Glavni meni

Aplikacija "Proseèna brzina"

Započeo banevuk, 02 Oktobar, 2017, 10:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

banevuk

Na TV-u na nekoj emisiji èujem neki na¹i momci npravili aplikaciju za proseènu brzinu na autoputu, pa odluèio da je skinem i naravno juæe lep dan 'ajde i da to proverimo.Izadjem na autoput izlazna rampa Vrèin i gas. Generalno simpatièna stvar da se lak¹e dodje do proseka bez matematièkih radnji. Zakljuèak je sledeæi,  da bi neko vozio proseèno 120 km/h mo¾e da pegla dve glave pola sata i dovoljno je da na rampu bude peti i prosek mo¾e da padne za 50 km. Takoðe za one koji misle da svraæanjem na neki pumpu na sok obara prosek, eto info da ne moraju da sede sat vremena i sl. Jedino ¹to ostaje kao lo¹e su presretaèi..... od njihnema spasa. Eto toliko....... sreæni i bezbdni kilometri [cheers] [cheers]





Kostić

presretaèi su kao napu¹tene ¾ivotinje po beogradu. hrane se tamo gde ima mnogo  ljudi. ode¹ do rume pa 299 do grane, okrene¹ i puna ti du¹a. niðe nikog :)

megaidiot

Citat: kosta66 poslato 02 Oktobar, 2017, 11:00
ode¹ do rume pa 299 do grane, okrene¹ i puna ti du¹a. niðe nikog :)
[thumb_up]

ninja66


Hohštapler

Za èoveka punog znanja poprilièno ni¹ta je uspeo stvoriti za ¾ivota..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Ma kakva aplikacija, evo vam proporcija za nekoliko duzina auto-puta, okvirno sasvim dovoljno :) Kome treba za neku konkretnu rutu izracuna za 2min, osnovna skola :)


Andreja

Boli te stojko, ti si i¹ao u osnovnu...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole


banevuk


Kostić

Citat: ninja66 poslato 02 Oktobar, 2017, 18:22
Citat: megaidiot poslato 02 Oktobar, 2017, 16:29
Citat: kosta66 poslato 02 Oktobar, 2017, 11:00
ode¹ do rume pa 299 do grane, okrene¹ i puna ti du¹a. niðe nikog :)
[thumb_up]
A naplatna kod Sida ?

tu se okrene¹ pa nazad do rume 299. ko ume da vozi mo¾e da ne plati putarinu, ko ne ume mo¾e da saèeka aplikaciju. od rume do ¹ida nema presretaèa ili ih ja do sad nisam video.

Poljanac92

Samo sam cekao nekog Srbendu da napravi aplikaciju za srednju brzinu :D  nije losa stvarcica  [clapp]
Preticao sam i kad nisam morao :D

Major

Citat: kosta66 poslato 03 Oktobar, 2017, 02:34
tu se okrene¹ pa nazad do rume 299

Ma milion..
copyright by Lazic

kuglica14

¹ta 299 a kad æu da ubacim u drugu onda , hahahahaha

Lazic

Kostiæ nikad ne ubacuje u drugu... :D