Glavni meni

GoPro Hero6 Black najnoviji model

Započeo Kanarinac, 28 Septembar, 2017, 17:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Nije greska u naslovu, najnoviji model 6 koji je danas predstavljen. Kamera je nova i neotpakovana, sa domacom garancjiom od 24 meseca. Licno preuzimanje je moguce u Beogradu. Moguce je i slanje po celoj Srbji o trosku kupca. Zamene me ne zanimaju.
Slike kamerice ce biti ubacene veceras. kao i detaljne specifikacije. Trenutno ih kod nas niko nema u prodaji jos uvek, posto se i na zvanicnom sajtu pojavljuje za par sati

Cena 600 evra
Kontakt 061 400 4001 ili ovde

Boban_m


Jefta


Kanarinac

550e je nova cena posto mi je recemo da ce biti 76000 u radnji

Kanarinac

Zamena moguca za gopro 3+ black, 4 ili 5 black, s tim sto cenu morate spustiti u odnosu na realnu uz vasu doplatu
Novi procesor GP1, duplo brza u odnosu na hero5. Bolje snimanje u mraku
Snimak 4k na 60fps
Snimak 2.7k na 120fps
Super Slowmo 240fps na 1080
Zoom na touch screenu, tako mozete detaljnije pregledati materijal
Bolja stabilizacija













UFF


Poljak

Kanarinac, znas li posto bi ovde mogli da se nadju:
-GoPro Karma kvadrikopter bez kamere
-dupli punjac za Hero5 baterije (mislim da uz njega ide 1 baterija)
-samo rezervna baterija za Hero5
Za redovne prodavnice i cene u njima znam i sam...  [ludak]

Kanarinac

Za Karma dron iskreno ne znam,do sada ga nisam uzimao znam da je cena u radnji paprena.
Sto se tice tih rezervnih delova njih jako jako retko dobijam jer je marza na njima mala pa se ne isplati uzimati. Baterija moze da se nadje za 3000, a punjac bez baterije mozda za 50ak evra. Ali ja to nemam. I sam jurim dupli ounjac za sebe


Kanarinac

Otisle. Ne mora lock, kapiram da ce biti jos komada :)

Master Z-ed


Имаш ли ти овако нешто за петицу.



Tihi_ZR

Citat: Master Z-ed poslato 21 April, 2018, 08:13

Имаш ли ти овако нешто за петицу.




Je l' ti samo ti mali delovi koji se uklapaju trebaju? Brat moj ima neke stvarcice za GoPro pa mozda ima

Kanarinac

Od nosaca nista nemam, vec par meseci ni kamerice ne stizu. Kupovao sam za sebe ovaj nosac

Master Z-ed

Gde si uzeo negde kod nas ili preko

Kanarinac

Ovde od Ranka sa foruma. Iste su cene nosaca svuda i kod nas i preko

Master Z-ed


Kanarinac

Imao je viska nosac, da ne bude da covek trguje sa time :D

banevuk


ranko

evo i ja da se javim da ne bude ranko jasminko... nisam ja taka sto se kaze, ne znam sta mi bilo :)

moj predlog za dodatnu opremu je ili ona AliExpress oprema ko nije gadljiv ili da se prate svi moguci forumi pa kome iskoci i hoce da proda po normalnoj ceni. Razlika izmedju originala i kopije je prilicna ali na nekim stvarima se ne oseti. Svakako baterije i punjace bas i ne bih uzimao.

Ovim putem i da pohvalim clana Kanarinca Jasminka... ovaj Jasminka... ovaj Kanarinca ... za fer, korektan, drugarski, pobratimski, zajebomemasno odnos... nema sta preporuka da ga se klonite cim ga vidite :)

Btw oglasavajte ako neko ima neku oridjinal opremu za prodaju koja vam ne treba ali po bratskim cenama... druga je stvar ako je to neka kompenzacija... ni burazeru ne bi dao povoljnije ako je to poso' ... druga stvar zajebavancija...

Dosta sam smarao...

da... na kraju... GoPro 5/6 je brooooka dobra stvar kome treba... kome ne treba ( kao meni koji koristim 5-10 puta godisnje ) samo nepotreban trosak i to je to...

i dodatno... spremite se za masan trosak za kupovinu novog kompa ko hoce da radi neku obradu snimka... krenuo sam da snimam u 4k... evo me snimam sve u -40K jebo ih procesor, memorija, ssd i ostalo sto treba...

nesic1

aj kad ste kod gopro-a, koje maske neke jeftine, preporuka za more roinjenje zajebanciju, da ima nosac za kamericu, po ebay ima tipa 10-15$ jel uzimao neko vredi li to nesto?
ili prosto da uzmem onaj pojas sta je vec za oko glave