Glavni meni

Ako vam treba nesto iz Amerike

Započeo isterivac, 12 Novembar, 2017, 07:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

isterivac

Cisto ako nekom nesto treba ili planira mozda da kupuje u Americi a nema transport do Srbije, moze da se obrati. Ici ce kontejner negde pocetkom februara meseca i negde krajem aprila ce biti u Srbiji.

-Ima opcija da ja narucim i da skladistim(pod uslovom da posaljete novac za to sto bi ste kupili)
-Ima opcija da sami narucite na moju adresu i da vam se transportuje do Srbije.

Postoji i mogucnost da vam se pomogne po kupovini bilo cega sto vam je potrebno jetski, camac, vanbrodski motori, delovi, auta, motori, veliki televizori, namestaj.... u principu bilo sta da vam padne na pamet, pokupim, spakujem i transportujem.

Eto ako neko ima pitanja, slobodno ovde ili u poruci




 
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Hohštapler

Crnkinje par komada jok, a? ;)
Da se igramo...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

isterivac

Teraaj ih u pm :D nase romkinje su gospoda za crnke..
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Hattrick

E ovo je vec interesantno. Kako ide finansijski deo, imas neke fiksne cene, ili odokativno od porudzbine do porudzbine se dogovaramo ? Ono na primer klasika narucim neke kabastije auto/moto delove, dogovorim se sa likom, ja mu platim delove sa shippingom do tebe, a posle od tebe do BG-a da bude tvoja briga.

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 12 Novembar, 2017, 07:56
Crnkinje par komada jok, a? ;)
Da se igramo...
Kad bi imao gde da ih sakrije¹ od ¾ene... :o

isterivac

Citat: Hattrick poslato 12 Novembar, 2017, 08:22
E ovo je vec interesantno. Kako ide finansijski deo, imas neke fiksne cene, ili odokativno od porudzbine do porudzbine se dogovaramo ? Ono na primer klasika narucim neke kabastije auto/moto delove, dogovorim se sa likom, ja mu platim delove sa shippingom do tebe, a posle od tebe do BG-a da bude tvoja briga.

U principu ima fiksna cena ali zavisi o dimenzija paketa, zato je najbolje da mi recimo kazes "ej, hocu jetski 2 ili 3 sedista" i za to mogu odmah da kazem cenu.
Kubni metar kosta 250$ do Novog Sada. u to ne ulaze eventualni carinski troskovi, to je neka osnova ali opet kazem, najbolje je kad me pitas konkretno sta kupujes i onda mogu dati preciznije informacije.
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Hattrick


castor

Do kada po¹iljka treba da bude kod tebe?
It's the ride that matters, not the bike…

isterivac

Citat: castor poslato 13 Novembar, 2017, 00:45
Do kada po¹iljka treba da bude kod tebe?
Valjalo bi do sredine januara da stigne paket da moze da se na vreme sortira, upakuje..
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Hattrick

Polako, ja sam ti nocna ptica, danju su mi aktivne samo minimalne zivotne funkcije, a za sve ostalo sto je bitno, tu je noc  :)
Imas inbox  :)

mali_zmaj

jin-jang

dr32

Koji si ti nama kralj... Fala bez da ista treba.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

durmitor2000

Taman hteo da otvorim temu i naletim na ovu pa ajde mo¾da je ovo re¹enje ili da mi neko pomogne koje imao iskustva.

Ono ¹to mi treba nije jetski i ne¹to mnogoo veliko.

Hocu da kupim jedan blender ili sokovnik u Americi i da se nekako isporuèi u Srbiju po¹to firma radi prodaju i isporuku samo u USA. Omaju oni svoje cerke firme po Evropi ali em je skuplje em nemaju sve modele.

Tako da me interesuje preporuka neke firme koja se bavi tim da ¹alje robu kupljenu u Americi ili neka druga varijanta da neko ¹alje uz naknadu na kuènu adresu.

Te¾ina je po specifikacijama: 11.86 lbs
A dimenzije: 11 x 8 x 17 in
E sad da li je aparata ili pakovanja ne znam ali ne verujem da se mnogo menja.

navajo

To i mene zanima, jos ako bi mogla da se izbegne carina savrseno :)

Boban_m

Durmitore vodi racuna da je ovde struja 110V/60Hz.

Hurricane

Citat: navajo poslato 20 Novembar, 2017, 13:18
To i mene zanima, jos ako bi mogla da se izbegne carina savrseno :)

...carina i mo¾da nekako mada ne znam po kom osnovu ali pdv sigurno neæe¹ izbeæi, koliko sam razumeo isterivaèa,

roba æe uredno biti prijavljena na carini. iz Amerike kontejner ni ne mo¾e drugaèije..




uz sve ovo uraèunajte i uslugu ¹peditera koji æe vam ocarinti uvozno po¹iljku, to je na vama..



i jo¹ jedna napomena:



vrednost robe koja se uzima za osnovicu se uveæava za iznos transportnih tro¹kova, ukoliko vam isterivaè ne izdaje raèun za tako ne¹to onda

æe carinici odrediti koliko bi to bilo "otprilike"



ili da vam onaj koji vam prodaje robu izda fakturu na kojoj æe jasno biti istaknuto da se po¹iljka prodaje po CPT ili DAP paritetu ¹to podrazumeva da

oni snose tro¹kove transporta do vas, ¹to èisto sumnjam da æe neko u Americi hteti da isfingira fakturu sebi na ¹tetu..  




da ne mraèim vi¹e, veliko hvala Isterivaèu, a ako neko bi neko da pita ne¹to oko carinjenja, pitajte slobodno, zajebana je Amerika malo po

pitanju tih stvari, u odnosu na ostatak sveta..

megaidiot

Citat: durmitor2000 poslato 20 Novembar, 2017, 12:06
Hocu da kupim jedan blender ili sokovnik u Americi i da se nekako isporuèi u Srbiju po¹to firma radi prodaju i isporuku samo u USA.
za tako nesto najbolje da ti neko donese licno, u koferu sa stvarima, niko nece ni da gleda ni da carini.

Major


Lazic

Boban je tamo... ;D Tj, ovde... ;D

@Boban:
Baci pogled po ispravljaèima i punjaèima po kuæi, mislim da su svi u opsegu 100-250v, 50-60hz... :D