Glavni meni

GoPro Hero6 Black najnoviji model

Započeo Kanarinac, 28 Septembar, 2017, 17:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Imacu 2 baterije za 5 ili 6 na prodaju. Stare su nekih 6 meseci i odlicno drze. Cena 2000 po komadu.

UFF

prodajem go pro najstariji model :D

navajo

Ja sam kupila onaj originalni dupli punjac sa dodatnom baterijom i malopre sam narucila i onaj supercharger.

Na kupujemprodajem sam uzela neka 3 produzetka pa cu valjda sad iskombinovati ugao snimanja koji zelim:)


navajo

Taj dupli punjac sam uzela zato sto mogu baterije da punim preko power bank-a u toku voznje..ne moram.da cekam da se ustekam u zid...sa jednom snimam, a kada nju ispucam druga je spemna...i tako ih rotiram..a supercharger sam uzela da brze napunim i baterije i power bank kada se uvece na pauzi negde stacioniram, pre nastavka voznje:)

viper

Na sve misli¹ 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

navajo

Aha...a sad posto imam struje na pretek, treba mi jos koja memorijska...igranka bez prestanka:)

nesic1

Uzeo sam samsung evo plus 128gb, mogu da ti kazem utiske tek za 5-6 dana, ako te interesuje, trenutno koristim kingston 16gb klasa 10 U1 iz emmi-ja onu najjeftiniju od 800 din, u 4k moze da snima oko 1min posle izbacuje card error, spora je, dok 1080@30fps radi normalno, jel moze neko za taj super charger iz zida da procita output V i A

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk

navajo

Ja imam ovu karticu...sada cu za vikend prvi put da snimam malo voznjicu i isprobam kamericu:)
Izmericu output sledece nedelje....nemam kod sebe onaj merac...kad budem svratila do mojih izmericu pa javljam, ukoliko me neko ne preduhitri:)



nesic1

Ok, mozes samo da procitas mora da pise na adapteru, ne moras da meris.


Ala izofovasmo oglas :p

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk

Kanarinac

Pise ovo
Type A (Verovatno se misli na USB) 5.3V=1.5A
Type C 5.1V=3A, 5.5V=3A i 12V=1.67A
To je Output

Kanarinac


Kanarinac

380€ mislim da nema jeftinija

viper

Samo da je para.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

nesic1

gopro 6 black, kamerica ima nenormalno dobru stabilizaciju, eto ako se neko necka  [thumb_up]

Kanarinac

Ja to svima pricam i ne veruju mi :D

viper

Ma verujemo.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

kovac85


Kanarinac

Haha pa mozemo da smislimo nesto :)

nuadal85


kovac85

smisljaj bre kanarinac da svima bude dobro :D p.s. od njega sam kupio 5icu prosle godine u avgustu kolko se secam :D