Glavni meni

Pomozote vasim glasom za ulaz u bajkerski svet

Započeo ®or¾ GTI, 03 Mart, 2011, 02:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾ GTI

Postovani bajkeri hteo bih ovom prilikom da vas zamolim da u par klikova date vas glas jer ako ista bude od toga ici ce u bajkerske svrhe.

http://nijesvejedno.com/glasaj/video/id/751/

klikom na ovaj link , jednostavnim ulogovanjem najbolje preko fb naloga (vas mail i pass koji koristite za ulazak na face)

glasanje traje do 5 marta do 7 ujutru, svako ima pravo da glasa sa jednog naloga jednom dnevno.
sve dok nepise da ste uspesno glasali znaci da niste posto ume da zablokira nekad.

video se zove :  beogradski_bajker

ako vas vrati na glavnu stranu imate opciju pretraga po nazivu videa i tu kucate beogradski_bajker
donja crta je obavezna.

unapred hvala svima!

i nadam se da cete pomoci nakon sto se dobro ismejete!



UFF

I posle se pitate zasto se ribe loze na RRR  :)

Lazic

Citat: zorzgti poslato 03 Mart, 2011, 02:49
klikom na ovaj link , jednostavnim ulogovanjem najbolje preko fb naloga (vas mail i pass koji koristite za ulazak na face)

Zar nije bilo price da se bas tako hackuju FB nalozi...?

dzimika

ja mislim da je ovo navlakusa, ne klikcem ni like na fb a kamoli bilo sta drugo

rboban

Zanimljiva ideja..... da je AFRICA u pitanju glasao bih ZA!!!!!
Ride It Like You Stole It

SSZGO

Citat: Lazic poslato 03 Mart, 2011, 04:41
Citat: zorzgti poslato 03 Mart, 2011, 02:49
klikom na ovaj link , jednostavnim ulogovanjem najbolje preko fb naloga (vas mail i pass koji koristite za ulazak na face)

Zar nije bilo price da se bas tako hackuju FB nalozi...?

ne ako je u pitanju legitimni FB login
ako je snimljen user i pass za fb (zapamti me) - onda ti nece traziti da se logujes, samo da prihvatis koriscenje aplikacije
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

sad sam pogledao

to jeste legitimni fb login ali traze previse dozvola - da mogu da ti salju email (skinuce ti email adresu) i da mogu da ti pisu po zidu reklamne poruke

ja cu preskociti...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

®or¾ GTI

Ljudi nema nikakvok hakovanja idite na oficijelni sajt nijesvejedno.com
i mate tri opcije za glasanje ali ove dve preko mail-a su odbacili zato sto su ljudi kreirali po 100 naloga i glasali, a prekofb-a kasnije provere jer postoje ti ljudi uopste.
nema nikakve prevare ako ste voljni dajte glas.
unapred hvala

Lazic

i dalje sam sumnjicav... Profesionalna deformacija, mada mi jos niko nije ustao iza ledja...

Atirudra

-------------- -_- ---------------