Glavni meni

VII MM Rodjendan pragnje kod UFF-a 14.10.2017

Započeo UFF, 08 Oktobar, 2017, 14:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Manijaci napunismo sedmu godinu na forumu pa je red da to i proslavimo [yahoo]  [dancing]

Rodjendane u oktobru smo uglavnom slavili u zagusljivim kafanama sto se trudim da izbegnem iz sve snage pa sam zato prosle godine i oraganizovao sesti rodjendan i tri cetvrtine u sred sezone :D

Ove godine se nadam lepom vremenu kao sto najavljuju 20 stepeni pa eto odlicne prilike da zatvorimo ovu sezonu kako dolikuje

Plan je da krenemo ujutru sa vatrom i da vrtimo sta nadjemo i nataknemo do tad na razanj  [rofl] jare ili jagnje mogu ja da obezbedim tu u komsiluku (organsko  :)) a ako cemo prase oko toga morate da mi pomognete jer nemam pojma gde da kupim a sto se mene tice mozemo i oba da okrenemo, jedno od ujutru da bude gotovo oko podne a drugo odmah posle njega da bude gotovo za uvece  [balavi] ako neko nesto u medjuvremenu ulovi ili zgazi do divljaci moze i to, nek ponese  [rofl]

Ideja je da druzenje traje ceo dan pa dokle zelimo u noc, da se svi ucipimo po jednu crvenu za pragnje i po recimo dva piva i sokove za svakog sto cu ja da obezbedim unapred (sta pretekne ako ista pretekne ide za hosting) a ko zeli moze i pozeljno je da ponese jos neko pivo ili sta vec pije sa sobom.

Posto ne znam koliko ce nas biti i da li ce biti dovoljno hrane za sve kao i da li ce svi ostati na pragnjetu mozemo se organizovati i za rostilj da pravimo uporedo dok se pragnje vrti pa cak i jugin gulas kako god vam odgovara.

Muziku imam, prostora i parkinga koliko hoces, friziderdzija se ponudio da donira bure i sipku za prase kao i neko vopi i vino tako da ce biti zanimljivo   8)

Oni koji su vec bili znaju gde se nalazi a oni koji ne znaju nek dodju na okretnicu tramvaja i autobusa (7,9L,13 i 73, 94, 95, 604, 605) u 45om bloku ulica Dr Ivana Ribara pa nek me pozovu na 0637701861 da im objasnim gde je lokacija ili da dodjem po njih.

Blizu je, 1km odatle nasipom, videce se moja kuca prva na cosku u sa zelenom zivom ogradom, kontejneri i MM zastava evo i kordinate kome je tako lakse 44°47'08.2"N 20°21'52.2"E    44.785618, 20.364496

Sva naknadna obavestenja ce biti u ovoj temi u prvom postu za one koje mrzi ili nemaju kad da citaju sve tu ce biti sve izmene i potrebne informacije.

DOBRODOSLI  [cheers]

http://image.prntscr.com/image/-gLY5WF_SpqFtTNNcBY0Ww.png
http://image.prntscr.com/image/Hl-0ctA_Rx6UyWggtkH9OQ.png



Glava Dole

Odlicno, ja sam za, dolazim 99%... crvena za pragnje i donosim sebi 2 bombe zajecarca :)

Lazic

Gle, sad i ovaj hoæe da zatvara sezonu... :o ;D

Nadalina

Dzukela u podznaku

Lazic

Jbg, da si negde na ju¾noj hemisferi sad bi imala proleæni raspust... ;D :-*

Gavrolini

#5
Ako se vec brines za kolicinu klope a bice dosta ljudi moj predlog je oguljena svinja. Mi smo nahranili ceo motoskup u petak sa njom. Samo treba neko ko to zna da pece. Ispod ide ogroman pleh sa krompirom i sangarepom(bude ukusnija od mesa) uglavnom pece se kao bik i delje polako kako koji sloj bude gotov. Imas dovoljno htane za sve a opet non stop je vruce i sveze.






juga

©to se mene tièe, æe pravimo i gula¹, ako drugovi èlanovi glasaju za. U Vojsci je bila kombinacija gula¹- prase... ne¹to nisam video da je ne¹to ostalo.

Lazic

Ja æu doneti 5 kila ljutih krilaca za meze... :D Jes' da sad imam manje para nego Kole, al' daleko je subota... ;D

@Uff:
Ovog puta, koske su za Lea... :D :-* Podeliæemo... :D

MIGE

donosim crvenu naravno, nesto piva,2 kg krilaca za meze..

mkt

dodjem i ja al ne donosim nista
sve mi zabranjeno sto volim

Lazic

Sme¹ da donese¹, mi æemo umesto tebe da pijemo i jedemo... :D

Boban_m

Citat: mkt poslato 08 Oktobar, 2017, 16:34
dodjem i ja al ne donosim nista
sve mi zabranjeno sto volim
Ponesi krompira. Ispeces na zaru, prelijes malo mocom i sta ces bolje.

feelgod

Do kurca, meni radni vikend, ali dacu sve od sebe da banem barem na kratko.
Jeci je svaki vikend radni tako da ona otpada vec unapred :(.

dzimika

I meni radni dan a jos gazda hoce da nas vodi na veceru posle
Mozda dodjem posle toga svega ako budem motorom

mali_zmaj

jin-jang

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2017, 14:38
Gle, sad i ovaj hoæe da zatvara sezonu... :o ;D

Jok, vi zatvarajte a ja je otvaram ;D

friziderdzija

mangalo na 'komulator pronaðeno...bure mislim da je ipak od 200 l pogodnije za datu namenu, samo da se iseèe, ja ne mogu, svi znate da sam havarisan (slomio ruku)...rad¾a, gajba piva, vino, kisela spremni...za prase æu da se raspitam u nekoj peèenjari da uzmem sreðeno i usoljeno...drva...mogu da natovarim iscepana jedno metar, dva, nego mislim da je bolje na æumuru....ro¹tilja æe trebati 5-6 kila...torta...¹ta æemo za tortu jbt...ne valja slavlje bez torte...


Glava Dole

Admine, de omoguci mi jos jednu zahvalnicu za friziderdziju :)

Nego, od glavne autobuske do okretnice... sta da 'vatam?

Lazic

Tramvaj 7 do kraja. Sti¾e na 1 km od Uffa. Ili nekog manijaka... ;D

friziderdzija

¹ta da vata¹ crni milo¹u...mo¾e¹ samnom kombijem do lokacije zasedanja...pravac èaèak-sednica mm...sa povratnom kartom