Glavni meni

k je ubio Irenu Palmer

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 09 Oktobar, 2017, 23:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Jel banovana ili se austrougovala
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

hmmm kad si vec otvorio temu bez da se prvo kod zajednickih prijatelja raspitas hajde da ti kazem da ona i tvoja supruga sad imaju zajednickih tema za razgovor

balcan girl

sve je cool :D nisam ni banovana niti sam se austrougovala :D na zalost ne mogu da dodjem na rodjendan al javljam se kad dodjem pa ce pijemo :D :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

©to ne mo¾e¹ da doðe¹? :( :-*

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 09 Oktobar, 2017, 23:35
hmmm kad si vec otvorio temu bez da se prvo kod zajednickih prijatelja raspitas hajde da ti kazem da ona i tvoja supruga sad imaju zajednickih tema za razgovor


mogao sam da je okrenem telefonom...ali mi se dopala ideja da je bocnem sa Irena Palmer...znas Jagodina...Palma...sve mora da ti crtam...a ne pise "ko" vec "k" sto je takodje sa idejom :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

moj komsija kaze da motor od gasa i zenu od kurca niko nije slomio

Lazic

Uspeo da slomim motor od gasa... ;D Kurac mi je previ¹e mali... ;D

navajo


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Bori¹a poslato 10 Oktobar, 2017, 13:40
moj komsija kaze da motor od gasa i zenu od kurca niko nije slomio
i ti trazis batine ko onaj tvoj dodjin sto studira u cacku....nije u redu da ti sa toliko godina ostavljas takve komentare u temi koja te se ne tice.....aj ti lepo nazovi cika Bokilica i kupi malo tecne kompresije....i adapter za u glavu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

navajo


Lazic


Major


El Jefe

УУУУУУ шта ти је реко.
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole


mali_zmaj

Ajd tu je,nije upala u krec,to je najbitnije!!!  ;)
jin-jang

eclipse4

gde god sepominje zensko gube se glave :)

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 10 Oktobar, 2017, 13:53
Uspeo da slomim motor od gasa... ;D Kurac mi je previ¹e mali... ;D

Ne bije boj svetlo oruzje vec srce u junaka(tesim se i ja malo) [rofl] [rofl] [rofl]

eclipse4


Glava Dole

I to dodjos koji obozava da dobija batine :)