Glavni meni

Aprilia RS125 Track Bike

Započeo Gašpar, 08 Novembar, 2017, 15:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Pre sada veæ godinu i po, pojavi se u nekoj kombinaciji Aprilia RS125 za neke mnogo sitne novce, ali je prolupala. Kupio sam je rasturenu i delovalo je kao da samo treba zameniti klip i voziti.

Ovako je to izgledalo kad je kupljena



A imala je i dosta trkaèkog iskustva.



Dovezem to lepo kuæi i krenem ¹raf po ¹raf.... i na kraju ostali samo dugmiæi.





Kupim ja git, sprej, ¹mirglu i klaj, klaj, klaj...



Pretvori se ovo u motor za stazu.




Meðutim, s drugim izlaskom na stazu, desio se kabum. Nije bilo dovoljno samo zameniti klip  ;D ;D ;D

Glava Dole

Da pogadjam... raspao se iglicasti u donjoj pesnici radilice? :)

Gašpar

U meðuvremenu krenemo sa Tomosima, Aprilija pade u zaborav i tako je ona stajala, stajala, stajala.... Sve do ove nedelje.

Re¹io sam da ove zime pored igrarija sa Tomosom.



Uzmem da se igram i sa Aprilijom. A za to æe mi i te kako biti korisna ova tema.

Elem, verovatno za vikend, ma¹ina sa Aprilije ide dole, na kompletan remont. Cilindar æe takoðe na sreðivanje i biæe zamenjeni svi delovi koji se jelte ponekad trebaju promeniti.
U meðuvremenu hoæu da, kako ¹ta naleti lepo i povoljno, bud¾im ve¹anje, struju, auspuh, .... Sve u svemu, biæe ovo tema gde æu se ¾aliti kad ni¹ta ne ide  [rofl]

Glava Dole

Citat: Ga¹par poslato 08 Novembar, 2017, 16:01

U meðuvremenu hoæu da, kako ¹ta naleti lepo i povoljno, bud¾im ve¹anje, struju, auspuh, .... Sve u svemu, biæe ovo tema gde æu se ¾aliti kad ni¹ta ne ide  [rofl]

Ma resicemo mi nju do 100-te strane nezvao se ja kostin mali banderas :) Nekad...






Biker-Boy

#4
I ja razmisljam u istom pravcu, da uzmem nesto ovakvo za Navak, bilo bi dobro kad bi napisao neke cifre, koliko je sta kostalo..
I feel the need..... the need for speed !!!

dr32

Ja cu bar da pratim temu kad od ovakve budz igrarije nema nista
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Lazic


Gašpar

Krenuli smo sa sreðivanjem  ;D



Gašpar

Pa da se vratimo Apriliji. Konaèno sklopljena  ;D








Gavrolini


Gašpar

Vala ba¹. Vucarala se pola godine. Neko je ukrao karburator i bobinu, ali Bo¾e moj, idemo dalje.










rboban

Imam povoljne stapove prednje viljuske ako zatreba...
Ride It Like You Stole It

Gašpar


Glava Dole

zaliva gorivom samo tako... ako nije totalno hladna prvo stelovanje karba, kakva crna staza ovako...

VR 46

Citat: Ga¹par poslato 29 Jun, 2018, 19:49
Spremna za prvi izlazak na stazu i ¹telovanje  :D

https://www.facebook.com/igor.gasparevic/videos/10156382330384593/

Гашо,ај ових дана налети код мене,имам проблема са комарцима,па мало да их подмажеш  [rofl]
Twist of wrist!

Gašpar

Struènjaci, nov je klip, nov cilindar, zato je i me¹avina jaèa, a motor pod saugom.

Glava Dole

pa to se stavi malo vise a ne pola pola [rofl]

Gašpar


VR 46

Citat: Ga¹par poslato 29 Jun, 2018, 23:52
Struènjaci, nov je klip, nov cilindar, zato je i me¹avina jaèa, a motor pod saugom.
Стручњак,зајебанција,што си нервозан?  [zvizdi]
Twist of wrist!

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy