhh daaaa, sad se setih da je TTS odavno izbacen iz proizvodnje i njegova zamena je cini mi se power 1... a tts je izbacen jos dok sam ja vozio 125icu, dakle pre 2014-e pa eto koliko je on upucen u problematiku... al bitno da ume da vredja i psuje cim nema bilo kakvih argumenata :)

Lazic

Nemoj da te citiram pa æe¹ da vidi¹... ;D

Elem, ¹alu na stranu, Gavra jeste samo tra¾io informaciju gde ima da se kupi... :o ;D E sad ¹to mi nismo normalni nije razlog za svaðu... ;D

Bori¹a

Citat: Milos96 poslato 30 Novembar, 2017, 21:40
Ti nekog da vaspitavas? Prvo prevaspitaj sebe! Kako mi se to obracas? Ja tebe nisam vredjao, a ovo tvoje je vec uvreda. Ako pravilo vazi za Kostu onda vazi i za tebe. Molim admine da reaguju.

kao kod uciteljice... molim ucitelja da reaguje plakyyy

Lazic

Borko, nemoj da zovnem Ninu... :o ;D ;D ;D

Bori¹a

zovi, ja bih bas voleo da je cujem i vidim... [ljubav]

Lazic

Medena vremena... Kad je najveæa drama bila ¹to se Nina naljutila na Borka koji je imao 14 godina... :o ;D :-*

Gavrolini


sasa ns 1

meni su prièali jo¹ pre 15 g. bajkeri a i jedan majstor u potezu pazova -be¹ka da je kupovina ulja sigurica. .Naime ulje je uvek isto ,sigurno iz buradi sa  rumunskog ¹lepa a amba¾u pravi kom¹ija i ili kupuje¹ najeftinije ulje  jer njega ne kopiraju.Dan danas ima i benzina da se kupi po celom sremu.Sve sa ¹lepa

Gavrolini

Po kojoj ceni ima benzina? :)