Glavni meni

Honda XR400R Adventure

Započeo Jovanovic, 23 Novembar, 2017, 21:50

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Nika

Laziæu, Laziæu... A ti kao ne zna¹ èemu slu¾i la¾ni pi¹tolj...
Mada -  "punog pi¹tolja se boji jedan, a praznog (la¾nog) dvojica..."

Lazic

Onakav la¾ni slu¾i jedino da te neko olupa kad ga vidi...

Taraba

Zar liveni Al nije previse krt za oblogu dekli?
Pogotovo na maloj debljini.

Po meni ima vise smisla da ucukas alu lim (ti ili neki majstor kujundzija) u pravi oblik ili da uradis od Karbona/Kevlara oblogu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

sajle mozes napraviti i na ceraku iza lav auta niz lokala do ibarske...radi decko sajle i sredjuje podizace za stakla na automobilima....strasno pedantan i azuran...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jovanovic

Za¹titiæe koliko toliko,debljina je preko 2mm ja mislim. Vi¹e mi treba da ne gulim dekla èizmama :)

Jovanovic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Jovanovic


Jovanovic

Obrada gotova.Od ponedeljka bi trebalo da se sklapa agregat.©titnici dekli ipak ne mogu, iako su skoro 3mm debeli pucaju kada se stegnu ¹rafovi.Ali ostavio sam ih pa æu nekad po njima praviti od aluminijumskog lima iz delova.
Izgubio ¹ajbnu prednjeg lanèanika, pa æu videti da li strugar mo¾e da je napravi dok ne naruèim novu

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

lord_oblivion

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Novembar, 2018, 10:53
sajle mozes napraviti i na ceraku iza lav auta niz lokala do ibarske...radi decko sajle i sredjuje podizace za stakla na automobilima....strasno pedantan i azuran...
Odlièna i vrlo korisna informacija.

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Jovanovic

Super
Plastifikacije vi¹e nema ja se nadam :)




Jovanovic

Trenutno stanje..Sve spremno, èekamo kuma :)
Imao sam sreæe sa nosaèem nosaèa telefona, sve se uklopilo knap.Ima Boga :)





Lazic

Jadan bog za ¹ta ga sve cimaju... :o ;D ;D ;D

®or¾

Bravo Jovanoviæu,e sad je vreme da poène¹ i da snima¹,izgleda ko lutka

Jovanovic

Ne seæam se kako sam pre kaèio snimke ovde

Jovanovic

Pre i posle



Pre i posle :)









Staro VS novo



Nika

Citat: Jovanovic poslato 25 Novembar, 2018, 12:38
Trenutno stanje..Sve spremno, èekamo kuma :)
Imao sam sreæe sa nosaèem nosaèa telefona, sve se uklopilo knap.Ima Boga :)






Jel do mog telefona ili su nestale slike sa poèetka dnevnika? Htedoh da uporedim ovu sliku sa sliènom sa poèetka, i ne vidim uop¹te slike...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?