Glavni meni

Honda XR400R Adventure

Započeo Jovanovic, 23 Novembar, 2017, 21:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Jovanovic

A da,u svih 14 kesica su klackalice?Bri¹i temu

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hohštapler

U Stojanov hondi u NSu mozes bukvalno da kupis svaki jebeni deo, originalni, po broju iz kataloga, a cene su normalne, pazi kad smo narucivali gumicu za polugicu menjaèa - 500 i neki dinar, oni ¹rafiæi na poklopcu èantre od ulja i kvaèila - 100din komad, gumice za oklop 200din komad...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

PECA BMW

Citat: Hoh¹tapler poslato 21 Oktobar, 2018, 10:16
U Stojanov hondi u NSu mozes bukvalno da kupis svaki jebeni deo, originalni, po broju iz kataloga, a cene su normalne, pazi kad smo narucivali gumicu za polugicu menjaèa - 500 i neki dinar, oni ¹rafiæi na poklopcu èantre od ulja i kvaèila - 100din komad, gumice za oklop 200din komad...

To ja pokusavam da objasnim ljudima , nisu delovi za bmw skupi samo se ne kupuju na pijaci vec u radnji .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

lord_oblivion

Gde ima za Jamahu tako povoljni originali?  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

nije problem u ceni dela bec veni dostave ///bmw i honda imaju autoprogram i dobijaju delove za automobile svake nedelje pa stizu i delovi za motorcikle...jedan ili dva cena je za djuture.....krece iz centralnog magacija i stize u kod ovlacemog dilera.....zastupnik za suzuki nije generalni te ne dobija delove na nedeljnoj bazi a yamaha nema autoprogram.....to je prica
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jovanovic

Nemam ¾elju da pi¹em ovde vi¹e

UFF

pa ti pisi bez zelje

ajde bre sta si se nadrkao zajebavaju se ljudi i vidis da svi podrzavaju tvoj projekat

Hohštapler

Ko se zajebava?!
Ja  smatram da sam izneo koristan podatak, ranije sam ziveo u zabludi da su OEM delovi otrov skupi, i proletos mi drugari iz ZRa otvorili oèi, oni veæ godinama kupuju sve u Stojanovu, cene skroz normalne.
S sruge strane, ovo ¹to je Reva napisao mi ima smisla, i to je korisna info bar meni, pri kupovini motora o tome niko ne razmi¹lja, a 95% nas kupuje polovnjake..
Eno Grof proletos kad je radio servis karbova na fejzeru, odneo u Platner, èovek mu upravo to rekao, mesec do dva dana se èekaju delovi i da poruci sam sa ebay-a ili s luisa, na kraju tako i bilo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jovanovic

Ok, bez ¾elje :)
Pre







Posle skoro 5h bez prekida



Nov zglob kurble jer je stari naravno sjeban





Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Jovanovic

Ne,sve se guli, boja metala neæe

Taraba

Aluminijum dobije patinu i polira se na mestima gde bi se farba gulila pa izgleda ruzno.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Jovanovic

Mozda isplastificiram jer donji deo ce ionako prekriti stitnici, ali ne znam jo¹

Jovanovic


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Oktobar, 2018, 20:52
nije problem u ceni dela bec veni dostave ///bmw i honda imaju autoprogram i dobijaju delove za automobile svake nedelje pa stizu i delovi za motorcikle...jedan ili dva cena je za djuture.....krece iz centralnog magacija i stize u kod ovlacemog dilera.....zastupnik za suzuki nije generalni te ne dobija delove na nedeljnoj bazi a yamaha nema autoprogram.....to je prica
©ta li ima Kawasaki? ;D Onaj le¾aj koji smo onomad naruèivali je be¹e iz Japana i¹ao u centralni magacin u Holandiji pa iz njega u magacin u Grèkoj, pa iz njega kod onoga u Trstenik, pa ti ga on poslao kurirom i ko¹tao je 13 eura sa sve po¹tarinom, dva manje nego kod pokojnog Stankare, koji nije hteo da ga proda ako mu ne donesem radilicu da je premeri... [facepalm] A ja nisam hteo...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2018, 17:08
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Oktobar, 2018, 20:52
nije problem u ceni dela bec veni dostave ///bmw i honda imaju autoprogram i dobijaju delove za automobile svake nedelje pa stizu i delovi za motorcikle...jedan ili dva cena je za djuture.....krece iz centralnog magacija i stize u kod ovlacemog dilera.....zastupnik za suzuki nije generalni te ne dobija delove na nedeljnoj bazi a yamaha nema autoprogram.....to je prica
©ta li ima Kawasaki? ;D Onaj le¾aj koji smo onomad naruèivali je be¹e iz Japana i¹ao u centralni magacin u Holandiji pa iz njega u magacin u Grèkoj, pa iz njega kod onoga u Trstenik, pa ti ga on poslao kurirom i ko¹tao je 13 eura sa sve po¹tarinom, dva manje nego kod pokojnog Stankare, koji nije hteo da ga proda ako mu ne donesem radilicu da je premeri... [facepalm] A ja nisam hteo...

sta da mu nosis da meri kad je radilica bila ispod mere i uzeli smo najdeblji.....ti si genijalno kupio agregat gori od svog....i to sa zeljom da ides na more.....dobro je onaj agregat i potrajao....a sve krece od gumice....to vam je porodicno...da je tata stavio gumicu na vreme....eeee...mozda i jesta ali na nozni palac.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Potrajao bi du¾e da nije imao u karteru bar 30% neèega protiv curenja ulja i da ga nisam zavrtao k'o majmun... :D