Glavni meni

Moto oprema i gume sumnjivog porekla by Gavra

Započeo Gavrolini, 04 Oktobar, 2017, 20:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

Buse, moze ako mi odgovaraju ajde slikaj, imam jaknu Buse tako da ce biti komplet.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gavrolini


viper

Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, pametno od tebe nisam mogao ni ocekivati.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic



MIGE


Hurricane


Lazic


®or¾


viper

I jeste sad sretni ko vucic kad dobije kitu :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Ko se ljuti... :P

Sad smo ti mi krivi ¹to si smotan sa oglasima... :P ;D :-*

viper

Bolje biti smotan nego da dobijem kitu ko vi  :P :P :P :P [rofl] [rofl] [rofl]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hattrick


Gavrolini


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gavrolini

U kom smislu dobio kitu? Sto nisam kupio polovan punjac od tebe za 800din jeftinije nego nov u radnji? U jbt stvarno sam propustio bas dobru trgovinu. Jako si cudan lik,  ono bas nemas ni stida ni srama, nisi samo los prodavac, los si i kupac. Smarao si me za korman da ga merim, da proveravam jel alu ili gvozdeni i kad smo ustanovili da je sve onako kako bas tebi odgovara ti si rekao prodaj ga nekom drugom. Koji se kurac raspitujes za nesto ako u stratu znas da neces kupiti i ako ti odgovara. Ok da nisi znao u startu cenu pa da sam na kraju ti rekao nesto sto ti je puno, ali cenu si znao.

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gavrolini

Meni? Nije buraz...zaleteo si se na pantalone za 20e kao muva na govno. To sto si sad bezobrazan i nekulturan to je stvar tvog vaspitanja, bolje reci nevaspitanja. A mosa je prosla odlicno. Mislim mogao sam da idem i dalje. Da skinem slike sa neta, da ti dam mere koje tebi odgovaraju i skinem ti drugarski cenu na 15e i kazem da sam poslao pa da 5 dana cekas paket, pa zoves aks,bex...ali mi te zao.

viper

Da dopunim kad vec spominjes korman napisi sve sta sam ti rekao, nemoj da izostavljas cinjenice koje ti ne idu u prilog, jesam ja lepo napisao da me ceka reg motora i da to moram sada da resi a ti ako imas kupca za njega prodaji.
A pravo imam da se raspitujem za ono sto hocu da kupim a dali cu da kupim to je moja dobra volja, kao i ti sto si pitao dali je taj punjac prejak za motor, uzgred predvicen je i za akumulatore od motora.
A to dali si ti propustio dobru kupovinu me totalno boli q, punjac je pod garancijom u koju se uverio onaj sto je kupio, pozdrav i svako tebi dobro i smisli jos koju mosu bas si me nasmejao.  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Dobro bre Radoslave, u svakom tvom oglasu neka drama... :o :P ;D ;D ;D :-*