Glavni meni

Aktivni ves , koji vam se pokazo dobro ?

Započeo PECA BMW, 08 Oktobar, 2017, 22:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Gledam da pazarim neki aktivni ves , ne samo za voznju motora vec i svakodnevno nosenje .
Idu hladni dani a na poslu radim napolju pa kontam snacice mi puno , e sad naleteh na gomilu nekih marki pa rekoh da vidim sa cim ste vi bili zadovoljni .
od ovih jeftinijih ima par marki a ove skuplje ne planiram da kupujem .

CAMPRI
Mountain Spirit
Break Limit

i jos vazdan nekih marki koje u sustini nisu ni bitne bitno da radi poso
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

pajche

#1
Trenutno na sportsdirect sajtu imas ogromne popuste za aktivni i bas za sitne pare mozes da uzmes dobar ves.
Imas ljude na kupujem prodajem koji donose, ako treba prosledicu ti kontakt.
Ako bi dao malo vise para, imas ves koji ima 50ak posto merino vune. To je odlicno, posto stiti, a ne usmrdi se kao sintetika.
Ja ga nosim i leti dok vozim motor. Obicna pamucna majica se oznoji ispod jakne i onda promaja, najveci ubica srpske dece, zeli da te ubije.
Aktivni se ne znoji uopste, tj susi se jako brzo, ja ga nosim na putovanjima i na +40.


https://rs.sportsdirect.com/skiing/ski-thermals-and-base-layer#dcp=1&dppp=100&OrderBy=price_asc&Filter=AFLOR%5EMens

PECA BMW

uh dobar izbor i to za male pare ... ajd da prostudiram
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

jevta


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

misa-pei

Meni i Ljilji se taj Cherish odlièno pokazao. Èetiri kompleta arèimo veæ jedno pet godina, ona ga zimi stalno nosi, a ja samo po potrbi. Èak sam ga i leti nosio na motouru, nisam se znojio (a vrlo sam sklon znojenju), ne smrdi, nemam zamerku.
Država je najveći neprijatelj naroda

banevuk


Boban_m

Bane reci mi, nisi razmisljao da smrsas? ;D

pajche

Cherish je dobar da te stiti od hladnoce, ali nema funkciju pravog aktivnog vesa. Imam dva komada Cherisha, a i ljudi oko mene. On ima 50% pamuka, a pamuk upija znoj tako da ti budes znojav ispod odece. Cherish je malo bolja verzija onih donjih gaca sto su se nekad davno nosile. Treba ti 100% sintetika, ili da ima i procenat merino vune.

Hurricane

...nisu se nekad davno nosile, neki nose i dan danas  [rofl]

duge gaæe su keva, posebno ako se uzme u obzir odnos cena-kvalitet



najjaèe je kako sam ja mog sina ubedio da nosi duge gaæe, jer mu se verovatno nije sviðao sam naziv, ja mu rekao da je to aktivni ve¹

i da to nose samo motociklisti i nind¾e, odmah ih je zavoleo  ;D

Bori¹a

ja ne znam kako bih isao na posao zimi bez dugih gaca

megaidiot

ja kupio u luisu onaj jeftiniji (na slici je covek kome nije hladno) i to radi posao. naravno, smrznem se uvek kad bude bas hladno, prosli put me je uhvatio mrak u madjarskoj pa je zadnjih par sati bilo zanimljivo, ali mogu misliti koliko bi bilo hladno bez. kad ukljucim mozak, obucem trenerku preko pa onda pantalone i to radi posao jos bolje.
ako covek moze da odvoji pristojnu sumu za gace i treba mu vuruna, treba uzeti ono sto pajche kaze, za ostalo je i ovaj luis dobar (i cherish je verovatno).
nisu gace, ali pomaze, ima da se kupe one 'podrukavice' i mislio sam da je to sranje, ali sam uzeo jer su bile nesto jako jeftine - to mnogo lepo greje, a ne smeta uopste.

banevuk

Citat: Boban_m poslato 09 Oktobar, 2017, 03:57
Bane reci mi, nisi razmisljao da smrsas? ;D
Jesam jedno dve nano sekunde, ali motivacija je bila lo¹a. Kupio sam XXXXL od druge firme i ¹to bi rakao èika doktor "Nastavio sam da ¾ivim kvalitetom ¾ivota na koji sam navikao"  [rofl] [rofl] [rofl] [cheers] [cheers] [cheers]

pajche

Citat: Hurricane poslato 09 Oktobar, 2017, 11:29
...nisu se nekad davno nosile, neki nose i dan danas  [rofl]

duge gaæe su keva, posebno ako se uzme u obzir odnos cena-kvalitet



najjaèe je kako sam ja mog sina ubedio da nosi duge gaæe, jer mu se verovatno nije sviðao sam naziv, ja mu rekao da je to aktivni ve¹

i da to nose samo motociklisti i nind¾e, odmah ih je zavoleo  ;D


Duge gace su siroke, landarave, pa ne mogu lepo da se nose ispod uzih pantalona, zato je aktivni bolji, ne oseca se ispod odece

pajche

Jeftinije je aktivni sa sportsdirecta, nego Cherish i to duplo. Preporucujem da se ipak to uzme. Cherish ne vredi ni priblizno tih para

Ivicat

Citat: pajche poslato 09 Oktobar, 2017, 11:53
...
Duge gace su siroke, landarave, pa ne mogu lepo da se nose ispod uzih pantalona, zato je aktivni bolji, ne oseca se ispod odece
To onaj hipster fazon :D ?
http://man.wannabemagazine.com/wp-content/uploads/2015/06/uske-farmerke-wannabe-man.jpg

PS: Imam Campri. Zadovoljan.
Imam i neki no name sa odredjenim procentom pamuka. Nezadovoljan.

Bori¹a

Citat: pajche poslato 09 Oktobar, 2017, 11:53
Duge gace su siroke, landarave, pa ne mogu lepo da se nose ispod uzih pantalona, zato je aktivni bolji, ne oseca se ispod odece

nikad nisam bio gej pa mi to ne smeta  [gej]

OKi

Citat: Bori¹a poslato 09 Oktobar, 2017, 11:30
ja ne znam kako bih isao na posao zimi bez dugih gaca
Pa gde radi¹ ? Jel si stra¾ar ???

ZEMZEM

Ja sam uzeo u Intersportu McKinley light, letnji komplet. Nosim ga leti kad nije pretoplo i zadovoljan sam.
Ima i zimska varijanta, mislim da je upola jeftinija od ove letnje.
Za malo hladnije vreme koristim ovaj na¹ domaæi Cherish  i takoðe sam zadovoljan.
Hoæu da kupim jo¹ letnji gornji deo sa kratkim rukavom i to bi bilo to

Bori¹a

Citat: OKi poslato 09 Oktobar, 2017, 16:29
Citat: Bori¹a poslato 09 Oktobar, 2017, 11:30
ja ne znam kako bih isao na posao zimi bez dugih gaca
Pa gde radi¹ ? Jel si stra¾ar ???
radim u hali koja je pravljena pocetkom 60tih godina, od izolacije kurac
dakle, kao napolju

Sent from my SM-G928F using Tapatalk