Glavni meni

Nikon D7100 + Nikkor 18-140 + Nikon Buster + Nikon SB 800 + ranac itd

Započeo Kanarinac, 10 Novembar, 2017, 16:33

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

- Aparat je u stanju 9/10, 34699 okidanja. Kupljen nov u refotu 06.2015. Sve gume na mestu, vide se sitni tragovi koriscenja, radi perfektno. Ima par tackica prasine na ogledalu, ali se ne vide na slikama i ne smetaju pri koriscenju.
- Objektiv takodje u mint stanju, manje od 20000 okidanja, kupljen je u maju 2016. godine. Sve gume na mestu, odlicno kliza, fokus odlican,stakla cista.
- Blic Nikon SB-800 u odlicnom stanju kako estetski tako i tehnicki, perfektno radi.
- Buster kupljen krajem 2015. godine, original Nikon, radi odlicno i ne crpi baterije kao kopije :)
- Ranac nije originalan Lowenpro, kupio sam ga u Kini (nije sa alija, vec licno  :) ). Ima navlaku za kisu, uradjen je odlicno.
- Uz aparat dajmem 8 SD kartica od kojih 2 nisu otpakovane, rezervnu bateriju (nije Nikon originalna), rezervni UV filter, 2 zonerice, rezervni poklopac objektiva. Tu su i kutije od aparata, objektiva i bustera.
Ako sam nesto zaboravio slobodno pitajte. Za sada se sve prodaje u kompletu, ne bih nista razdvajao, pa ako bas ne bude islo formiracu cene pojedinacno.
Cena 1150e u kompletu
Moze se pogledati u Beogradu i pozeljno je licno preuzimanje. Ako se salje kurirskom sluzbom za nastala ostecenja ne odgovaram. Naravno bice maksimalno zasticeno sve. Info ovde ili na 061 400 400 1

































































ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Do nekih boljih vremena, poslednjih 6 meseci ga nisam nesto koristio

SSZGO

sta je to , crop sensor? zasta si koristio, aperture je prevelik krece od 3.5 ne moze se dobiti  bokeh dobar, da dodas neki prime 50mm 1.4 bilo bi dobro...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!


monsterbnt

Aaaaaaaa.

Kanarinac brzo jos 500 eu da kupis normalac jer bez toga ne mozes da prodas taj komplet.
Smrt SVIMA!!!!

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Boki-KG

Koje prosipanje znanja i mudrosti, sad kad sam proèitao mislim da sam i ja pametniji.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

monsterbnt

@sgrasso

A za portret mora bas 50mm/1.4?
Internet je cudo. Sta ce ti skola kad sve moz da se procita na internetu....


Ako cemo o striktno portretnom nikon objektivu onda je to 85mm/1.4... Ako cemo o tome koji ima bolji bokeh onda je to sigurno 300mm/2.8 AF-S
A ako cemo o tome cime se rade portreti, mozes da ga uradis i sa 10.5mm ako znas sta radis....

Sve to ovde uopste nije bitno jer covek PRODAJE jako pristojan amaterski komplet, za veoma pristojne pare.
Odlicno ce leci nekom ko oce da pravi fotke za sebe, dobar mu je video, a jako lepo moze i za stock da se koristi.

Znam da to nije za profesionalce kao ti.... OH WAIT!!!
Smrt SVIMA!!!!

Kanarinac

Ovo je stvarno jedan od boljih aparata za amatersko koriscenje,za neke normalne pare. Sledece sto bih uzeo je 610 ali s obzirom koliko koristim ne bacaju mi se pare. Kome treba jos neki objektiv morace da dokupljuje :)

SSZGO

85 1.4 koji ja uzgred budi receno koristim svakog dana je svakako odlican izbor za portret, ali 50mm koji ja uzgred budi receno koristim svakog dana je upotrebljiviji za mnogo vise stvari jer ne mora da ima 10 metara prostora da uhvati kadar a i staje u dzep i jeftiniji je dosta...

300mm za portret je budalastina, em ima 3 kilograma em treba da stoji 25 metara udaljen em evo em ono...

portret sa 10.5mm ce biti komedija a ne portret sa distorzijom ali dobro i to moze za nesto da se iskoristi, imam 12mm fisheye i 14mm koji koristim skoro svaki dan za landscape i crazy fotke


sto se tice profesionanosti, ti bese slikas ceo zivot? ja slikam godinu dana i nesto, kao hobi! a imam bolju opremu od tebe i vise zaradjujem od tebe koriscenjem aparata...
pa odma da se upucas...





Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Jefta

@sszgo

Da li si stvarno napisao da si bolji fotograf od profesionalca koji se time bavi celim zivotom samo zato sto imas bolju opremu? Ili sto si prodao par slika?
Ne bih da ti kvarim verovanje, ali sony nikada nece biti bolji od Nikona ili Canona u fotoaparatima.




SSZGO

Sony trenutno ima najjaci aparat na trzistu u full frame varijanti

A7r3 a i A9

A pored sto je tehnicki najbolji i duplo je manji i laksi od canon i nikon konkurenta


Sto se tice profesionalaca. Mislim da nije najbitno koliko dugo se necim bavis zar ne... svako moze da nauci sve ako zeli...


Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

I sgrasso se opet izlupeta zeleci da ispadne najpametniji.

Mada si za jednu stvar upravu, svako moze da nauci....
Svako moze da bude fotograf isto kao sto svako moze da bude i fitness trener. Ali ne moze svako da bude DOBAR fotograf samo ako kupi najskuplju (NE NAJBOLJU) opremu.

Sto se tice zaradjivanja.... Najvise para je zaradio Richard Prince.... Nema nijednu jedinu oiriginalnu fotografiju nego je sve sto je prodao kopirao tudj rad....

Ajde.... Vreme ti je za pilulice..... Valjda ti tvoji talibani imaju neke koje lece komplekse....

Smrt SVIMA!!!!

Kanarinac

Mmm da,ovaj dzabe ti i D5 ako ne znas da ga koristis. A kao i dosta poslova najbitnije je znanje,a oprema je tek na drugom mestu.
E sad izjaviti da sony ima najbolji aparat trenutno je ono,da ne kazem sta

Jefta

Po meni ako se neka firma bavi od svog nastanka do sada proizvodnjom objektiva, fotoaparata, optike i ceo svoj kapital ulaze u razvoj bas toga mnogo ce bolje to da radi od firme koja proizvodi televizore, konzole, telefone, fotoaparate i jos gomilu drugih stvari.