Glavni meni

Moto oprema i gume sumnjivog porekla by Gavra

Započeo Gavrolini, 04 Oktobar, 2017, 20:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: dzimika poslato 21 Oktobar, 2017, 15:08
Ovo ti je za asfalt ali samo kada pada kisa, nije ovo za enduro
Ne treba njemu guma nego ceo motor... :D

Gavrolini

Ljudi kakav enduro. Ovo je kisna sm guma. Mada je prodata. Drugar uzeo. Drzi kao blesava.

mali_zmaj

Ma vidjeo na jednom Versysu nesto slicno,a on ima cestovne gume,a planiram doticnog da kupujem,pa zato pitam..,hvala svakako na odgovoru!
jin-jang

Gavrolini

Ima slicnih sara na oko koje neki zovu enduro gumama...istvati nisu ni za los asfalt :) mislim da raspali mitas ima dosta takvih guma

mi¹ko_kolo

Citat: Gavrolini poslato 04 Oktobar, 2017, 20:39
Jakna GERMAS
velicina XXL
Bas kvalitetna jakna. Ima na ramenima kozna ojacanja. Poseduje zimski ulozak i sve protektore.
Cena 4000din.







Za kolikog èoveka je ova jakna? Da li u nju mo¾e da uðe èovek od skoro 190 i 130 kg?

Gavrolini

Pa iskreno da ti kazem ne znam. Ja sam 187 i 110kg i ima lufta jos...da li ima lufta toliko...ne bih rekao.

Lazic

A da malo oslabi¹? :) Ja se sa tom visinom muèim da se spustim ispod 90 a deb'o sam... :o :D

Dragana friz

Cini mi se da Gavra ima 110 kg. misica  ;D za razliku od tebe i mene Laki  [rofl] [rofl] [rofl]

Gavrolini

Samo ti se cini...nekad je bilo 116kg misica, sad je mozda ostalo 30kg misica...ostalo za cvarke.

Lazic

Mmmmm, èvarci... ;D


@Dragana:
Ti¹ina tamo... :o ;D :-*

Glava Dole

Huh, dobro je... batine ce mi lakse pasti, pade mi kamen sa srca [rofl]

Gavrolini


sremac

budala na leru, mudonja u kontra smeru

Glava Dole

Zajebavam se, nadam se da nisi ozbiljan i toliko lud, samo da me pipnes ali ozbiljnije(tj da ne vidim da je u pitanju sprdnja) najebao bi kad tad kako god ja tad prosao a tolko blesav nadam se nisi ;) A i ono kenjanje od ranije ne znam sta ti je trebalo, kog djavola si me bespotrebno nervirao i prekidao forumsko drugarstvo? [neampojma]

zVuk

mojne se tangiras, gavra i onako nije covek od reci....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

megaidiot


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Gavrolini

Ako moze admin da premesti ovaj bullshit iz moje teme.

Lazic

©to, k'o da je nama ikad smetalo malo bullshita po normalnim temama... :D

©alim se, ako ti je ba¹ stalo ve¾baæu ¾uta slova... :D :-* Mada nisam admin... :D


@Milo¹:
Znam da je Gavra ba¹ poznat po lemanju foruma¹a, al' ne mora¹ i ti da doliva¹ ulje na vatru... ;D

srbac