Glavni meni

18. MotoGP 2017 - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Započeo Hohštapler, 10 Novembar, 2017, 08:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac

Dovi nije imao vreme i ni jednom nije pokusao da ga obidje, nije ga zatvarao, vozio je svoju trku. Sta ste ocekivali da bi Dovi stigao sve njih hehehe. Jedino da stigne Markeza da ga nekako obori..... Dajte pa Dovi nije imao ni 1% sanse da uzme titulu, bio je 8 u kvalifikacijama....
Vasa mrznja prema Lorencu vas je oslepela. OSLEPO SAMMMM

mi¹ko_kolo

Inaèe je on jedan mio lik, koga svi obo¾avaju osim nas lorencomrzitelja.

viper

Du¹a od èoveka 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

andrijadragan

Em  sto  ga  nije  propustio ...em  odbio  naredjenja  i boxa...em popasao  soder  ...  covek  nije  vredan  pomena  a  kamoli  rasprave........ 
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

petar357



Lorenco nije kocio Dovija nego ga je vukao za sobom. To je ocigledno jer Dovi nije sebe ni jednom doveo u sansu da ga prestigne pa da ga on tada kao pusti. Lorenco je zasluzan sto se Dovi uopste i priblizio vodecoj grupi.

Dovi je mogao da uzme titulu jedino da je Markeza na pocetku trke neko oborio (sto je prizeljkivao budzetski parazit pre nekoliko postova) a onda svi ostali da ga propuste da bude prvi. To bi bio sampion za primer i ugled za u buduce.


mi¹ko_kolo

#45
Parazitiram ti na... Biraj sam na kome,botino.
Edit: Reèe mi neko, ko parazitira na grbaèi svih nas i brani idola svih partijskih parazita.  [samoubistvo]

eclipse4

Citat: stilgar poslato 12 Novembar, 2017, 16:59
Gotovo je  :) Dovi mlako, lorenco ne jebe mapu 8 od tima, gde da pusti Dovija i on kojim cudom uzme titulu pa da sedi sledece godine u garazi sa sampionom 2017 te. Markez poveo, pustio Zarka bez fajta, pa onda poblesavio 11 krugova pre kraja, kako je osto na motoru svaka cast, dovi ispravio krivinu ukopo se dukac i kraj. Ko sto rekoh nema on mentalni sklop za tu vrstu pritiska, italijan na italijanskom motoru sampion u motogp sama pomisao na to...bio bi novi Cezar u Rimu :) Zarko mora da nauci da bude brz u trci na medium i hard gumama jer samo sa softom ce tesko uzeti pobedu. Sve u svemu sve cestitke sampionu Markezu :)
p.s. ajmo sad moze pljuvanje po MM :)


ne kapiramkako idu "stvari" sa tim mapama,moze li malo objasnjenja?

eclipse4

svaka  cast mom omiljenom liku Rosiju.......

za mene je on sampion

FORZA VALE!!!!!

Darko

Tim moze da kaze i izda naredbu , na vozacu je da odluci , i to je pravilo !
Drugo , nije Markez bio 13-i a lorenco usporavao dovija za prvo mesto , pa da mu nije pomogao ! O cemu pricate , ljudi ?!?

Paolo Ciabatti said Ducati were fine with Lorenzo not letting Dovizioso past. Message was a suggestion, but up to rider to act. In the end, Lorenzo helped Dovi catch Pedrosa, but they were on the limit, then crashed.

 

Dovizioso said Lorenzo was helping him ride more smoothly. He wasn't really any faster than Lorenzo.

 

Ciabatti also said Ducati will have to change the message about Mapping 8 now, because we all know what it means...

petar357

Citat: mi¹ko_kolo poslato 12 Novembar, 2017, 22:36
Parazitiram ti na... Biraj sam na kome,botino.
Edit: Reèe mi neko, ko parazitira na grbaèi svih nas i brani idola svih partijskih parazita.  [samoubistvo]

Kako so se samo prepoznao? Cemu uzbudjenje? Nije valjda da te nervira kada se pomene izvor tvoje zarade? Sta je tu lose? Skackas malo, a narod te, hteo ne hteo, placa. Ne moze to svako, vecina ipak zivi od rada.



mi¹ko_kolo

Nisam se prepoznao nego si to veæ upotrebljavao. Ponavlja¹ se. Ne nerviram se ni malo, ja ¾ivim od svog talenta i rada na istom. Ko je tebi kriv ¹to ti je jedini talenat obo¾avanje gospodara pa mo¾emo svi da te zajebavamo zbog istog.

stilgar

#51
Pocele su pripreme za sledecu sezonu u dukatiju :) dodji santi u dukati ima ces dukata kolko oces :)



zagadjenje

Mislim da je Dovi bio br¾i u jednom trenutku od Lorenca, ali nedovoljno! I istina da je posle posustao i da ga je Lorenco vukao. Ali! Kao ¹to Md MAx reèe, u pitanju je tim. Timske su kolege. Ako ima i promil ¹anse tvoj kolega, a  ti nikakve, pa valjda je normalno da ga pusti ako je "naredba" takva! i kraj, nema prièe. Ljudski i æao! Pusti ga pa neka e onda on jebava i poku¹ava da stigne. Dovi je kasnije posustaoi Lorenco ga je vukao.
A ¹ta bi bilo u sl situaciji. Da ga je propustio lepo kao ÈOVEK kad je tako "sugerisano", ode Dovi napred, ne uspe da uradi ni¹ta, nema brzinu, vreme, mojo... Lorenco ga stigne i obiðe ponovo gospodski! ©ta bi tad bilo?! Sad bi svi drugaèiju pesmu o Lorencu pevali. Ovako, samo se na sebe posrao i to je su¹tina prièe!
Tjuning bud¾ing

Ivicat

Sada je Lor pizda jer nije pusto Dov. A da je to uradio, kukali bi ste da je Lor pizda jer ga je pustio. :D

Ja gp posmatram kao voznju nezavisnih vozaca. Ako krenu da rade timski, gde je granica?
Kakvo propustanje?!? Ako si brzi, samo rokaj i prestigni...
[kawasaki_ninja]
          [gsxr]
***

Mad max,
Do sada nisam video da si ucestvovao na ovim temama. A valjalo bi da cujemo neku i sa strane trkaca...




stilgar


petar357

Ako timovi budu odredjivali ko treba da osvoji sampionat a ko ne, tj. ko koga mora da propusti, nece od GP trka ostati nista.

Sta nas kao gledaoce interesuje timska kombinatorika? Mi volimo duele, preticanja na stazi, da vidimo vozacko umece... a ne lazirane trke.

Nisam neki navijac Lorenca, ali svaka mu cast sto nije hteo da propusti sporijeg od sebe.


sasafilipovic

Ne razumem za¹to se ljutite na Lorenca ¹to nije pustio Dovija... pa pustio ga je, namerno je pao i prepustio poziciju Doviju. Isto kao i u Maleziji, de je posle iste naredbe, sada je veæ oèigledno, izgubio prednji toèak i zamalo pao i prepustio pobedu Doviju. Barem malo dostojanstva je uneo u timskim naredbama.


Gavrolini

Pa sta nije jasno...morao je da cuva markezu bulju da mu vrati za ono od pre dve godine

srbac

A nista ne velite za Rossija i Vinjalesa. Jamaha je nesto gadno zeznula sto znaci da deda nije imao povredu noge opet nebi de borio za titulu. Nadam se da lorenco nine kriv za stanje u Jamahi   [rofl] [rofl]

petar357

Citat: Gavrolini poslato 13 Novembar, 2017, 15:31
Pa sta nije jasno...morao je da cuva markezu bulju da mu vrati za ono od pre dve godine

A zar ne bese pre dve godine u Austlaliji, u samom finisu sampionata, da je Markez na samom kraju trke obisao Lorenca i pobedio? Skinuo mu 5 bodova, nicim izazvan.

Juce je Markez uradio ono sto bi retko ko. Rizikovao je titulu zbog pobede u jednoj trci i to na poslednjoj trci kada ispravke vise nema. Nije hteo da osvoji titulu kao drugoplasirani. Krenuo na pobedu, pa sta bude. To je ono sto privlaci ljude da gledaju moto trke. S druge strane, Lorenco nije poslusao naredbu tima da propusti sporijeg...

E, bas zbog toga se o ovoj trci prica i bas po tome ce ova trka ostati zapamcena.
Inece bi brzo potonula u zaborav kao i ostale prosecne trke.