Glavni meni

Honda XR400R Adventure

Započeo Jovanovic, 23 Novembar, 2017, 21:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Jovanovic

Ili da ih kupim ali cene su na netu za te klasiène ba¹ jake..komad oko 1000din

megaidiot

kakvi debili, motor ne bi trebalo ni da mora da ima migavce da bi prosao tehnicki posto mozes da mases rukom kao pre kad nije bilo migavaca.

feelgod

Idi na drugi tehnicki i bole te pisa.

Taraba

Kupi, trebace ti i za sledeci tehnicki.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

PECA BMW

skini migavce da ih nema uopste ili nadji neke polovne starinske samo za tehnicki
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: megaidiot poslato 05 Mart, 2019, 18:58
kakvi debili, motor ne bi trebalo ni da mora da ima migavce da bi prosao tehnicki posto mozes da mases rukom kao pre kad nije bilo migavaca.
I danas je ista situacija u zakonu... Jovanoviæu, samo tra¾i napismeno sa peèatom i potpisom za¹to te nisu pustili, ili samo idi dalje...

Glava Dole

Ma pajseri, bukvalno su poceli da jebu narod u zdrav mozak samo da ne bi ispalo da su dzabe podigli cenu... bitno je samo ono sto se vidi na slici... idi na drugi tehnicki ili poslusaj lazica...

srbac

Ako ima fabrièki ugraðene onda ih mora imati !!!

Gavrolini

a imam fabricke od xt600 2kf skinuo sam ih odmah posle tehnickog. Mogu ti pozajmiti samo da te zamolim da ih cuvas kao oci u glavi jer sve fabricke delove koje sam skinuo cuvam. Sto zbog tehnickog sto zbog toga da ga uvek mogu vratiti u fabricki izgled.
http://i.postimg.cc/XqphTDYL/IMG-20190218-104519.jpg
http://i.postimg.cc/2yWp1KN6/IMG-20190218-104546.jpg

Jovanovic

Vazi, hvala, javljam, danas zovem nekog za drugi tehnicki pa cu videti

friziderdzija

imam i ja da ti pozajmim iste ko gavrine...samo da mi ih brzo vrati¹...i meni je registracija sledeæe nedelje...a imam na motoru neke svemirske led sa plavim pozicijama, seljanija èista...moram  ih zameniti za registraciju da me ne bi zbog d¾ovanluka vratili

Jovanovic

Hvala puno, ja idem u petak verovatno da odradim na drugom mestu pa ako ne mogu onda cu se javiti

Lazic


UFF

ne vredi moracu ko bane broderhud: ALO BRE VOZIS XR400R KOJI TI BRE KURAC? KAKAVA REGISTRACIJA KAKVE PICKE MATERINE? NEK TE UVATE, UVATE TE SAMO ZA KITU I TO AKO TE POJURE ZENSKI PANDURI!
SA CIME MISLIS DA TE STIGNU UZ STEPENICE ILI KROZ SUMU?


ti ides njima da das pare za registraciju (registrovano je vozilo za saobracaj jos pre 30 godina prvi put ne znam sta ima da se registruje opet svake godine al ajde) i oni tebe drkaju nesto i odbiju te zbog oblika migavaca i retrovizora umesto da ti popuse karu i zahvale ti se za novac kao svaki prodavac svakom kupcu od koga zivi i ti ces sad da ides da im ispunjavas muzicke zelje? dobar dan ja vam doneo pare, ne zelite da ih uzmete zbog migavca i retrovizora? ok fine :) baj baj  [hello]

skines tablicu i svakom  [policaja] koji ti pokaze stop ti njemu  [srednjiprst] pa nek te stigne ako ume i ima sa cime

uhh sad sam se iznervirao  [ljutko]  dodje mi da okacim sve svoje klipove sa ktm-om i  [policaja]  

Gavrolini

Mozda covek planira duze ture u izozemstvo

UFF

onda je pogresio u izboru motora

K0le

Nije pogre¹io u izboru uop¹te ako planira TET

Lazic


Bishke

Uffe, nemoj da te loze, okaci snimke ;D
You should do one thing every day that scares you

Grof

Be¾ao sa KTM-om od  [policaja] .... ne verujem.... jbg to je kao da mi prièa¹ da si jebao sisatu crnkinju ¹to tverkuje a ne poka¾e¹ snimak.... ako ne obelodani¹ snimak ne verujem , kao da se nije desilo ;D ;D ;D ;D ;D