Glavni meni

Honda XR400R Adventure

Započeo Jovanovic, 23 Novembar, 2017, 21:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini


kepo

Peca, jesi li seo na bilo koji enduro, hard enduro motor mladji od 10  god?

PECA BMW

Citat: kepo poslato 08 Februar, 2018, 10:11
Peca, jesi li seo na bilo koji enduro, hard enduro motor mladji od 10  god?

Jesam na par komada
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

kepo

a jesi primetio da su im svima siroki nogostopi ?

PECA BMW

uglavnom neka srednja mera , ni nesto preterano uski a nisu ni kao oni sto posebno kupujes siroki .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

kepo

Peca, ne zajebavaj .....  :) 

PECA BMW

Citat: kepo poslato 08 Februar, 2018, 15:42
Peca, ne zajebavaj .....  :) 

pa sto zezam , standardna neka sirina sta znam oko 4 / 4,5 cm
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Bojan

Citat: feelgod poslato 03 Februar, 2018, 15:50
Citat: kepo poslato 03 Februar, 2018, 12:15
Kupio adv 950 sa 15000 vozio do 45000 sa dosta offa, i nista. Imam osecaj da je neizderiv. A u par situacija je bilo ozbiljnih padova, i tako su ga napravili da ni jedna parka nije ostala na farbi, kamoli nesto drugo.
Svi kukaju da trosi kao tanker, a kao 990ADV je EFI pa kao manje.
Kakva su tvoja iskustva?
I jedan i drugi su mi fantazija samo bih se pre odlucio za 990ADV samo da je kinte :)

Ako je istina ovo za 950 onda 990 trosi vise. U gradskoj voznji moze da ide od 9 do 12 a na otvorenom ne pada ispod 8.

Gavrolini

Nikad nisam razumeo ljude koji voze litru i zale se sto im motor trosi 10l. Pa ako hoces da ide mora i da trosi.

mali_zmaj

Ja se ne zavaram da cu sa 4,5 litre koliko je Zephyr trosio ,skocit na jedno 5,5 do 6 litara,i to otvorenog puta,i to samo zato sto vozim ko pickica,djaba sto je CBF ,litra je litra !!!  Da derem kao neki... ihhh..,otislo bi to jos gore!!
jin-jang

srbac

Ne brini bice 7 i vise, bar po gradu. Ljudi se tese ali kad napune rezervoar onda shvate istinu. Ali kad ih pitas, svi kao nesto 4,5. Ili 5 a to samo jednom u zivotu su uspeli. Verovatno i tvoj Zephyr je retko kad bio 4,5... ko daje gas, mora 6 i vise... [rofl] ;D :P :P

bobangsxr

Moja honda je uvek oko 8... a bila je i 6 litra potrosnja ali sve laganica i saltanje na 2500 obrtaja  ;D

srbac


mali_zmaj

#194
Citat: srbac poslato 10 Februar, 2018, 15:40
Ne brini bice 7 i vise, bar po gradu. Ljudi se tese ali kad napune rezervoar onda shvate istinu. Ali kad ih pitas, svi kao nesto 4,5. Ili 5 a to samo jednom u zivotu su uspeli. Verovatno i tvoj Zephyr je retko kad bio 4,5... ko daje gas, mora 6 i vise... [rofl] ;D :P :P

Pitaj Hostaplera,koliko je trosio moj Zephyr..,he he...  Po gradu ne vozim,nisam taj tip....Gledam da izadjem iz grada sto kracom putanjom!  A i KLE mi je trosio toliko!!  Ne gazim ja gas nesto,samo u preticanjima!!  Usporio sam voznju!! 
jin-jang

rboban

Jedan od najjacih potrosaca je bio karb VTR 1000....
Ride It Like You Stole It

Hohštapler

#196
VTR ima najveæe karbove u ovom delu univerzuma, i ne tro¹io.

A inaèe Zmaj je imao najmanju potro¹nju od sve trojice (makinjo fz6n i ja na sv650s) al pazi kad ja nikad nikog nisam video da vozi tako. To pipka gas, ¹alta na 4000rpm i laganica.. Nikad ga ne zategne u obrtaje da povuèe... Ma jok...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

symon

Citat: mali_zmaj poslato 10 Februar, 2018, 10:38
Ja se ne zavaram da cu sa 4,5 litre koliko je Zephyr trosio ,skocit na jedno 5,5 do 6 litara,i to otvorenog puta,i to samo zato sto vozim ko pickica,djaba sto je CBF ,litra je litra !!!  Da derem kao neki... ihhh..,otislo bi to jos gore!!
Ako je pravilno pode¹ena do 160 km/h otvorenog puta neæe preæi 6 litara preko toga sve zavisi. Jako malo se vozim po gradu pa nisam testirao . Sa HR ili HU gorivom i do litru manje.     

ЯЭВОЛУТИОН

staro pravilo....koliko hiljada obrtaja toliko litara plus minus 0.5.....kubikaza ne izgra ulogu....vise ustelovanost motora i lakoca ruke...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

aæimo

Kako onda moja trafika trosi 7-8 a nema toliko obrtaja?   ;D