Glavni meni

GoPro Hero6 Black najnoviji model

Započeo Kanarinac, 28 Septembar, 2017, 17:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Mislim da ti je taj pojas gadljiv na slanu vodu, hoce da se raspadne posle nekog vremena. Mada ako uzimas kineski, posle svakog kupanja pod obicnu vodu da se ispere so. Te maskeza 10,15 dolara kurcu ne vrede, slabo drze, i napune se vodom posle 1.5m zarona. Tako da ako imas neku kvalitetniju masku, uzmi strap on i rokaj :D

Meni danas napokon stigla 6ca, 4 meseca cekam. Prodao 5cu i djoka :) Moras sa session sve da snimam :)

Ako neko ima da ponudi 3way stap oridjinale uzimam, kao i punjac za 2 baterije :)

perlx

Ako neko ima viska original kuciste za hero2 rado bih ga udomio :)

Kanarinac

Drugari kome treba u beosportu je supercharger na popustu za 5 i 6, 2500 don, a kosta je 95000. Tako ds pohitajte

nesic1

imam masku pa reko da uzmem onu sto ima drzac za kamericu, onda da uzmem neku stipaljku pa da kacim na masku jel?

ili onaj kineski pojas za glavu pa da ga perem od slane vode, jer imam vec masku za ronjenje, ne bih uzimao ono sto se kaci na ruku jer kad plivas ne vidi se nista,

koliko vredi ovo polovno
https://rs.beosport.com/shorty

i ovakav punjac za 2 baterije sa 1 baterijom samo za gopro 6 black
https://rs.beosport.com/gopro-dual-battery-charger-battery-oprema-za-akcione-kamere

i kolko moze da vredi gopro 6 black polovna, u nasoj garanciji jos oko 1.5god, sa jos nekom opremom da se lepe nosaci svugde negde, i ovime iznad,

gledao sam da uzmem neku kamericu univerzalnu tipa da mogu da snimam voznje, malo more, u vodi i kuci da probam da pravim neke youtube klipove ali nisam nesto zadovoljan, nije cista slika, verovatno zbog slabog osvetljena, pa sam sad nit tamo nit ovamo dal da prodajem pa gledam neki drugi aparat ili da ostavim pa da se patim sa ovim

Kanarinac

#24
Shorty polovan oko 2500,3000, dual punjac sa batetijom 40,50e. Ja sam jurio da ga kupim ali ne vredi niko ih nema sem beosporta,a baterija mi ne treba.
Ja nove prodajem za nekih 400 recimo, ta polovna 350e je realno. E sad zavisi sta ima svw od doataka

sad vidim da sam gornji post isao na kineskom :) O ovme se radi https://rs.beosport.com/supercharger

Kanarinac

Imam jos 2 6ce. Isto sve kao i do sad. Cena 400e

navajo

Dajte predlog za dobar kvalitetan drzac za gopro 6 kameru...moram do sledeceg vikenda da kupim zbog zenske voznjice koju planiramo, a nemam pojma koji da uzmem.
Kacila bih kameru na korman motora.
I koji punjac i rezervnu bateriju da uzmem?
Sta mi je jos od opreme neophodno?
Hvala drugari:)

Kanarinac

@navajo

Jel kroman okrugao, ako jeste imas one nosace za bajeseve za gopro, sasvim lepo rade. Sto se baterije tice, moja preporuka je samo originalna, kosta oko 3000 na KP, a sad imas u Beosportu akciju za zidni punjac za 5cu i 6cu, moze 2 kamere odjednom da pucni i kosta 2500 din, a kostao je 9600

navajo

Hvala Kanarinac :)

Tek sam danas stigla da je upalim i povezem sa telefonom...komp i fon su mi naravno suvise glupi za 4k [doh]

Ubih se googlajuci dodatke, a i dalje ne znam gde bih je kacila...na kacigu ne bih zbog tezine i vetra....onaj nosac na grudima malo nisko hvata....kazu da snimak trese kada se snima sa onim.nosacem koji se kaci na guvernal tako da nemam pojma sta da uzmem...a moram nesto do sledeceg vikenda i zenske vikend ture  :'(

Onaj dupli punjac sa dodatnom baterijom kosta kao bubreg, a kod nas nema onih wasabi baterija koje su kao ok..nesto nemam poverenja u one zamenske baterije i punjace na kp.
Baterija i punjac mi definitivno trebaju, jer nesto ne drzi baterija bas dugo.
Skupa zajebancija koja ce kao i gomila drugih igracaka na kraju da skuplja prasinu [rofl]

Kakva su vasa iskustva sa kacenjem na korman?

Andreja

Komplikuje¹ nepotrebno.

©ta æe ti 4K? Prednost 4K je ¹to mo¾e¹ da crop-uje¹ deo snimka a da tom prilikom ostane itekako prihvatljivog kvaliteta.
Chest mount je ok, podesi ugao kamere i to je to.
©to se tièe vetra & kamere na kacigi, montiraj kameru na prednji deo kacige, kod brade. Meni je na vrhu temena, vetar smeta tek preko 120. Na 220 skida kacigu (ali 3M traka dr¾i kameru bez problema). ©to se te¾ine tièe, zanemarljiva je, brzo navikne¹.

©to se tièe kaèenja na korman, nisam probao ali deluje mi da æe snimak biti valovit, kamera æe upijati vibracije.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kanarinac

O ovom punjacu sam pricao, napuni kamericu za nekih sat vremena, tako da onaj dual ne treba. I ja sam jurio i uzeo sam oaj kada sam video koji je popust https://rs.beosport.com/supercharger
Ja npr imam gopro ranac i on ima nosac na ramenu i dodatazk za grudi, vibracija nema pogotovo sa 6com koja ima vrhunsku stabilizaciju. Aj slikaj taj tvoj korman pa da damo predloge

navajo






Klasican, okrugao korman...nemam bolje fotke...ostale su mi sve sa starim vizirom kojeg trenutno nema:)

Komplikujem kad niko od mojih nije imao kamericu da sam mogla da je vidim i smorim ih sa milion zasto-milion zato pre nego sam je uzela...nisam je ni planirala vec sam se preko noci pomamila [rofl] obicno uradim domaci zadatak...nego ovde isprobavanje tj greske nisu bas jeftine pa bolje da se ne zalecem, kao po obicaju...lepo bih ja to isprobala natenane i odlucila, nego je problem sto imamo zensku vikend turu sledeceg vikenda i do tada moram nesto da odaberem, a posao mi ne ostavlja mnogo vremena da googlam i istrazujem po forumima...tako da...jbg..malo cu vas da davkim [rofl]

Kanarinac, ovaj dupli punjac sam mislila da uzmem da mogu da punim tu rezervnu bateriju u toku voznje, preko power bank-a, a kasnije uzmem jos jednu bateriju i milina...dok snimam vec se druga baterija puni:)
Danas sam kacila kamericu na power bank i napunila se za manje od sat vremena...nekih 40-tak minuta:)

Andreja i meni se svidja to kacenje na bradi...samo sto nemam gde da zalepim onaj drzac napred...moracu da ceprkam po yt kako su kacili na shoei gt air

Kanarinac

Taj dual punjac za 2 baterije jeste dobar ali je skup kao otrov i generalno ih nema. Meni se preko power banka kada direktno ubodem u kamericu puni oko sat i po vremena. Koju karticu imas tj od koliko gb posto dzabe rotiranje baterija ako nece stati sve :)
Za nosac kormana uzmi ovo https://www.kupujemprodajem.com/GoPro-nosac-za-bicikli-ili-motor-kolena-60313855-oglas.htm?filter_id=204944650
Mislim da moze da se zakaci na korman bez problema, ja ga npr furam na bajsu. Za bilo sta drugo moras da lepis stikere
Imas i ovo u originalnoj izvedbi ali mislim da nema potrebe bacati pare
https://rs.beosport.com/handlebar-seatpost-mount

navajo

 Kartica je od 128 Gb...uzecu kasnije jos neku da imam za duze voznje...za Sloveniju ima citav stek da nosim [rofl]

Ovaj power bank trenutni je od 20.000 mAh, i ima dva izlaza 5V3.4A, tako da fino i brzo puni.

Uzecu do Slovenije jos jedan power bank sigurno...meni struje nikad dosta:)

Videla sam par drzaca za korman sa mogucnoscu rotiranja, ali sam na netu citala lose reviews, pa sam odustala.
Ovaj originalni, takodje ima mogucnost rotiranja, ali uz pritisak na neku polugicu.
Videcu sutra, ako me ne ugnjave na poslu sa sastancima do uvece, ili u utorak, da odem negde do prodavnice i vidim sve te dodatke uzivo pre nego nesto kupim.

Andreja

Misli¹ da snima¹ celu vo¾nju, konstantno? Napuniæe¹ sve hard diskove u roku od nedelju dana a veruj mi da æe te mrzeti da sve ispregleda¹ i edituje¹. Bolje ukljuèi loop snimanje, kad snimi¹ ne¹to zanimljivo, saèeka¹ jo¹ malo, prekine¹ snimanje i to je to, snimak æe uvek trajati npr. pola sata. Ne znam kako da se izrazim jbg, posle pola sata snimanja, on bri¹e poèetak snimka i snima dalje, za svaku novu sekundu, on bri¹e sekundu sa poèetka.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

navajo

Ne planiram celu voznju, ali zanimljive predele i trenutke da...samo sto ce mi trebati vremena da malo udjem u stos i razgranicim sta je to zanimljivo i kako da posle poizbacujem dosadne trenutke i napravim kraci filmic od zanimljivih momenata:)

nesic1

A sto uzimate ove dodatne dual punjace, ja punim kamericu sa punjacem od mobilnog??

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk

Kanarinac

U razgovoru sa serviserom iz Comtrada sam saznao da je vise kamerica sprzeno punjacima za mob. Kaze nije problem par puta kad je frka, ali ljudi se opuste i samo tako pune. A te kamerice su osetljive ocigledno. Jbg ovaj punjac je sad stvarno cenovno dostupan za kupovinu

viper

Ja moje obe eken h9r i sjcam4000 punim stalno sa punjaèem od mobilnog i ni jedna nije crkla, GoPro mislim sta reci 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

nesic1

Ispade gopro najveci shit ;d
a onda kad je kovnes na usb na komp jel ce i onda da rikne?

Sad pogledao pise na oba porta po 4.4V i 1.5A na onaj dual punjac za baterije sto imam

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk