Glavni meni

Ofanzivna vo¾nja, da ili ne, za¹to da, za¹to ne...

Započeo Lazic, 13 Oktobar, 2017, 16:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

#20
dobra je dok ti neko ne istrèi. onda nije dobra. da se prisetimo novembra 2014, kad sam tek uzo srada. celog.  prazan put, kamion, jugo u daljini i ofanzivna vo¾nja... puta vreme za reakciju.
 

zato ne.

nem snimak sa autoputa, kad smo vozili ofanzivno kroz gu¾vu, pa sam pro¹o izmeðu kombija koji je naglo pobego desno i ivice autoputa malo po iviènjaku sa dobrih 120, uspeo sam malo da se usporim sa 160, da ne izbije udes jer je dasa sa jugom isto tako ofanzivno ispred glumio budalu ko nas dvojca i pro¹eto se kroz trake i umalo napravio karambol. taj dan ima da pamtim dok sam ¾iv, kuda sam pro¹o a nisam pao i zakaèio kombi

ofanzivna vo¾nja je po meni redak oblik degenerika ( i ja sam taj priznajem)

Lazic

To o èemu prièa¹ nije ofanzivna nego samoubilaèka vo¾nja... :o ;D

Hattrick

Na BjB Defanzivna voznja, na MM Ofanzivna voznja, imal' bre neko da vozi normalno ?  ;D

Lazic


Kostić

160 ti je samoubilaèka vo¾nja? bo¾e bre, meni se smeju ovi ¹to u ko¾e prozunzare pored mene s tri glave.


megaidiot

ja bi se usro da vidim zunzare sa tri glave da mi se smeju :o

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kostiæu, 160 po gradu nikako nije higijenski... Osim na kratkim deonicama autoputa... Kroz Dimitrijalu kad je prazna nikad se ne zaleæem preko 130, a i to na par stotina metara...

Kostić

mislim., stvarno si mega idiot ;D [srce]

plus da su u ko¾u ko lingeriebdsm [klanjam_se]

Kostić

Citat: Laziæ poslato 18 Novembar, 2017, 16:44
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kostiæu, 160 po gradu nikako nije higijenski... Osim na kratkim deonicama autoputa... Kroz Dimitrijalu kad je prazna nikad se ne zaleæem preko 130, a i to na par stotina metara...

pa i ja sam se zaleteo na blic od 100 metara da ofanzivno protrèim kroz kolonu od 80. nije li to svr¹a ofanzivne vo¾nje? nisam oèekivao to ¹to se desilo jel

kad ti neko izleti sa boka u praznu dimitrijalu ima da se èe¹e¹ ju ¹ta bi, nisam oèekivao ovo kad ofanzivno vozim 130 kroz dimitrijalu. ne kenjaj bre sotono :-*

Lazic

Nee, to je napad kamikaza... :D U mojoj knjizi ofanzivna vo¾nja kroz grad je do 100-120, obièno u rasponu od 0-100...

Kostić

ajde ne seri. ofanzivna vo¾nja jeste super, volim i ja, al je rizik veliki i lako se najebe.

zato NE.



iako radimo da ;D

megaidiot

Citat: kosta66 poslato 18 Novembar, 2017, 16:45
plus da su u ko¾u ko lingeriebdsm [klanjam_se]
ima ovde u okolini popularan put za austriske zunzare, stvarno lete, ali nikada nisam prosao da nisam sreo bar jednu hitnu pomoc da ih skuplja.

Kostić

jebiga, svaka slava ima svoju cenu, pa koga odabere. tu nema znanje i lupetanje gluposti oko umenja i ne umenja. kad te izabere, aj æao. ja sam probo, lepo je nije da nije, al realno, ne oseæam radost pri 200 i br¾e. ja sam ozbiljno èovek koji vozi sporo osim kad je dru¹tvo u pitanju pa se mi tu ne¹to kurèimo i izigravamo neko umenje. kne na krivine ovo sliène budala¹tine. to je za pistu, za redovan saobraæaj 140 150 autoput ili 60 80 ibarska i miran ¾ivot i bez ofanzivne vo¾nje. guranje na semaforu dok je crveno je difolt i to je sve. i nimalo mi ne smeta da vozim 30 na sat po gradu. kome sam smaraè, nek obiðe. juèe sam stao na pe¹aèki da preðe baba i neki se zaleteo umalo je oduvo, ja si¹o sa motor i preveo babu i oti¹o. danas do pijace i oko pijace stao jedno ¹est puta. al niko mi ne svira iza leða, to me èudi ;D a idem ko kreten i smejem se po ulici pa stanem, pa viknem aj izvolte al samo polako i cerim se, ljudi mi se nasmeju zahvale gledaju koja je ovo budala pobegla iz ludnice, a meni sme¹no oæu da padnem koliko se cerekam pri tries na sat ;D


gotov je, ne gine mu veseli breg ;D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

aha. ladno mi je da se vozim, parkiro sam motor u toplu gara¾u do proleæa. inaèe, nije lepo a nije ni kulturno, da se ljudima upada u razgovor ovakvim podjebavanjem.  :-*

Lazic


Kostić

ajde banuj me. a i ne mora¹. odo ja da se malo provozam, lep je dan :)

Lazic


Hohštapler

Ne podjebavam. U¹ao na forumu a ono jedno 12 tvojih postova u 5 tema, jedan za drugim. Nigde razgovora, sve monolozi.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Boban_m

Sta je ovo, scenski komad neki? Bolje Kostin monolog nego nista na forumu.